Terazi Terazi Uyumu, Teraziyle Terazi Anlaşabilir mi?

Terazi Terazi Uyumu, Teraziyle Terazi Anlaşabilir mi?

Terazi Terazi Uyumu

Terazi Burcu Terazi Burcu Uyumu. İki terazi burcu nasıl anlaşır? Terazi Burcu ile Terazi Burcu Anlaşabilir mi?

Terazi Erkeği Terazi Kadını Uyumu veya Terazi Kadını Terazi Erkeği Uyumu

 

Terazi Terazi “Uyum Analizi”

Benzer burçların uyumları birbirlerini iyi tanıdıkları için iyi olur ancak eksikleri de benzer olacağı için birbirlerini tamamlamakta zorlanacaklardır. Terazi burcunun en olumsuz yönlerinden biri kararsız oluşlarıdır. Karar verebilmek için sabit niteliğe sahip burçlara ihtiyaç duyarlar. Terazi, kendisi gibi kararsız bir terazi ile bir çok konuda karar vermekte zorlanabilir. Her ikisi de estetik anlayışa sahiptir. Hoş sohbet insanlardır. Güler yüzlü ve sosyaldirler.

Terazi burcu insanları fiziki yönden güzel insanlardır. Venüs etkisi onları girdikleri ortamlarda gülen yüzleri ve çekici yüz hatları ile dikkat çekici hale getirir.

Bu ilişkide aynada kendinizi görür gibi olacaksınız. Görüntüyü seveceksiniz ama zaten bu insan aynı sizin gibidir. Birbirinizin zayıf ve kuvvetli yönlerini iyi bilirsiniz. Aynı içgüdülere ve tepkilere sahipsiniz. Bunlardan dolayı birbirinizi iyi anlarsınız ama birbirinizin eksiklerini tamamlayamazsınız.

Terazi Terazi Uyumu “İletişim”

Her ikinizde iletişimi güçlü özelliklere sahipsiniz. Dışa dönük yapınız sizi sosyal bir insan haline getirir. Yaşadığınız herşeyi anlatmak ve paylaşmak istersiniz. İnsanların birbirleri ile olan iletişimlerinin güçlenmesine önemli bir role sahipsiniz. Birlikte hiçbir zaman sıkılmazsınız çünkü anlatacak her zaman bir şeyleriniz olacaktır.

Terazi insanı ince görüntüsünün ardında öncü nitelikte olmasından dolayı güçlü bir burçtur ve zaman zaman fazla otoriter olabilir. Buna dikkat etmelisiniz, bu ilişkide iki patron birden olacaktır. İkinizde istediklerinizi tatlılıkla yaptırdığınız sürece fazla sorun olmayacaktır.

Terazi Terazi Uyumu “Cinsel Uyum”

Bu ilişki objektif, akılcı ve entelektüel olacaktır. Derin duygulara sahip olmasınız bile ikinizde bunu önemsemeyeceksiniz. Yatakta daha içten olursanız tutkularınız alevlenebilir. Sosyal ilişkiler sizin için daha önemli olduğu için cinsellik ilişkinizin temelini oluşturmaz. Her ikinizde benzer özelliklere sahip olduğunuz için bunu problem haline getirmezsiniz. Ancak ikinizden birinin yükseleni veya 7. evi Mars veya Akrep burcu etkisi altında olursa tatminsizlik yaşamanız olası olacaktır.

İkiniz içinde evlilik beraberliğin doğal bir sonucudur. Kararsız olduğunuz için evlilik tarihiniz belirlenene kadar “acaba“, “belki“, “düşüneyim” dönemlerinden geçebilirsiniz. Bu evrede yaşayacağınız kararsızlıkların burcunuzun bir özelliği olduğunu bilmeniz sorun yaşamanızı engelleyecektir. Birlikte karar veremediğinizde sözüne güveneceğiniz büyüklerinizden yardım almanız işinizi kolaylaştırır. Ancak dikkat edin ve bunu alışkanlık haline getirmeyin. Yaşamınızın tamamını başkalarının vereceği kararlara endekslememeniz gerekir.

