Aslan Boğa Uyumu, Aslanla Boğa Anlaşabilir mi?

Aslan Boğa Uyumu, Aslanla Boğa Anlaşabilir mi?

Aslan Boğa Uyumu

Aslan Burcu Boğa Burcu Uyumu. Aslan ve boğa nasıl anlaşır? Aslan Burcu ile Boğa Burcu Anlaşabilir mi?

Aslan Erkeği Boğa Kadını Uyumu veya Aslan Kadını Boğa Erkeği Uyumu

 

Aslan ve Boğa Uyumu “Uyum Analizi”

Aslan burcu ateş grubu burcu, Boğa ise toprak grubu burcudur. Burç grup özelliklerine göre uyumlu değillerdir. Ateş grubu hava grubu burçları ile, toprak grubu ise su grubu burçları ile daha uyumludur. Ancak gerçek uyumu belirleyen etkenler ancak doğum haritasının tamamına bakılacak anlaşılabilir. Uyumlu oldukları noktalar yoğunlukta ise uyumlu bir çiftte olabilirler.

Aslan ve Boğa anlaşabilir mi? Belki de! Bu ilişkinin yürümesi için çok çaba göstermelisiniz, bazı yönlerden benzeseniz de aslında çok farklısınız.

İkinizinde seçkin zevkleri vardır. İyi restoranlar, hediyeler, mücevherler ve her çeşit lüks çok hoşunuza gider. Doğuştan hakkınız olduğuna inandığınız bu zevkler için para harcamaktan çekinmezsiniz.

Boğa para için çalışırken, Aslan daha çok gösteriş amaçlı çalışır. Boğa ancak sağlam bir banka hesabı edindikten sonra lüks harcamalarını yaparken, Aslan elindekini son kuruşuna kadar harcar. Boğa bu şekilde yaşayamaz. Hatta, siz kendinizi finansal olarak garantilemedikçe sizinle evlenmeyi düşünmez bile. Boğa sizin hayal edemeyeceğiniz kadar pratik, sağduyuludur ve geleceğini mutlaka garanti altına alır.

Aslan ve Boğa Uyumu “İletişim”

Aslan boğa iletişimi nasıldır? Aslan ve boğa birbirleri ile anlaşabilir mi?

Boğa insanı sizin gibi ilgi çekmeye meraklı değilse de, sevgi dolu sözlere ve şefkate ihtiyacı vardır. Boğa’nın sevilmeye ihtiyacı vardır, sizin ise hayran olunmaya, farklı ihtiyaçlara ve farklı bakış açılarına sahipsiniz. Bu ilişkide ihtiyacınız olan şeyleri bulamayabilirsiniz. İlişkiniz ilerledikçe bu konulara hassasiyet göstermelisiniz.

Boğa burcu toprak elementi olduğu için daha ağırkanlıdır. Bir konu hakkında kesin sonuç elde etmeden konuşmayı sevmez. Neden sonuç bağlantısını tam olarak oturtmalıdır. Aslan burcu ise ateş elementidir ilgi çekmek için neden sonuç ilişkileri ile pek fazla ilgilenmez. Aslan acele eder, boğa ise ağırdan alır. İletişimde bu farklılık biraz can sıkıcı olabilir.

Aslan Boğa “Cinsel Uyum”

Aslan ve boğa cinsellik uyumu nasıldır? Aslan ve boğa cinsel yönden anlaşabilir mi?

Boğa ve Aslan cinsel yaşamdan çok zevk alır ve onu yavaş yapılması gereken bir tören olarak görürler. Yatakta aynı hızda olduğunuz için birbirinize uygunsunuz. Boğa, hayatı duyuları ile algılar, yani izleyerek, dinleyerek ve hissederek. Sizin ne dediğinize konsantre olmuyordur, o duyduğuna değil hissettiğine inanır. Bazen Boğa’nın daha romantik ve duygusal olmasını arzu edebilirsiniz.

