Akrep Burcu Boğa Burcu Uyumu, Akrep Boğa Uyumu

Akrep Burcu Boğa Burcu Uyumu Akrep Boğa Uyumu, akrep boğa uyumu, akreple boğa anlaşabilir mi

Akrep Burcu Boğa Burcu Uyumu

Akrep burcu boğa burcu uyumu ne kadar iyidir? Akrep burcu ile boğa burcu ne kadar uyumludur? Akrep ile boğa anlaşabilir mi?

Akrep erkeği Boğa kadını uyumu veya Akrep kadını Boğa erkeği uyumu nasıldır?

İki zıt kutupta bulunan iki sabit burç anlaşabilir mi? Birbirlerini tamamlayıp mutlu olabilir mi? Mutluluk iki burç için çokta zor olmasa gerek çünkü ikisini birbirlerine bağlayıp kenetlenmelerini sağlayabilecek çok fazla ortak noktaları da var. Cinsel yaşamlarında asla sıkılmayacak; boğanın anaç tavırları, Akrebin sahiplenici tavırları ile birleşecektir. İki karizmatik ama aynı zamanda inatçı ve dik kafalı burç inatçılıklarını bir kenara bırakırlarsa mutlu olmamaları için çok fazla neden yoktur.

Akrep Burcu Boğa Burcu Uyumu Grafik

Akrep Burcu Boğa Burcu Uyumu Akrep Boğa Uyumu

Akrep burcu açısından Akrep Boğa Uyumu

Akrep Boğa Uyumu

Akrep boğa Uyum Analizi

Akrep Boğa birlikteliği zor bir birliktelik olabilir. Cinsellik açısından oldukça yoğun deneylimler yaşayabilirsiniz. Zodyak içinde karşıtısınız ve bu durum birbirinizi hem büyüleyici hem de sinir bozucu bulmanıza neden olacaktır.

Boğa Burcunuzun istikrarını ve güvenilirliğini seveceksiniz; bu eksik olan güvenliği sağlıyor. Boğa burcunun ne kadar açık olduğunu ve özellikle karşılığında sizden ne kadar az şey bekleyebileceğinizi bilirsiniz.

Akrep Boğa Romantizm

Akrep burcu boğa burcu uyumuRomantizm

Yüzeyde çok benzersiniz, ancak altında çok farklısınız. Sıklıkla duygusal bir kovan olsanız da, Boğa Burcunuz çok daha rahattır – bu rahatlık sizi hayatta daha güzel bir yaşam sunacaktır. Boğa Burcu sizdeki derin romantizmi sert kabuğunuzu kırarak ortaya çıkaracaktır.

Kıskançlığınız, Boğa Burcunun inatçılığıyla kötü bir uyum sağlayabilir, ancak ikiniz de çok sadıksınız, bu bir problem olmayacaktır. Boğa sizi gururlandıracaktır. Hayata bakış açılarınız, haksızlığa karşı tahammülsüzlüğünüz sizi bir arada tutacaktır.

Boğa Burcunuz şehvetli, siz tutkulu ve duygusalsınızbu muhteşem bir birleşim sunacaktır! Bu konuda birbirinizi tamamlayacaksınız. Boğa Burcunuz herhangi bir duygusal patlamayı silip atar, takdir etmeniz için bir şeyler yapar ve Boğa burcu ile tartıştığınızda bunu devam ettirmeyerek sizi sakinleştirmenin bir yolu bulacaktır.

Akrep Boğa İletişim

Çok yetenekli bir müzakerecisin, Boğa Burcunuz bunu takdir edecek ve kişisel etkileşim konularında tavsiyelerinizi alacaktır. İkiniz de patron olabilirsiniz ve her ikinizde ne yapılması gerektiğini söylemekten hoşlanmıyorsunuz. Bu konuda anlaşabileceğiniz bir ortak nokta bulmalısınız. Görev dağılımı yapabilir. Kimin hangi konuda daha yetkili olacağını belirleyebilirsiniz.

Her ikiniz de hırslısınız ve çoğunlukla yatırımla ilgilenme eğilimindesiniz. Birlikte büyük bir finansal ortaklık kurabilirsiniz. Boğa Burcu size göre daha fazla harcama yapsa da sizi iflasa sürükleyecek düzeyde değildir.

Bir çok konuda hem anlaşır hem de çatışırsınız. Bunun nedeni Zodyak’ta karşıt burçlar olmanızdır. Örneğin hem kararlı hem de hırslısınız, ikiniz de evde kalmayı tercih ediyorsunuz, ikinizde sadıksınız ve birbirinizden emin olabilirsiniz. Her ikinizde zaman zaman kasvetli olabilirsiniz.
Tartışmalarınıza dikkat etmelisiniz. Her ikinizin de inatçı olması birlikteliğinizi zora sokabilir. Anlaşmaya ve uzlaşmaya çalışmak sizin için daha iyi olacaktır.

Akrep Boğa Cinsel Uyumu

Bir Akrep Boğa ilişkisi, kesinlikle inanılmaz güçlü cinsel kimyaya sahip olacaktır. Bu konuda asla sıkılmayacağınıza emin olabilirsiniz. İki karşıt burcun cinsel bileşimi fırtınalı bir havada çakan şimşeklerin yeryüzüne çiçekler yağdırması gibidir.

Akrep Boğa Uzun Süreli İlişki

Akrep burcu Boğa burcu uyumundaEvlilik ve Uzun Süreli İlişki

İlk yılınız çok önemlidir. Eğer ilk yılınızda ortak noktalarda birleşip uyumu yakalayabilirsiniz yüksek sadakatiniz size bir ömür boyu sürecek mutluluklar vadedebilir.

