Akrep Burcu Aslan Burcu Uyumu, Akrep Aslan Uyumu

Akrep Burcu Aslan Burcu Uyumu Akrep Aslan Uyumu

Akrep Burcu Aslan Burcu Uyumu

Akrep burcu aslan burcu uyumu ne kadar iyidir? Akrep burcu ile aslan burcu ne kadar uyumludur? Akrep ile aslan anlaşabilir mi?

Akrep erkeği Aslan kadını uyumu veya Akrep kadını Aslan erkeği uyumu nasıldır?

Ateş gurubundan olan Aslan Burcu ile Su gurubundan olan Akrep Burcu iki sabit ve güçlü karaktere sahip burç anlaşabilir mi? Çekici yönleri ağır basar, ilk tanışma anında birbirlerini mıknatıs gibi çekebilirler. Peki ya sonra, ayrıntılara inildikçe ve birliktelik süresi uzadıkça bu çekim gücü kendini tüketmeye başlar. İletişim en büyük sorunlardan biridir. Eğer iletişim sorununu aşabilirlerse gecenin karanlığında kayan iki yıldız olmaya adaydırlar.

Akrep Burcu Aslan Burcu Uyumu Grafik

Akrep Burcu Aslan Burcu Uyumu Akrep Aslan Uyumu grafik tablo

Akrep burcu açısından Akrep Aslan Uyumu

Akrep Burcu Aslan Uyumu

Akrep burcu aslan burcu Uyum Analizi

Bu birliktelikte bir insanı nasıl aynı anda çok sevip nefret ettiğinizi öğrenebilirsiniz. Aslan burcunun sizi cezbedici tatlılığı başınızı döndürebilir. Ancak ilişkinizde ilerledikçe sevgi ile nefreti, saygı ile küçümsemeyi bir arada bulabilirsiniz. Fırtınalı bir yaşam arayan Akrepler için aslında bulunmaz bir fırsat olabilir.

Akreple aslan burcu uyumu “İletişim”

Aslan burcu karizmatik, egoist, tutkulu ve flörtçüdür. Bir çok yönden anlaşmanız zor olsa da duygusal yönden ipler her zaman elinizde olacaktır. Çünkü Aslan burcu duygusallığı bir tiyatro sahnesinde sergilerken siz çoğu zaman o sahnenin senaryosunu yazıyor olacaksınız.

Aslan burcu her tarafından beğenilmeyi sever Sizse “Hayatta benim için bir tek önemli insan yeterli” formundasınız. Bir kişi sosyal anlamda sizi tatmin etmeye yeterli iken Aslan burcu herkesle irtibat halinde olmayı seven bir yapıya sahiptir. Bu durum bir süre sonra Aslan burcunu bundan alıkoymak için gizlice Aslanın etrafına mistik bir duvar örmenize sebep olacaktır. Bu duvar Aslanı durdursa da bir süre sonra sıkılabilir ve tepki göstermesine neden olabilir. Sonu, boks eldivenlerini giymiş iki şampiyonun yoğun bir kavgadan sonra yatak odasında uyanmaları…

Akrep cinsel cazibesini ve gücünü her kavga sonrası ustaca kullanarak tekrar sükuneti sağlayacak ve bir sonraki maça kadar taraflar gündelik yaşamlarına devam edeceklerdir. İlişkinin bu şekilde devam etmesi her iki tarafı da deşarj edeceği için olumludur. Önemli nokta, her iki tarafından gerçekten seviyor ve seviliyor olmalarıdır.

Aslan burcuna karşı sosyal alanda aşırı kontrolcü olmamaya çalışın. Birlikte eksik yönlerinizi tamamlayarak hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Siz onu mistik bir şahin haline getirirken O’da sizi sosyal yaşamın Kartalı yapabilir. Aslan sizin sosyal alandaki en tatlı eliniz olabilir. Aşırı müdahaleden ve kıskançlıktan sıyrıldığınız sürece fırtınalı havaları seven Akrep burcu için kesinlikle çok güzel ve renkli bir ilişki olabilir.