Terazi Terazi Aşk Uyumu

Terazi burcu ile terazi burcunun aşk uyumu nasıldır? İki kararsız ve denge arayışı içerisinde olan burç birbirleri ile uyumlu bir aşk hayatı yaşayabilirler mi? İki terazi birbirleri karşılaştıklarında benzer özelliklerinden dolayı hiç yabancılık çekmezler. Her ikisinin de temel amacı “evlilik” tir. Her ikisi de estetiğe ve güzelliğe önem verirler. Hassas oldukları konularda diğer terazinin de hassas olduğunu görmeleri birbirlerini etkileyecektir.

  • Güzel ve etkileyici kıyafetler,
  • tebessümün eksik olmadığı bir yüz ifadesi,
  • olumlu iletişim becerileri,
  • cana yakın tavırları ve uyumlu yapıları ile birbirlerine hiç yabancılık çekmezler.

Teraziyle terazi aşk hayatı en çok kararsız tutum ve davranışlardan etkilenir. Terazi karar vermekte zorlanacağı için iki kararsız bir araya geldiğinde her konuda birbirlerine bu konuda yardımcı olmaya çalışırlar. Öncü nitelikte oldukları için kendileri bireysel olarak karar vermede zorlansalar da fikirleri sorulduğunda veya bir sorun gördüklerinde hemen devreye girip birbirlerini yönlendirmeye çalışacaklardır. Uzun süren karar aşamaları ve olası tartışmalar sabır gösterilmezse ilişkinin tadını kaçırabilir. Bilinçli birlikteliklerde ise karar verme konusunda birbirlerine destek olacaklardır.

İki terazinin aşk uyumu bir saksıda yetişen iki çiçeğin doğan güneşe doğru birlikte yönelmeleri gibidir. Ancak dikkat etmeleri gereken nokta en büyük hedeflerinden biri olan evlilik evresini geçtikten sonra sosyal yaşamlarının birlikteliklerini sarsmaya neden olacak yeni heyecan arayışlarıdır. Sorunu olan herkese yardımcı olma düşüncesi istenmeyen sonuçlara neden olabilir.

Aşk ve Evlilik Uyumu için Yapılması Gerekenler

Terazi burçlarının birlikteliği evlilikle sonuçlanmışsa eşlerin henüz sorun yaşamadan veya birlikte yaşamaya başlamadan önce oturup sorun çıkabilecek noktaları belirlemeleri gerekir. Terazi Terazi aşk ve evlilik uyumu için şu noktalara dikkat etmeye çalışın.

  • Hangi konularda sorunlar yaşanıyor?
  • Sorun yaşandığında kim nasıl tepki veriyor?
  • Sorunlar belirdiğinde neler yapılması gerekir?
  • Sorun yaşandığında neler yapılmalıdır?
  • Taraflar birbirlerini kırdığında nasıl hareket edilmelidir?

Tüm bunlar önceden konuşularak bir strateji belirlenebilir. Böylece sorun henüz yaşanmadan önlenebilir.

Aşk ve tutku zamanla azalabilir ancak sevgi ve saygının korunması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bunun sağlanabilmesi için de eşlerin karşılıklı iletişim halinde olmaları gerekir. İletişimin nasıl sağlanacağı nasıl bir yöntem izleneceği hiç önemli değildir. Bazı insanlar yazmayı ve okumayı, bazı insanlar dokunmayı ve dokunulmayı ve bazı insanlarda konuşmayı ve dinlemeyi sever ve bu yolla anlarlar.

Bir noktayı asla unutmayın. Sorunlar sizden kaynaklanıyor ve ayrılmayı çözüm olarak görüyorsanız bir sonraki ilişkinizde de benzer sorunlar tekrar yaşanmaya devam edecektir. Sorunların çözüm yolu kaçmak değil kaynağını anlamaya çalışmaktır. Terazi terazi uyumu sizin elinizde, uyumu nasıl devam ettireceğiniz ise ikinizin alacağı kararlar ve belirleyeceği yöntemlerle ilgilidir.

 

Terazi burcu erkeği ve kadını

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Ay Terazi Burcunda, Olumlu ve Olumsuz Etkileri

Yükselen Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Etkileri

 

Terazi Terazi Uyumu

Son Güncelleme 31 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.