31 Ekim Akrep Burcu Özellikleri

31 Ekim Akrep burcu özellikleri, 31 Ekim hangi burç, bugün doğanlar

31 Ekim Akrep Burcu Özellikleri

31 Ekim akrep burcu genel özellikleri, 31 Ekim tarihinde doğanların ortak özellikleri nelerdir?

Bugün Yani 31 Ekim Tarihinde Doğanlar Hangi Burç? 31 Ekim tarihinde doğanlar Akrep Burcu’durlar. Derecelerine, doğum haritalarındaki ev, burç, gezegen konumları ve açılara göre Akrep burcu etkisini az veya yoğun gösterirler.

Akrep Burcunun Yönetici Gezegenleri: Mars ve Pluto’dur.

Mars enerjiyi, gücü ve etkiyi temsil eder. Pluto ise gizemi, madde ötesini, bilinmeyenleri, değişim ve dönüşümü temsil eder.

31 Ekim ’de doğanlar çok dikkatli, seçici ve titizdirler. Onlar ne yaparlarsa yapsınlar, ne kadar yorulurlarsa yorulsunlar enerjilerinden ve dikkatlerinden bir şey kaybetmezler. İşlerinde gösterdikleri dikkat, özen ve aşırı titizlik çevrelerindekileri kızdırır ve bıktırır. Onlarla çalışması ve yaşaması hayli zordur. Çünkü içinde bulunduğu ortamı ve kişileri yönlendirmek, kaptanı olmak isterler.

Onların boş vaktini bulmak bir hayli zordur. Bugün doğanların savaşçı ve güçlü bir kişiliği vardır. Bu özellikleri onları başarılı kılarken, duygusal açıdan yalnızlaşmalarına yol açabilir.

31 Ekim Akrep Burcu Özellikleri

İyi Huyları: Hızlı, Dikkatli, Zorlu
Kötü Huyları: Kızgın, Etrafındakileri sinirlendiren

Sayılar ve Gezegenler

Bugün doğanlar 4 (3+1) rakamının ve ‘Uranüs’ gezegenin etkisi altındadırlar. Bu yüzden her türlü sanat dalına karşı yeteneklidirler.

Sağlık ve Olumsuz Yönleri

Aşırı derecede sinirli ve kontrolcü olduklarından erken yaşta yıpranırlar. Yine aynı sebepten dolayı sık sık strese girerler ve kronik uyku problemleri çekebilirler. Gün içerisinde sonuca varamadıkları her konu zihinlerinde geniş yer kaplar.

Bir başkasının yan bakması, birinin yüz ifadesi, birinin ses tonundaki olumsuz değişim… hemen her şeyi gücü ve kontrolü için birer tehdit olarak algılayıp bunlarla boğuşmak zorunda kalabilir. Ruhsal açıdan kendilerini rahatlatabilecek uzak doğu sporları, egzersizler yapmaları çok yararlı olacaktır.

Derin Transa Nasıl Geçilir? adlı makalede stres, denge ve ruhsal enerjilerin kontrol altına alınması ile ilgili bir çalışma var. Sorun yaşayan akrep burçlarına özellikle tavsiye ederim, çok faydasını göreceklerdir.

Akrep burcunun genel sağlık durumu hakkında bilgi almak için Akrep Burcu Sağlık ve Hastalık Analizi Olası Hastalıkları konusuna bakabilirsiniz.

31 Ekim Doğumlu Akrep Burcu Olanlara Tavsiye

  • Herşeyi sen yapmak ve kontrol etmek zorunda değilsin.
  • Sadece yapman gerekenlere odaklan, herşeyi yönetmene gerek yok.
  • Önce güven verici bir çevre oluştur.
  • İnsanlarla tek yönlü iletişim kurma, herkesin bir dünyası olduğunu unutma.
  • Katı olduğun kadar iç dünyanda katılaşacak unutma.

 

İlgili Konular

Akrep Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Çocuğu Özellikleri Onlara Nasıl Davranmalı

Akrep Burcunun Dua Günü, Esmaları, Meleği ve Duası

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

 

31 Ekim Akrep Burcu Özellikleri

Son Güncelleme 1 Nisan 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.