Akrep Burcu Koç Burcu Uyumu, Akrep Koç Uyumu

Akrep Burcu Koç Burcu Uyumu akrep koç uyumu, akrep koç anlaşabilir mi

Akrep Burcu Koç Burcu Uyumu

Akrep burcu koç burcu uyumu ne kadar iyidir? Akrep burcu ile koç burcu ne kadar uyumludur? Akrep ile koç anlaşabilir mi?

Akrep erkeği Koç kadını uyumu veya Akrep kadını Koç erkeği uyumu nasıldır?

Biri yer altının diğeri ise yer üstünün lideri. Akrep gizli Koç ise açık lider. Acaba bu iki dünyanın insanı bir araya geldiğinde uyumları nasıl olur?

Akrep ve Koç burcu birliktelikleri nerede ise bir infilak gibidir. Hayatın her alanında bir patlayıcının meydana getirdiği sarsıcı bir etkileri vardır. Bunu savaş alanında iki ordunun birbirleriyle karşılaştıkları ilk ana benzetebiliriz. Akrep burcu Koç Burcu Uyumu için şu kelimeleri kullanabiliriz; Yoğun, tutkulu, irade ve güç isteyen bir birliktelik. Her iki tarafta her zaman ayakta kalmalı çünkü ikisi de her zaman ayakta kalana içten içe saygı duyar. Zayıf ve iradesiz olan onlar için sıradandır. Sınırlarını zorlamayanları dikkate almazlar.

Akrep Burcu Koç Burcu Uyumu Grafik

Konuyu her iki burcun bakış açıları ile ele alalım.

Akrep burcu bakış açısına göre Akrep Koç uyumu

Akrep Burcu Koç Uyumu

Akrep burcu koç burcu Uyum Analizi

Koç burcu da tıpkı sizin gibi tutku doludur. Koç burcu yalın ve açık bir insandır bu sizi rahatlatacaktır. Ona baktığınızda gördüğünüz tümüyle içinde olanın aynıdır. Yani sizin tam tersiniz. Bu sizi etkileyecektir. Siz içinizdekini dışa vurmadan önce farklı yollardan test ederken o ne istemişse anında onu ortaya koyar ve bu sizin çok hoşunuza gider.

Eğer olgun bir koç burcu ile birlikte değilseniz ilişkilerde sizin kadar sadık olmayabilirler. Siz “ya hep ya hiç” ilkesi ile hareket edip bulduğunuz ilk ve son limana hemen demir atarken koç burcu “çok farklı limanlar var keşfedilecek” ilkesi ile hareket edebilir. Kısa, tutkulu, hareketli, yoğun ve güzel bir birliktelik kısa vadeli olabilir. Bu size endişe verebilir.

Akrep Koç Arasında İlişkinin ilk aşaması

Başlangıcı güzel, ortası endişe verici sonu tam bir savaş alanına benzeyebilecek bir ilişkidir. Denemek için yeterince hayatınız olduğuna inanıyorsanız buyrun deneyin. Alıcılarınızın fazla mesai yapacağına emin olabilirsiniz.

Akrep Koç Cinsel Uyumu

Akrep burcu Koç burcu uyumu “Cinsel Uyum” ları nasıldır?

Birlikteliğinizin en güzel noktası bu olabilir. Ancak hayatın sadece cinsel yaşamdan ibaret olmadığını anladığınızda duvarlar çatırdamaya başlayacaktır. Siz koç burcunu sanal bir tasma ile kendinize bağlamaya çalıştıkça o bundan kurtulmanın yollarını aramaya başlayacaktır. Tıpkı sizin gibi koç burcu için de bağımsızlık çok önemlidir.

Siz belki hayatı tek başınıza da yaşayabilirsiniz ancak koç burcu için hayat başka insanlarla daha renklidir. Cinsel yaşamınız olabildiğince renklidir bu renklerin koyu siyaha kaymasına izin verdiğiniz anda koç duvarları maviye boyamaya çalışacaktır. Sınır tanıma dürtüleriniz birlikteliğinizi her zaman canlı tutacaktır ilişkinin bu kısmı güzeldir.

Kısaca ikiniz için her tartışma sonrası cinsel birliktelik iyi bir mola gibi olacak.

