Akrep Burcu Başak Burcu Uyumu, Akrep Başak Uyumu

Akrep Burcu Başak Burcu Uyumu Akrep Başak Uyumu

Akrep Burcu Başak Burcu Uyumu

Akrep burcu başak burcu uyumu ne kadar iyidir? Akrep burcu ile başak burcu ne kadar uyumludur? Akrep ile başak anlaşabilir mi?

Akrep erkeği Başak kadını uyumu veya Akrep kadını Başak erkeği uyumu nasıldır?

Sabit bir burç olan Akrep Burcu ile Değişken bir burç olan Başak burcu anlaşabilir mi? İki burç birbirlerinin eksikliklerini tamamlayarak güzel bir uyum yakalayabilirler. Astrolojik olarak iki burcun anlaşamaması için çok fazla bir sebep yok. Başak burcu Akrep burcunun anlaşabildiği ve uyum sağlayabildiği ender burçlar arasında yer alır.

Akrep Burcu Başak Burcu Uyumu Grafik

Akrep Burcu Başak Burcu Uyumu Akrep Başak Uyumu, akrep başak uyumu grafik tablo

Akrep burcu açısından Akrep Başak Uyumu

Akrep Burcu Başak Burcu Uyumu

Akrep burcu başak burcu Uyum Analizi

Başak Burcu utangaç, çekingen ve uysal yapıları ile sizin güçlü, sevecen ve güven veren doğanızda büyük bir uyum oluşturmanızı sağlayabilir. Siz ilişkilerde muktedir olmayı seversiniz Başak burcu bu konuda size rakip olmayacağı için birlikte olduğunuz süreyi O’nu sevmek ve mutlu etmek için geçirebilirsiniz. Başak burcu size hayatta eksikliğini duyduğunuz güzellikleri sunmak için en ideal eşlerden biridir çünkü savaşmak için değil yaşamak için size eşlik ettiğini göreceksiniz.

Akreple ve Başak Burcu Arasında iletişim Uyumu

Siz birlikteliğini ve yaşamınızı kontrol etmek isteyeceksiniz Burcu ise büyük ihtimalle size “Buyur” diyecektir. Bunun size sağlayacağı bazı yararlar olacaktır. İktidar mücadelesi içerisinde olmayacağınız için savaş baltalarınızı bırakıp derin sükunetinizin ve huzurunuzun ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Huzurlu bir akrep ise başak burcunu mutlu etmek için daha fazla çaba sarfedecektir. Mücadele için ayırdığınız devasa enerjiniz ise hayatınızı daha orijinal ve mutlu kılmak için harcanacaktır.

İlişkinizde belki sizi zorlayacak etkenlerden biri zaman ilerledikçe konuşanın siz değiş Başak burcu olması olacaktır. Çok ve gereksiz konuşulmasından hoşlanmadığınız için ilk zamanlar bu sizi zorlayabilir ancak zaman içerisinde Başağın bu yönünün hayatınızı renklendirdiğini göreceksiniz. Zaten o da sizi zorlamayacak ve sıkmayacaktır.

Başak Burçları entelektüel ve analitik olurlar. Zaman zaman ise tıpkı sizin gibi aşırı ısrarcı ve inatçı olabilirler. Başak burcunun da diğer tüm burçlar gibi olumsuz yönleri vardır ancak kıyaslama yapıldığında sizin için kesinlikle artıları eksilerinden daha fazladır ve olumsuz yönlerine sabretmenize değecektir.

Akrep ve Başak Burcu Arasında Sosyal İlişkiler

Her ikinizde yalnızlığa önem verirsiniz bu da sizin için oldukça önemlidir. Kaç burçla bu konuda uyumlu olduğunuzu bir düşünün. Ancak her ikinizin de yalnızlığı sevmesi iki miskin kedinin evin içinde şömine başında günlerini geçirdiği bir portre oluşturabilir. Bu durumda bir tarafın devreye girerek zaman zaman “Haydi biraz sosyalleşelim” demesi iyi gelebilir. Güzel yanı bunu söyleyen olmasa da sorun olmayacak olmasıdır.

Finansal konularda ve birlikte çalışma konusunda da büyük olasılıkla herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Başak burcu size göre ekonomik açıdan biraz daha savurgan olabilir ancak siz ekonomik grafiğinizi gösterdiğinizde kesinlikle kendisine çeki düzen verecektir.

Akrep Başak Cinsel Uyum

Başak burcu bu konuda size göre daha az duygusaldır ve kontrolün elinde olmasını isteyecektir. Cinsel birlikteliklerde karşı tarafından mutluluğunu daha çok önemsediğinizi için sorun olmayabilir ancak bir süre sonra cinsel yaşamın tüm detaylarını Başak burcunun kapladığını görebilirsiniz. Bu konuda fazla müdahaleci olmamak ve gerektiğinde devreye girmek size daha güzel birliktelikler sunacaktır. İlişkinize zaman tanırsanız Başak burcunun sizin kendinize olan güveninize ve stilinize hayran olduğunu görecek ve bu birlikteliği taktir etmeye başlayacaksınız.

