Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu, Akrep Balık Uyumu

Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu, Akrep Balık Uyumu, akreple balık anlaşabilir mi

Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu

Akrep burcu balık burcu uyumu ne kadar iyidir? Akrep burcu ile balık burcu ne kadar uyumludur? Akrep ile balık anlaşabilir mi?

Akrep erkeği Balık kadını uyumu veya Akrep kadını Balık erkeği uyumu nasıldır?

Burç kuşağının en uyumlu çift adaylarından biri de Akrep Balık çiftidir. Her ikisi de su gurubu burcu olan Akrep ve Balık birbirlerini mükemmel bir şekilde tamamlarlar. Balık burcunun sahiplenilmeye ve sevgiye; Akrep burcunun da sevmeye ve sahiplenmeye ihtiyaçları vardır. Kontrol etmeyi seven akrep burcu ile, kendisini sevdiğinin kollarına her an bırakmaya hazır olan balık burcu bulutların üzerinde geceleyen iki kumru gibidirler.

Akrep Balık Uyum Grafiği

Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu, Akrep Balık Uyumu, akrep balık uyum tablosu, uyum grafiği

Akrep burcu açısından Akrep Balık Uyumu

Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu

Akrep burcu balık burcu uyumuUyumluluk

Akrep burcu su gurubunun en uç burcudur. Güçlü yanları ve sahiplenici tavırları savunmasız balık burcu için idealdir. Balık burcu sahiplenmeyi ve korunmayı arzular Akrep burcu ise gücünü ve iktidarını gerçekleştirme fırsatı bulur. Her iki burç için de ideal bir alışveriştir. Akrep burcu Balık burcunun sahip olduğu özelliklerden dolayı ona başkalarının zarar vermesini ve üzmesini engeller. Balık burcunun zarif teslimiyetçiliği karşısında Akrep tüm gücünü onu muhafaza edip mutlu bir hayat sürmesi için seferber eder.

Akrep burcu balık burcu uyumu “Sadakat”

Her iki burçta sadakati sever. Birbirlerini sahip oldukları özelliklerden dolayı severler ve aralarında mücadele etmelerini gerektirecek bir sebep yoktur. Kırgınlıklar çok nadir görülür ve daha güçlü bağlılıklarla son bulur. Balık, Akrep burcunun güvenle arkasını dönebileceği burçlardandır.

Akrep burcu balık burcu “İletişim”

Her iki burçta özel yaşantılarına değer verir, derin ve doyurucu bir birliktelikleri olur. Konuşmadan da anlaşabileceğiniz telepatik bir birliktelik olacaktır.

Akrep burcu aradıklarını Yengeç burcunda da bulabilir ancak uyum açısından Balık burcu birlikteliği Akrepler için daha doyurucu ve sorunsuz olur.

Balık burçları da Akrepler gibi derin duygulara sahiptirler ancak Akreplerin derin duyguları göz yaşlarına sığdıramayacak kadar soğuk ta olabilir. Balık burcunun göz yaşlarını Akrep burcu gibi şefkatle silebilecek ve onu anlayabilecek burç nadirdir.

İnatlaşmadığınız ve öfkenizi üzerinde test etmediğiniz sürece Balık burcu ile sorunsuz bir yaşam sürebilirsiniz. Akrepler durağanlığı sevmedikleri ve zaman zaman fırtınalı bir güne özlem duysalar da bu ilişkide fırtınanın çıkması için çok fazla sebep bulamayacaklardır.

Akrep burcu balık burcu “Güçlü Telepatik ve Psişik Bağlar”

Akrep burcu psişik güçlerin kontrol edilebilir noktasında bulunur. Balık burcu ruhsal yönden daha yoğundur ancak bu yoğunluğu kontrol etmekte zorlanır. Yaşamı bu yoğunluktan dolayı ağır bir yük haline gelebilir. Akrep burcu balığın yaşadıklarını anlayabilecek ve müdahale edebilecek tek burçtur.

Akrep burcunun derinliğini ve psişik yoğunluğunu artırması için Balık burcuna; Balık burcunun ise üstesinden gelmekte zorlandığı ruhsal yoğunlukları anlayıp nötrleştirmesi için Akrep burcuna ihtiyaçları vardır. Bu yönleriyle birbirlerini madde ötesinde de tamamlayabilecek muhteşem bir uyum yakalayabilirler.

Anlaşmak için her ikinizde konuşmanıza gerek kalmayacak kadar telepatik iletişime açıksınız. Günlerce dışarı çıkmadan birlikte mutlu bir yaşam sürebilecek insanlarsınız.