Akrep Koç Uzun Süreli İlişki

Akrep burcu Koç burcu uyumundaEvlilik ve Uzun Süreli İlişki

Siz işte buldum benim için hayat planımı bu sayfası artık kapanabilir derken Koç burcunun böyle bir sayfası olmadığını unutmamalısınız. Siz hayalet gemi iseniz Koç burcu her an demir almaya hazır sürat teknesi gibidir. Siz adayı keşfeder ve ömür boyu o adada keyif sürmeyi düşleyebilirsiniz ancak koç burcu hemen diğer adalarda kimler var diye merak etmeye başlar. Bu size göre bir ilişki değildir. Kısa ve hızlı olabilir ancak mutlak bir birliktelik sizin için uzun soluklu bir tartışma ile eşdeğerdir.

Koç burcu ile uzun bir yaşam istiyor musunuz? O zaman onu serbest bırakın. Birlikte olduğunuz insan sizi sevmiş olsa dahi size bağımlı olmayacak kadar güçlü bir insandır. Sevgi ne kadar büyük olursa olsun, asla mıknatısın farklı kutupları olmazsınız.

Tüm bunlarla birlikte her insanın farklı özelliklerini farklı burçlar etkilemektedir. Kimin hangi özelliğinin akrep burcu etkisi altında olduğunu tam olarak anlamak için horoskop yani doğum haritasına bakmak gerekir.

Akrep ve Koç Uyumluluk Özeti

Akrep burcu Koç burcu uyumu veİlişki Özeti

Hiçbir uyum analizi %100 doğru değildir. Sadece genellemelerden yola çıkılarak değerlendirmeler yapılabilir. Çünkü insanı etkileyen 12 ayrı ev bulunuyor ve koç burcu olan bir insan aslında sosyal hayatta yengeç burcu gibi de olabilir, bir akrep burcu kendisini etkileyen burçların farklılığı nedeni ile ikili ilişkilerde aslan burcu gibi de olabilir.

Ancak şu da unutulmamalıdır ki hemen hemen tüm burçlardaki ortak özellikler ayrıntılara inilmediği sürece doğruya yakındır ve belirgin özellikler barındırır.

 

Koç burcu bakış açısına göre Koç Akrep uyumu

Koç Burcu Akrep Burcu Uyumu

Koç burcu açısından Akrep Koç Uyumu

 

Koç erkeği Akrep kadını uyumu veya Koç kadını Akrep erkeği uyumu nasıldır?

Kısaca Özeti: Aşırı şehvetli ve fırtınalı bir birliktelik.

Her ikisi de kontrolü ele almak ister ve çok isteklidir. Akrep burcu kontrolü gizlice ele almak ister. Koç burcu ise agresif bir şekilde kontrolü ele almak ister. Her zaman yaptığı gibi kullanacağı güç ile hemen kontrolü ele alabileceğini zanneder ancak Akrep burcu diğer tüm burçlar içerisinde en gizemli ve karmaşık burçtur. Sahip olduğu zekice duygu mekanizması sayesinde kazandığınızı zannettiğiniz anda aslında onun mahkumu olabilirsiniz.

Akrep burcu kılıcını en hazır olduğu anda yani kazanacağından emin olduğu anda çeker. Bu birliktelik eğer karşılıklı kabulleniş ve anlayışla yoğrulmamışsa ve siz iktidar mücadelesini sürdürmekte kararlı iseniz Akrep burcu ile yapacağınız iktidar mücadelesinde ortaya çıkacak tabloları göze alarak bu ilişkiye girmelisiniz.

Akrep burcu, aşırı sahiplenici ve kıskançtır. Oyun bozuculuğa asla tahammül etmez. Kural basittir. Onunla birlikte iken başka kimse adı ne olursa olsun olmamalıdır. Ancak sizin açık görüşlü oluşunuz onu rahatlatacaktır. Bilir ki ne iseniz osunuzdur. Bu Akrep burcunun kıskançlığını azaltacaktır. Bir süre sonra “Akrep burcu gerçekten seviyorsa kıskanır” sözü de sizi ona daha bir tutku ile bağlayacaktır. Bileceksiniz ki Akrep burcu gerçekten sevdiği için sizi sahiplenmektedir.

