28 Ekim Akrep Burcu Özellikleri

28 Ekim Akrep burcu özellikleri, 28 Ekim hangi burç, bugün doğanlar

28 Ekim Akrep Burcu Özellikleri

28 Ekim akrep burcu genel özellikleri, 28 Ekim tarihinde doğanların ortak özellikleri nelerdir?

Bugün Yani 28 Ekim Tarihinde Doğanlar Hangi Burç? 28 Ekim tarihinde doğanlar Akrep Burcu’durlar. Derecelerine, doğum haritalarındaki ev, burç, gezegen konumları ve açılara göre Akrep burcu etkisini az veya yoğun gösterirler.

Akrep Burcunun Yönetici Gezegenleri: Mars ve Pluto’dur.

Mars enerjiyi, gücü ve etkiyi temsil eder. Pluto ise gizemi, madde ötesini, bilinmeyenleri, değişim ve dönüşümü temsil eder.

28 Ekim tarihinde doğan akrep burcu insanları olası her şeye karşı hazırlıklı olmak gerektiğine inanırlar. Hemen her konuda tedbirli olmaya özen gösterirler. Onlar bir şey üstünde konuşmadan, hakkında karar vermeden önce iyice araştırmak, hazırlanmak ve o konu hakkında yatırım yapmak isterler. Anlayıncaya kadar da o konu hakkında çalışmayı sürdürürler. Bu uğraşları bazen uç noktalara vararak nevrotik bir hal alır.

Özellikle yetiştirmeleri gereken bir işte süre kısaldıkça endişeye kapılırlar. Genellikle çok kontrollü ve disiplinli çalışırlar ve çalıştıkları konu hakkında merak duyarlar. Finansal konularda hayli başarılı olurlar ve güvenli bir ilerleme içinde önlerine daima daha büyük hedefler koyarlar.

İyi Huyları: Merak duyan, İlginç, Bütünlüklü
Kötü Huyları: Talepkar, Keskin, Aşırı gözlemci

28 Ekim Akrep Burcu Özellikleri

Sayılar ve Gezegenler

Bugün doğanlar 10 (2+8 ) rakamının ve ‘Güneş’in etkisi altındadır. Bu yüzden entelektüel faaliyetlerle fazlasiyle meşguldürler.

Sağlık ve Olumsuz Yönleri

28 Ekim doğumlu akrep burçları karakteristik “tedbirli ve hazırlıklı” olma özelliklerinden dolayı olası sağlık sorunlarını önceden araştırarak veya belirtileri gözlemleyip risklere karşı kendilerini koruma altına almaya çalışırlar. Onlar hastalıkları önleme ve hastalandıklarında da tedavi süreci konusunda hayli bilgilidirler. Genellikle çok iyi yemek yaparlar ve yemeği severler, fakat aşırıya kaçmazlar. Yine de yürüyüş yapmaları, yüzmeleri veya bisiklete binmeleri kendileri açısından yararlı olacaktır.

Bazı insanlar kendi bedeninde olan değişimleri gözlemleyerek sonuçlar çıkarırlar. Bir şeylerin yanlış gittiğini anladıklarında ise araştırır ve kendi tedavilerini kendileri yapmaya çalışırlar. Bu durum akrep burçlarının genelinde vardır ancak özellikle Bugün doğan akreplerde herşeye karşı hazırlıklı ve tedbirli olma düşüncesinden dolayı net bir şekilde görülebilir.

Akrep burcunun genel sağlık durumu hakkında bilgi almak için Akrep Burcu Sağlık ve Hastalık Analizi Olası Hastalıkları konusuna bakabilirsiniz.

28 Ekim Doğumlu Akrep Burcu Olanlara Tavsiye

Önlem almak ve tedbirli olmak harika bir şeydir ancak;

  • Hayatta herşeyi engelleyemez ve kontrol edemezsin.
  • Bazen herşeyi oluruna ve akışına bırakın.
  • Herşey sizin istediğiniz gibi olmak zorunda değil ve olmamalı da.
  • Sizi üzecek durumlardan uzak durun.
  • Kendinizi korku, endişe ve paniğe neden olacak durumlara düşürmeyin.

Bırakın hayat akması gereken su yolunda akıp gitsin, siz suyu değil kendi zamanınızı kontrol edin. Tüm bunlara rağmen öğütle değil yaşayarak, herşeyi deneyimleyerek öğreneceksin. O halde herşeyin tadını çıkarmayı, herşeyde bir tat bulmayı; ilk olarak öğren.

 

İlgili Konular

Akrep Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Çocuğu Özellikleri Onlara Nasıl Davranmalı

Akrep Burcunun Dua Günü, Esmaları, Meleği ve Duası

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

 

28 Ekim Akrep Burcu Özellikleri

Son Güncelleme 1 Nisan 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.