Başak burcu hemen her konuda aşırı titizdir ve bu titizliği cinsel yaşamınıza da yansıyabilir. Başak burcunun bu aşırı titiz oluşuna saygı duyun ve sınırlarını uç noktalarda zorlayarak cinsel yaşamda onun serbest kalmasını sağlayın. Eğer başak burcunun bu özelliğine takılmaz ve her şeyi zamana bırakırsanız çok güzel ve renkli bir yaşam sizi bekliyor olabilir. En büyük artısı ise hayatınızı birlikte geçireceğiniz birisi ile savaşmak zorunda kalmayacaksınız. Artan enerjinizi ise bu alana kanalize edebilirsiniz.

Başak burcu bakış açısına göre Başak Akrep uyumu

Başak Burcu Akrep Burcu Uyumu

Başak burcu açısından Akrep Başak Uyumu

Başak erkeği Akrep kadını uyumu veya Başak kadını Akrep erkeği uyumu nasıldır?

Başak burcu Akrep burcu Uyum Analizi

Bir Başak burcu olarak Akrep burcunun dayanıklılığına, aşırılıklarına, güvenilirliliğine ve sadakatine hayran kalabilirsiniz. Akrep burcu başkalarının aksine sizin ne düşündüğünüzü ve ne hissettiğinizi çok iyi bir şekilde anlayabilir ve sizi incitmemeye çalışır.

Akrep burcu mantık ve duygunun karmaşık bir bileşimidir. Eğer onu çözmeye çalışmaktan zevk alırsan 50 yıl sonra geldiğin nokta gene başladığın nokta olabilir. Onun bu yönünün doğal olduğunu ve sana karşı geliştirilmiş bir silah olmadığını kabul etmelisin.

Başakla Akrep burcu uyumu “İletişim”

İlişkinizin başlarında konuşan taraf Akrep Burcu olacaktır ancak zaman ilerledikçe durum değişecek ve siz konuşmaya başlayacaksınız. Bunun sebebi Akrep burcu yaptığı herşeyi bir sebebe dayalı olarak yapar. Alacağını almış, göreceğini görmüş, çözeceğini çözmüşse artık söyleyeceği herşeyi söylemiş olabilir. Bundan sonra duyacaklarınız sadece gündelik kelimeler veya nadiren de olsa zor bir olayın çözülmesi için yürütülen pratik analizler olabilir. Bu durum size sıkıcı gelebilir ancak iyi yönden bakın, hiçbir zaman çok konuşan birinden dolayı başınız ağrımayacak.

İkinizin anlaşmasını sağlayan en değerli özelliklerden biri ikinizde yalnız kalmayı seviyorsunuz. Bu durum birbirinizi yalnızlık konusunda anlayışla karşılamanızı sağlayacaktır. Oysa diğer burçların büyük kısmı “yalnızlığın gerekliliğini” kabullenmekte zorlanacaklardır.

Başak ve Akrep Burcu Arasında “Sadakat”

Akrep burcu için şu konularda emin olabilirsiniz; Sadakat, güven ve samimiyet. Ancak Akrep burcunun her zaman çok derinlerde olduğunu unutmayın bu aşırı derinlik Akrep burcuna aynı zamanda tutku, aşırılık ve gazapta eklemiştir. Güneşli bir günde bir anda kara bulutların gökyüzünü kaplayıp şimşekler çaktığını görmüş müydünüz? Bunun adı Akrep burcu iklimidir. Bundan dolayı Akrep Burcunu eleştirirken çok dikkatli olmalısın.

Akrep burcunun en hassas olduğu nokta eleştiridir. O’nu eleştirirken bir çiçeğin bir anda sizi sokmaz üzere olan bir arıya nasıl dönüşebileceğini görmek zorunda kalabilirsiniz. Eleştirmek yerine davranışlarınızla yaptığının yanlış olduğunu göstermeye çalışın veya ona içli bir not yazarak iletin. Yüzyüze eleştirmekten kaçının.

Kendinizi güven konusunda sıkıntılarınız varsa Akrebin yaşam standartlarına göre karar vermemeye özen gösterin. Emin olun herşeyi yakmayı göze alacak konularda bir anda karar alıp uygulayabilirler. Onlar hayatın güven ustalarıdır. Onları sizin için bu kadar karizmatik ve seksi yapanda onların bu kendilerini aşılmaz bir kale içerisinde sanan aşırı güven duygularıdır. Müdahale etmek yerine Akrebin tadını çıkarmanız daha iyi olacaktır. Bırakın sizi güven duvarları içerisinde rahat ettirsinler. Emin olun buna kesinlikle değecektir.

Başak burcu Akrep burcu Cinsel Uyum

Bu konuda Akrep burcu hakkında bir şikayetiniz olmayacağını net bir şekilde söyleyebiliriz. Hatta üstesinden gelemeyeceğiniz fazlasını da bulabilirsiniz. Sizin aksinize Akrep sınırları olmayan, mide bulantısı nedir bilmeyen tarzı ile sizi dünyanın öbür ucuna taşıyabilir. Cinsel uyumunuz çıtası hiç düşmeyecek kadar iyi olabilir.

Hemen belirtelim bu yazdıklarımız sadece güneş burcuna göredir ve herkes tümüyle güneş burcu etkisi altında değildir. Yazdıklarımızı buna göre değerlendirmenizi öneririm.

 

Başak burcu erkeği ve Başak burcu kadını

Başak Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Başak Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Akrep burcu erkeği ve Akrep burcu kadını

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

“Akrep Burcu Başak Burcu Uyumu” – “Başak Burcu Akrep Burcu Uyumu”

www.akrepblog.com

Son Güncelleme 21 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.