Koç Akrep Cinsel Uyumu

Koç burcu Akrep burcu uyumunda “cinsel uyum

Bu, neredeyse kesinlikle bu ilişkiyi bir arada tutan bir tutkal gibi olacaktır. Benzersiz gizemlilikte olan Akrep burcunun tabuları yerle bir etme arzusunu seveceksiniz. Akrep burcu, hayatta olduğu gibi cinsel yaşamda da her zaman sınırları zorlayan bir insandır ve akrep etkisi taşıyan bir insan aslında kendisinden daha çok karşısındakini mutlu etmeye çalışmaktadır.

Akrep burcunun gerçek mutluluğu onunla birlikte olan ve insanın mutluluğu ile eşdeğerdir. Akrep burcu ile birlikte oldukça göreceksiniz ki akrep aslında yoğun, derin duygu ve cinsellik güdüsünün güzel bir birleşimidir.

Siz koç burcu olarak bir şeyi istersiniz ve onu almak için adım atarsınız akrep burcu ise aslında istediğini elde etmek için bir orman, bir dere ve iki de vadi geçmiştir. Bu bazen sizi endişeye sevk edebilir ancak akrep burcunun hayat tarzı budur herhangi bir art niyeti yoktur. Temel ilkesi olan “yürü ama iz bırakma” düşünsel alanda da aynı şekilde çalışır. Ancak gerçek bir iktidar savaşında bu durum sizin için kabusların başlangıcı haline gelebilir. Akrep burcunun bu yanı cinsel yaşamda sizin için yeni çığırlar açacaktır. Arzuların, isteyin gerisini O’na bırakın.

Koç Akrep Güven İlişkisi

Koç burcu Akrep burcu uyumu ve ilişkide “Güven” duygusu

Bu ilişkideki en kritik noktadır. Onunla birlikte iken yalanı ve hileyi asla düşünme bile. Yalan ve hile ile elde edeceğinin on katını ödeyeceğine emin olabilirsin. Akrep burcu müthiş bir telepatik okuyucudur. Zihninden çıkan tüm düşünceleri alıcıları ile nerede olursan ol algılayacaktır. Özellikle gerçekten seven bir akrebe karşı kesinlikle dürüst olmalısın. Kendisinin geçici ve eğlencelik olduğu düşüncesi veya aldatılan insan olma düşüncesi onu bir savaş makinesi haline getirebilir ve intikamını bir şekilde alacağına emin olabilirsin.

Büyük ihtimalle ilk tartışmanızın kıskançlık nedeni ile çıkacağını garanti edebiliriz. Eğer hayatınızda net değilseniz, perde arkasında başka bir hayatınız varsa tüm hayatını bunları çözmek için adayacağına emin olun. Eğer net bir insansanız ve gerçekten sevmişse sizi bir daha ondan daha fazla seven biri olmayacağına emin olun.

Koç Akrep Uzun Süreli İlişki

Koç burcu Akrep burcu uyumuEvlilik ve Uzun Süreli İlişki

Akrep burcu ile uzun vadeli bir planınız varsa, sevgiler karşılıklı ve yeterince samimi ise hayat boyu mutluluklar süreceğinize emin olun. Akrep burcu sahipleniciliği ile sizi bir ömür boyu sevmeye devam edecektir. Sevgi azalsa dahi saygı daim kalacaktır. Ancak onunla kısa vadeli bir birliktelik düşünüyorsanız yanlış bir burç seçtiğinizi söyleyebiliriz. Kısa vadeli birlikteliğin ön koşulu akrep burcunun da sizin gibi düşünüyor ve sizi gerçek manada sevmiyor olmasıdır.

Tüm bunlarla birlikte her insanın farklı özelliklerini farklı burçlar etkilemektedir. Kimin hangi özelliğinin akrep burcu etkisi altında olduğunu tam olarak anlamak için horoskop yani doğum haritasına bakmak gerekir.

 

Koç burcu erkeği ve Koç burcu kadını

Koç Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Koç Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Akrep burcu erkeği ve Akrep burcu kadını

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

“Akrep Burcu Koç Burcu Uyumu” – “Koç Burcu Akrep Burcu Uyumu”

www.akrepblog.com

Son Güncelleme 20 Şubat 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.