Akrep burcu balık burcu “Cinsel Uyum”

Her iki burcunda ciddiye aldıkları bir alandır cinsellik. Akrep burcu için giderilmediğinde sinir patlamalarına sebep olabilecek cinsel ihtiyaç bu birliktelikte sorun olmayacaktır her iki burçta aradığını fazlasıyla bulacaktır. İki burcun birlikteliğini madde ve madde ötesi boyutta muhteşem doyum olarak tanımlamak yanlış olmayacaktır.

Hem ruhsal hem de maddesel doyum balık burcu ile doruk noktasına ulaşacaktır.

 

Balık burcu bakış açısına göre Balık Akrep uyumu

Balık Burcu Akrep Burcu Uyumu

Balık burcu açısından Akrep Balık Uyumu

Balık erkeği Akrep kadını uyumu veya Balık kadını Akrep erkeği uyumu nasıldır?

Balık burcu Akrep burcu “Uyum Analizi”

Balık akrep uyumu nasıldır?

Kıskanılacak birlikteliklerden biridir. Her ikiniz de ne düşündüğünüzü ve ne hissettiğinizi çok kolay bir şekilde anlayabileceksiniz.

Akrepler gizli liderlerdir güçlü yanlarını sıklıkla dile getirmek zorunda kalabilirsiniz. Mutlu olmak ve mutlu etmek için yorulmanın nasıl bir şey olduğunu bilmediklerini düşünebilirsiniz. Bunu sadece inandıkları şeyler uğruna yapabilirler. Bu sizi onurlandıracak ve kendinizi Akrebe daha sıkı bağlanmış hissedeceksiniz.

Balık burçları her zaman kendilerini koruyacak ve savunacak birilerini ararlar. Bu başkaları için bir zayıflık ve yararlanmak için fırsat gibi görünebilir. Akrep burcu bu durumda herkesin karşısına tüm öfkesi ve şiddetiyle çıkacaktır. Sizin O’na karşı samimi teslimiyetinizi Akrep burcu sizi sımsıkı sararak iade edecektir. Bu aranızdaki çekimi ve sevgiyi daha da artıracaktır.

Balık burcu Akrep burcu “İletişim”

Akrep burcunun inatçılığı belki sizi rahatsız edebilir ancak unutmamalısınız ki bu inatçılık akrep burcunun güçlü yanlarının bir parçasıdır ve o özellik bir bütünün sadece yansıması gibidir. Onu bu haliyle kabullenmeli ve saygı duymalısınız.

Akrepler her zaman uçlarda dolaşmayı severler. Sıcakla soğuk arasını bulamazlar. Ya çok sıcak olurlar ya da çok soğuk. Bazen huysuz bazen de paranoyakça davranışlar sergileyebilirler. Sinirlendiğinde üzerine gitmemeye çalışın, mümkünse hiç konuşmayın, sabırlı olun bir süre sonra kendine gelecektir. Mutlaka bir şeyler yapmak istiyorsanız yatıştığında ona masum, samimi ve içten dokunuş yeterli gelecektir. Gerisini o getirecektir.

Her ikinizde son derece derin duygulara sahip romantik insanlarsınız. Bu romantizm ikinizi maneviyatın doruklarına oradan da büyülü bir aşka taşıyabilecek kadar derindir. Hiç endişe etmeyin sizin derinliğiniz yetmediğinde her ikinize fazlasıyla yetecek miktar Akrep burcunda mevcuttur.

Balık burcu Akrep burcu “Cinsel Uyum”

Burç kuşağının en yoğun birlikteliklerinden birini yaşamaya hazırsanız gözlerinizi kapayın ve tüm yoğunluğu doyasıya yaşayın. O size tümüyle sahip olacak ve ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Bu ilişki Cinsel yaşamı ruhunuzla yaşayabileceğiniz bir birliktelik olacaktır.

Siz maddesel tatminle birlikte ruhsal tatmini de yaşamak isteyen bir burçsunuz. Akrep burcu bunu size fazlasıyla sunacaktır. ikinize yetecek erzağınızı alın, ikinizi bir odaya kilitleyin ve hayatınızın tadını çıkarın.

 

Balık burcu erkeği ve Balık burcu kadını

Balık Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Balık Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Akrep burcu erkeği ve Akrep burcu kadını

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

“Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu” – “Balık Burcu Akrep Burcu Uyumu”

www.akrepblog.com

Son Güncelleme 23 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.