 

Boğa burcu bakış açısına göre Boğa Akrep uyumu

Boğa Burcu Akrep Burcu Uyumu

Boğa burcu açısından Akrep Boğa Uyumu

Boğa erkeği Akrep kadını uyumu veya Boğa kadını Akrep erkeği uyumu nasıldır?

 

Boğa Burcu ve Akrep uyumluluğu

Boğa burcu Akrep burcu Uyum Analizi

Bu yazı iki yarısı, birincisi Boğa Burcu veya Boğa Burcu kadın bakış açısıyla yazılmış ve ikincisi Akrep adamı veya Akrep kadınının bakış açısından yazılmıştır.

Boğa Akrep İletişim

Boğa burcu Akrep burcu uyumundailetişim

Çoğu zaman Akrep, kıskançlıkları ile kendisini belli eder. Bu boğayı delirtebilecek seviyelerde olabilir. Görmezden gelmeye alışabilirseniz sorun olmayabilir.

Uyum konusunda her fikir olunan bir nokta var. Her ikinizde sadakat konusunda madalya almayı hak edecek düzeydesiniz. Birbirinize karşı şüphe duymadan uzun ömürlü bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Yüzeyde çok benzersiniz, ancak derinlerde çok farklısınız; Siz genelde rahat bir insansınız, Akrep burcu ise vızıldayan bir arı kovanı gibidir. Akrepteki derinlik ve içsel yoğunluk sizi cezbedebilir.

Akrep burcunun medyumları kıskandıracak derin sezgileri sizde ona karşı bir hayranlık oluşturabilir ancak bu sezgilerini sizin yaşantınızı bozacak düzeyde kullanmasına izin vermemelisiniz. Sinirlendiğinde bu yeteneğini psikolojinizi bozmak için kullanabilir.

Akrep burcu insanları anlamadaki yeteneklerini kullanarak iş alanında size yardımcı olabilir. Kimlerle çalışıp kimlerle çalışmamanız konusunda size değerli önerilerde bulunabilir.

Akrep burcunun gizli doğasını biraz sinir bozucu bulabilirsin, sinir bozucu tarafını bırakarak tadını çıkarmaya bakın. Hemen keşfedilen insana tat vermez. Oysa siz Akrep burcunu bir ömür boyu keşfetmekle bitiremeyeceksiniz.

Boğa Akrep Romantizm ve Duygular

Boğa burcu Akrep burcu ilişkisinde Romantizm

Akrep burcu daha duygusaldır. Duygularını derinlerde yaşar ama gerektiğinde, ona karşı hoşgörülü ve lütufkar olursanız derin duyguları size fazlasıyla yaşatacaktır. Boğa Burcu daha şehvetlidir, Akrepler ise daha tutkulu. Bu bileşimden harika bir romantizm ve birliktelik çıkabilir.

Her ikinizde haksızlığa tahammül edemezsiniz. Ekonomik yatırımlara karşı eğilimleriniz aynı bu konuda birlikte hareket edebilirsiniz. Siz Akrebe göre biraz daha savurgan olsanız da birbirinizi tamamlayabilirsiniz.

Boğa Akrep Sadakat

Boğa burcu Akrep burcu ilişkisinde Sadakat

Zodyak karşıt burçlarsınız ve bu belirli zamanlarda hem birbirinize karşı daha tutkulu hem de sinir bozucu olmanıza sebep olabilir. Bununla birlikte, çok ortak yönünüz var, örneğin: kararlı ve hırslısınız; ikiniz sadıksınız ve birbirinizden emin olabilirsiniz.

Tartışmalara dikkat et! İkiniz de inanılmaz derecede inatçı olabilirsiniz ileri giderseniz her ikiniz için de kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Akrep – boğa birlikteliği ilk yılı tamamlayıp ortak noktalarda anlaşılabilirse uzun ve güzel bir birliktelik sizi bekliyor olabilir.

Boğa Burcu Akrep Burcu Cinsel Uyum

Boğa Akrep ilişkisinin kesinlikle en sağlam yanı cinselliktir. İkiniz de yavaş sevişmeye bayılırsınız ve bu konuda en yüksek doruklara çıkmaya adaysınız. Bu konuda bir ömür boyu sıkıntı yaşamamaya adaysınız.

Bununla birlikte burada yapılan değerlendirme sadece güneş burcuna göredir. Sizi etkileyen diğer burçlara göre uyumda farklılıklar olabilir. Ay burcunuz ve yükselen burcunuz bu durumu etkileyebilir.

Boğa Burcu ve Akrep Uyumluluk Özeti

Hiçbir uyum analizi %100 doğru değildir. Sadece genellemelerden yola çıkılarak değerlendirmeler yapılabilir. Çünkü insanı etkileyen 12 ayrı ev bulunuyor ve boğa burcu olan bir insan aslında sosyal hayatta balık burcu gibi de olabilir, bir akrep burcu kendisini etkileyen burçların farklılığı nedeni ile ikili ilişkilerde aslan burcu gibi de olabilir.

Ancak şu da unutulmamalıdır ki hemen hemen tüm burçlardaki ortak özellikler ayrıntılara inilmediği sürece doğruya yakındır ve belirgin özellikler barındırır.

 

Boğa burcu erkeği ve Boğa burcu kadını

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Akrep burcu erkeği ve Akrep burcu kadını

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

“Akrep Burcu Boğa Burcu Uyumu” – “Boğa Burcu Akrep Burcu Uyumu”

www.akrepblog.com

Son Güncelleme 21 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.