Akrep Blog

21 Kasım Akrep Burcu Özellikleri

21 Kasım Akrep burcu özellikleri, 21 kasım hangi burç, bugün doğanlar

21 Kasım Akrep Burcu Özellikleri

21 Kasım akrep burcu genel özellikleri, 21 Kasım tarihinde doğanların ortak özellikleri nelerdir?

Bugün Yani 21 Kasım Tarihinde Doğanlar Hangi Burç? 21 Kasım tarihinde doğanlar Akrep Burcu’durlar. Derecelerine, doğum haritalarındaki ev, burç, gezegen konumları ve açılara göre Akrep burcu etkisini az veya yoğun gösterirler.

Akrep Burcunun Yönetici Gezegenleri: Mars ve Pluto’dur.

Mars enerjiyi, gücü ve etkiyi temsil eder. Pluto ise gizemi, madde ötesini, bilinmeyenleri, değişim ve dönüşümü temsil eder.

21 Kasım, 2020’nin son akrep burcu günüdür. Bu tarihten sonra 2020 yılında Yay burcu başlamaktadır.

21 Kasım günü doğan akrepler, doğal güzellik ve incelikten nasiplerini almışlardır ve bu özelliklerini ya dış görünüşleriyle veya fikir ve düşünceleriyle açığa vururlar. 21 Kasım doğumlu akrepler içerisinden çok sayıda sanatçı ve yazar çıkmıştır. Voltaire bu isimlerden biridir.

21 Kasım doğumlu olanlar günün modası ve toplumda geçerli olan akımlarla yakından ilgilidirler. Nostaljiye ayıracak çok fazla vakitleri yoktur. Hayatlarının ilk dönemlerinde 21 Kasım doğumlu insanlar yargı hatalarına düşebilirler. Yaşam tecrübeleri arttıkça yargı ve kararlarındaki doğruluk oranı artacaktır.

Bugün doğan insanlar yaşam tecrübeleri ile birlikte daha sert bir yapıya sahip olabilirler. Tehlikeli olan şey, bu insanların hayat içinde karşılaştıkları zorluklar sonucu çocuksu, üretken ve sportmen taraflarını kaybetme eğilimleridir. Bu yüzden kendilerini, başarılı olmak adına eğlence ve hazdan uzak tutmamaları gerekir. Çoğu zaman en büyük zarar kendilerinden gelir.

21 Kasım Akrep Burcu Özellikleri

İyi Huyları: Yapıcı, Zevkli, Çekici
Kötü Huyları: Hassas, İçe Dönük, Kendi Kendine Zarar Veren

Rakamlar ve Gezegenler

Kasım ayının 21. günü doğan insanlar, 3 rakamı ve Jüpiter gezegeni tarafından yönetilirler. 3 rakamı tarafından yönlendirilenler hırslı ve bazen diktatör tavırlı olabilir. 21 rakamı ise genellikle güzellik sembolüdür.

Sağlık ve Olumsuz Yönleri

21 Kasım doğumlu insanlar, çevrelerine karşı hassastırlar ve bu yüzden alerjilerden çok çekebilirler. Buna ek olarak, rahatsız edilmekten hiç hoşlanmadıkları için aile ve yakın arkadaşları bu insanların ruh sağlıklarından endişe duyabilirler. Yürüme ve koşma gibi sosyal egzersizler, onlara bu açıdan iyi gelecektir.

Dengeli beslenme, düzenli spor, yoga, meditasyon ve derin trans çalışmaları güçlerini keşfetme ve daha sağıklı bir şekilde kullanmalarında etkili olacaktır.

Akrep burcunun genel sağlık durumu hakkında bilgi almak için Akrep Burcu Sağlık ve Hastalık Analizi Olası Hastalıkları konusuna bakabilirsiniz.

21 Kasım Doğumlu Akrep Burcu Olanlara Tavsiye

  • Başarı kendini terketmek demek değildir.
  • İç dünyanı keşfetmek bir sorunu önceden görmeni sağlayabilir.
  • En büyük zararı çoğu zaman kendinize verirsiniz, adım atmadan önce her zaman düşünün.
  • Sanat ruhunuza süreceğiniz bir merhem gibidir onu kullanmayı unutmayın.

 

İlgili Konular

Akrep Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Çocuğu Özellikleri Onlara Nasıl Davranmalı

Akrep Burcunun Dua Günü, Esmaları, Meleği ve Duası

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

 

21 Kasım Akrep Burcu Özellikleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.