Akrep Blog

Aslan Akrep Uyumu, Aslanla Akrep Anlaşabilir mi?

28.10.2018
1.639

Aslan Akrep Uyumu, Aslanla Akrep Anlaşabilir mi?
Aslan Akrep Uyumu

Aslan Burcu Akrep Burcu Uyumu. Aslan Burcu ile Akrep Burcu Anlaşabilir mi?

Aslan Erkeği Akrep Kadını Uyumu veya Aslan Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Aslan Akrep Uyumu “Uyum Analizi”

Bu ilişki yoğun duygularla dolu tutkulu bir beraberlik olacaktır. İkinizde sabit burç olduğunuz için hiç bir konuda ödün veremezsiniz ve çıkan kavgada eşyalar havada uçmaya başlar. Aslan-Akrep çiftini izlerseniz, belki de arkasından gelen tutkulu birliktelikler yüzünden bu kadar şiddetli kavga ediyorlardır diye düşünebilirsiniz.

Aranızda bastırmaya çalıştığınız sürekli bir olabilir. Bu yüzden ilişkinizde heyecan eksik olmayacaktır. İkinizde bu heyecanı seversiniz. Birlikteliğiniz güçlü bir enerji oluşturacaktır.

Aslan Akrep Uyumu “İletişim”

Akrep, Aslan’dan daha gizemli ve derin duygulara sahiptir. Onun duygularını anlayamadığınız zamanlar olacaktır. Akrep az konuşur ve kendinden pek bahsetmez. Kendinden bahsettiği zaman gücünü kaybedebileceğinden korkar.

Bu ilişkide sevgisini gösteren taraf siz olacaksınız. Güneş tarafından yönetilen Aslan, gülüşü ile buz dağlarını bile eritebilir. Akrep ise savaşçı Mars ve gizemli Pluto tarafından yönetilir. Bu yüzden duygularını açığa vurmaz ve masalsı bir gizeme sahiptir.

Aslan Akrep Uyumu “Aşk Uyumu”

Akrep insanı sevdiği zaman tüm benliği ile sever. Siz bu ihtirası ancak tahmin edebilirsiniz. Sevdiklerine bakışları son derece yoğun ve büyülüdür. Akrebin gözleri ruhunun aynasıdır, tüm duygularını gözlerinden okuyabilirsiniz.

İkiniz hiç bir şeyi hafife almazsınız, özellikle de birbirinizi! İkinizde aynı derecede kıskanç ve sahiplenici olduğunuz için aranızda sorun olmayacaktır. Hayatınızı birleştirince Akrep size hayat boyu sadık kalacaktır. Siz ise aynı sadakati göstermekte zorlanabilirsiniz.

Aslan Akrep Uyumu “Cinsel Uyum”

Akrep burcu insanları cinselliği derin tutku ile yaşamayı severler. Birliktelikte ruhsal derinlik isterler. Önceliği birlikte olduğu insandır. Mutlu ettiği kadar mutlu olur. Aslan burcu, Mars ve Pluto etkisi altındaki Akrep burcu kadar cinsel yaşamı hayatının odak noktası haline getirmese de asla geri kalmayacaktır. Bu konuda her iki tarafta aradığını fazlası ile bulacaktır.

Aslan Akrep Anlaşabilir mi?

Anlaşamayacakları tek nokta iletişim konusudur. Eğer bu noktayı aşabilirlerse fazla sorun yaşanmayabilir.

Para harcarken siz Aslan olarak o kadar abartırsınız ki, Akrep sizin harcamalarınız karşısında dehşete düşecek ve ekonomik olmanız için size yalvaracaktır. Soylu Aslan ise kısıtlandığı zaman mutsuz olacaktır. Sonuçta su ateşi söndürecek ve Akrebin dediği olacaktır.

İkinizde güçlü ve baskın karakterlere sahip olduğunuz için bu ilişkide dikkatli olmalısınız. Biriniz gözden düşerse, etrafı gök gürültüleri ve yıldırımlar saracaktır. Birbirinizle yarışmak yerine farklılıklarınıza anlayış göstermeye çalışın. En büyük tehlikeyi iki tarafın inatçılığı oluşturacaktır. İkinizde sabit burç olduğunuz için esnek değilsiniz ve inatlaştığınız konularda takılıp kalabilirsiniz.

Bu çok güçlü bir ilişki olabilir, elinizden geleni yapmalısınız.

 

Aslan burcu erkeği ve kadını

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Aslan Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Akrep burcu erkeği ve kadını

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Aslan Akrep Uyumu

www.akrepblog.com

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nesrin dedi ki:

    “Birbirinizle yarışmak yerine farklılıklarınıza anlayış göstermeye çalışın” bunu başarabilen az, sorun orada

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!