Siz ateş elementisiniz, Boğa ise toprak. Toprak ateşin tutkulu alevlerini söndürebilir. Toprak sevgiliniz Boğa’nın sizi eleştirirken yada dargınken pervasızca konuşacağına daha hassas ve ince olmasını arzu edersiniz. Sevgili Aslan siz ise daha gerçekçi olmalısınız. Kral değilsiniz ve insanlar da sizin köleleriniz değil !

Aslan Boğa Aşk Uyumu

Aslan ve boğa aşk uyumu nasıldır? Aslan boğa aşkı mutlu bir birliktelik getirebilir mi?

Aslan ve boğa burcu farklı burç gruplarında yer aldıkları için aşk bu farklılıkların çekim gücüyle ortaya çıkar. İlk görüşte her ikisi de birbirlerinde varolmayan ama olmasını istedikleri özelliklerden dolayı birbirlerine aşık olurlar. Aslan ve boğa aşkı kısa vadede çok ateşlidir. Özellikle aslan ve boğa cinsellik çekim gücü çok yüksek olacaktır. Ancak uzun süreli birliktelik farklı burç grupları için çoğu zaman yıpratıcıdır.

Bu ilişkide iki tarafında özveride bulunması gerekiyor. Hayattan ve birbirinizden beklentileriniz çok farklıdır. Duygularınız ve hayalleriniz hakkında konuşarak birbirinizi daha iyi anlamaya çalışın ve elinizden geleni yapın. Uyumun doğum haritasındaki birden fazla nokta ile ilgili olduğunu unutmayın. Burç etkileri dürtü şeklindedir karar veren her zaman siz olursunuz. Uyumlu olabileceğiniz noktalar varsa onları ön plana çıkarabilirsiniz. 3. eviniz, ay burcunuz, merkünüz ve 7. eviniz uyumlu ise sorun yaşamayabilirsiniz.

Aşk ve Evlilik Uyumu için Yapılması Gerekenler

Aslan ve Boğa burçlarının birlikteliği evlilikle sonuçlanmışsa eşlerin henüz sorun yaşamadan veya birlikte yaşamaya başlamadan önce oturup sorun çıkabilecek noktaları belirlemeleri gerekir. Aslan Boğa aşk ve evlilik uyumu için şu noktalara dikkat etmeye çalışın.

  • Hangi konularda sorunlar yaşanıyor?
  • Sorun yaşandığında kim nasıl tepki veriyor?
  • Sorunlar belirdiğinde neler yapılması gerekir?
  • Sorun yaşandığında neler yapılmalıdır?
  • Taraflar birbirlerini kırdığında nasıl hareket edilmelidir?

Tüm bunlar önceden konuşularak bir strateji belirlenebilir. Böylece sorun henüz yaşanmadan önlenebilir.

Aşk ve tutku zamanla azalabilir ancak sevgi ve saygının korunması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bunun sağlanabilmesi için de eşlerin karşılıklı iletişim halinde olmaları gerekir. İletişimin nasıl sağlanacağı nasıl bir yöntem izleneceği hiç önemli değildir. Bazı insanlar yazmayı ve okumayı, bazı insanlar dokunmayı ve dokunulmayı ve bazı insanlarda konuşmayı ve dinlemeyi sever ve bu yolla anlarlar.

Bir noktayı asla unutmayın. Sorunlar sizden kaynaklanıyor ve ayrılmayı çözüm olarak görüyorsanız bir sonraki ilişkinizde de benzer sorunlar tekrar yaşanmaya devam edecektir. Sorunların çözüm yolu kaçmak değil kaynağını anlamaya çalışmaktır. Aslan boğa uyumu sizin elinizde, uyumu nasıl devam ettireceğiniz ise ikinizin alacağı kararlar ve belirleyeceği yöntemlerle ilgilidir.

 

Aslan burcu erkeği ve kadını

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Aslan Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Boğa burcu erkeği ve kadını

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Aslan Boğa Uyumu

www.akrepblog.com

Son Güncelleme 23 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.