22 Kasım Akrep Burcu Özellikleri

22 Kasım Akrep burcu özellikleri, 22 kasım hangi burç, bugün doğanlar

22 Kasım Akrep Burcu Özellikleri

22 Kasım akrep burcu genel özellikleri, 22 Kasım tarihinde doğanların ortak özellikleri nelerdir?

Bugün Yani 22 Kasım Tarihinde Doğanlar Hangi Burç? 22 Kasım tarihinde doğanlar Akrep Burcu’durlar. Derecelerine, doğum haritalarındaki ev, burç, gezegen konumları ve açılara göre Akrep burcu etkisini az veya yoğun gösterirler.

Akrep Burcunun Yönetici Gezegenleri: Mars ve Pluto’dur.

Mars enerjiyi, gücü ve etkiyi temsil eder. Pluto ise gizemi, madde ötesini, bilinmeyenleri, değişim ve dönüşümü temsil eder.

22 Kasım, 2020 yılında Yay burcuna girmektedir.

22 Kasım doğumlu akrep burçlarının hayatlarındaki ana unsur, özgürlükleridir. Bu tarihte doğan bayanlar, kendi gelişimleri için her türlü engeli aşacak kapasiteye ve hırsa sahiptirler. Erkeklerde de, özgürlük birinci plandadır. Bugün doğan akrepler, başkalarının kendileri hakkındaki düşüncelerine pek kulak asmazlar ve istedikleri şeyi yapma özgürlükleri olduklarına inanırlar.

Kendi zevklerini, kurallarını, hayat tarzlarını ve en önemlisi ahlak görüşlerini, kendileri oluştururlar. Ebeveyn olarak çocuklarının gelişim ve öğrenimleriyle fazlasıyla ilgilidirler. Hatta bu bazen çocukları üzerinde istemeden, ağır bir baskı kurmalarına kadar gidebilir. Bu tarihte doğan akrep burçları için önemli olan özgürlükleri ve adalet için savaşmaktır.

22 Kasım Akrep Burcu Özellikleri

İyi Huyları: Özgürlüğüne Düşkün, Heyecanlı, Yorulmak Bilmez
Kötü Huyları: Baskıcı, Sıkıntılı, Aşırı Provokatif

Rakamlar ve Gezegenler

22 Kasım günü doğanlar, 4 rakamı ve değişkenlik, tartışma sembolü Uranüs gezegeni tarafından yönetilirler. 4 rakamı, temelde isyanı, kuralları değiştirmek için duyulan isteği ve idealizmi sembolize eder. 22 de bir çift rakam olduğundan, bugün doğan insanlarda çift olan şeylere karşı bir eğilim gözlemlemek mümkündür: mesela, ikizler, rastlantılar ve simetri gibi.

Sağlık ve Olumsuz Yönleri

22 Kasım günü doğan akrepler, gövde gösterisi yaparak düşman edinmekten kaçınmalıdırlar. Kendilerinin ve başkalarının özgürlükleri için çabalamaları, gençliklerinde iyi sonuçlar doğurabilir ama yaşlandıklarında bunun ceremesini çekebilirler. Düzenli egzersiz ve ekstra alınacak vitaminler, bugün doğan insanlara sağlık için yardımcı olacaktır.

Dengeli beslenme, düzenli spor, yoga, meditasyon ve derin trans çalışmaları güçlerini keşfetme ve daha sağlıklı bir şekilde kullanmalarında etkili olacaktır.

Akrep burcunun genel sağlık durumu hakkında bilgi almak için Akrep Burcu Sağlık ve Hastalık Analizi Olası Hastalıkları konusuna bakabilirsiniz.

22 Kasım Doğumlu Akrep Burcu Olanlara Tavsiye

  • Amaca ulaşmak için baskı tek çıkar yol değildir.
  • Kontrolünüz altındaki insanlara istediklerini yaptırmak için onları hayatlarından bezdirmenize gerek yok.
  • Sorumluluk anlayışının herkeste aynı olmadığını unutmayın.
  • Gerçekleşmesi gereken hedeflere sessiz ve sakin bir şekilde de ulaşılabilir.

 

ilgili Konular

Akrep Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Çocuğu Özellikleri Onlara Nasıl Davranmalı

Akrep Burcunun Dua Günü, Esmaları, Meleği ve Duası

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

 

22 Kasım Akrep Burcu Özellikleri

Son Güncelleme 1 Nisan 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.