Akrep Blog

Terazi Terazi Uyumu, Teraziyle Terazi Anlaşabilir mi?

13.02.2019
486

Terazi Terazi Uyumu, Teraziyle Terazi Anlaşabilir mi?

Terazi Terazi Uyumu

Terazi Burcu Terazi Burcu Uyumu. Terazi Burcu ile Terazi Burcu Anlaşabilir mi?

Terazi Erkeği Terazi Kadını Uyumu veya Terazi Kadını Terazi Erkeği Uyumu

 

Terazi Terazi “Uyum Analizi”

Benzer burçların uyumları birbirlerini iyi tanıdıkları için iyi olur ancak eksikleri de benzer olacağı için birbirlerini tamamlamakta zorlanacaklardır. Terazi burcunun en olumsuz yönlerinden biri kararsız oluşlarıdır. Karar verebilmek için sabit niteliğe sahip burçlara ihtiyaç duyarlar. Terazi, kendisi gibi kararsız bir terazi ile bir çok konuda karar vermekte zorlanabilir. Her ikisi de estetik anlayışa sahiptir. Hoş sohbet insanlardır. Güler yüzlü ve sosyaldirler.

Terazi burcu insanları fiziki yönden güzel insanlardır. Venüs etkisi onları girdikleri ortamlarda gülen yüzleri ve çekici yüz hatları ile dikkat çekici hale getirir.

Bu ilişkide aynada kendinizi görür gibi olacaksınız. Görüntüyü seveceksiniz ama zaten bu insan aynı sizin gibidir. Birbirinizin zayıf ve kuvvetli yönlerini iyi bilirsiniz. Aynı içgüdülere ve tepkilere sahipsiniz. Bunlardan dolayı birbirinizi iyi anlarsınız ama birbirinizin eksiklerini tamamlayamazsınız.

Terazi Terazi Uyumu “İletişim”

Her ikinizde iletişimi güçlü özelliklere sahipsiniz. Dışa dönük yapınız sizi sosyal bir insan haline getirir. Yaşadığınız herşeyi anlatmak ve paylaşmak istersiniz. İnsanların birbirleri ile olan iletişimlerinin güçlenmesine önemli bir role sahipsiniz. Birlikte hiçbir zaman sıkılmazsınız çünkü anlatacak her zaman bir şeyleriniz olacaktır.

Terazi insanı ince görüntüsünün ardında öncü nitelikte olmasından dolayı güçlü bir burçtur ve zaman zaman fazla otoriter olabilir. Buna dikkat etmelisiniz, bu ilişkide iki patron birden olacaktır. İkinizde istediklerinizi tatlılıkla yaptırdığınız sürece fazla sorun olmayacaktır.

Terazi Terazi Uyumu “Cinsel Uyum”

Bu ilişki objektif, akılcı ve entelektüel olacaktır. Derin duygulara sahip olmasınız bile ikinizde bunu önemsemeyeceksiniz. Yatakta daha içten olursanız tutkularınız alevlenebilir. Sosyal ilişkiler sizin için daha önemli olduğu için cinsellik ilişkinizin temelini oluşturmaz. Her ikinizde benzer özelliklere sahip olduğunuz için bunu problem haline getirmezsiniz. Ancak ikinizden birinin yükseleni veya 7. evi Mars veya Akrep burcu etkisi altında olursa tatminsizlik yaşamanız olası olacaktır.

İkiniz içinde evlilik beraberliğin doğal bir sonucudur. Kararsız olduğunuz için evlilik tarihiniz belirlenene kadar “acaba“, “belki“, “düşüneyim” dönemlerinden geçebilirsiniz. Bu evrede yaşayacağınız kararsızlıkların burcunuzun bir özelliği olduğunu bilmeniz sorun yaşamanızı engelleyecektir. Birlikte karar veremediğinizde sözüne güveneceğiniz büyüklerinizden yardım almanız işinizi kolaylaştırır. Ancak dikkat edin ve bunu alışkanlık haline getirmeyin. Yaşamınızın tamamını başkalarının vereceği kararlara endekslememeniz gerekir.

 

Terazi burcu erkeği ve kadını

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Terazi Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Terazi Terazi Uyumu

Kaynağı belirsiz bir yazıda düzenleme yapılmıştır. Çok sayıda sitede kullanılmış ve yazarı belirtilmemiş. Kaynağı bilenler lütfen belirtsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!