Akrep aslan uyumu “Cinsel Uyum”

Tutku – Yoğunluk ve Patlamalar. Evet bir Akrep burcu ve Aslan burcu cinsel uyumu sanırım en güzel bu şekilde tabir edilebilir. Su ile Ateşin bir araya gelmesi ile buhar miktarında artış olabilir. Özellikle boks maçlarınız sonrası yaşayacaklarınız kesinlikle muhteşem olacaktır.
Aslan burcunun dramatik durumları zaman zaman canınızı sıksa da cinsel alan her zaman sizin tekelinizde olacak cinsel yaşantınız asla sıkıcı ve bezdirici olmayacaktır.

 

Aslan burcu bakış açısına göre Aslan Akrep uyumu

Aslan Burcu Akrep Burcu Uyumu

Aslan burcu açısından Akrep Aslan Uyumu

Aslan erkeği Akrep kadını uyumu veya Aslan kadını Akrep erkeği uyumu nasıldır?

Aslan burcu Akrep burcu Uyum Analizi

Her ikinizde son derece sağlam karaktere sahip, oturaklı kişiliklersiniz. Her ikinizde hayatı kontrol altında tutmayı seversiniz. Sabit burç gurubunda yer aldığınız için her ikinizde son derece inatçısınız. Bir şeye karar verdiğinizde eğer verdiğiniz kararda eminseniz geri adım atmanız nerede ise olanaksızdır. Her ikinizde son derece sadıksınız. Bu kadar benzerlik acaba sizin uzun süreli mutlu bir birliktelik kurmanız için yeterli olabilir mi?

Sorun şu ki, Aslan burcu hayatın yüzeyinde Akrep burcu ise toprağın altındadır. Siz bir yere gitmek için adımlarınızı atarsınız Akrep ise bir yere gitmenin kaç yolu olabileceğini hesap eder ve kendisi için en ideal yolları yani başkasının girmeye cesaret edemeyeceği ve kolayca kaybolacağı karanlık ve dolambaçlı yolları tercih eder. İşte bu farklılık sizin için sorun olabilir. Siz hayatı tüm açıklığı ile yaşarken Akrep hayatı tüm gizemi ile yaşamayı tercih eder.

Cinsel birliktelik konusunda iki güçlü burcun hiçbir zaman sıkıntısı olmayacaktır. Birliktelikleri her zaman ateşli ve sarsıcı olur. Akrep tutkulu ve aşırılıkları seven yapısı ile her zaman önceliği size sunacak ve siz cinsel doyuma ulaştıkça mutlu olacaktır. Akrebi bu yönü sizin çok mutlu edebilir.

Aslan burcu Akrep burcu “İletişim”

İlişkilerinizde en büyük problemlerden biri sosyal alanda yaşanacaktır. Siz bir Aslan Burcu olarak her zaman odak noktasında olması istersiniz. Akrep Burcu ise bundan nefret eder. Herşeye izin verdiği ölçülerde olmalı. Kimse parmakla gösterememeli. Taktir edilecek bir şeyler yaptığında dahi bundan gizlice keyif alır fakat kalabalıklardan ve şaşalı bir yaşamdan hep nefret eder. Siz göz önünde olmak istedikçe Akrep burcu bundan uzak durmaya çalışacaktır. Aslan burcunun egosunu tatmin etmek için gözde olma çabası zaten kıskanç bir yapıya sahip Akrep Burcunu daha gergin bir hale getirebilir.

Eğer iltifat edilmekten hoşlanıyorsanız Akrep burcundan bunu her zaman bekleme hatasına düşmeyin. Söyleyeceği acı da olsa tatlı da olsa Akrep herşeyi gerektiğinde gerektiği gibi söyler. Ne az ne fazla ama mutlaka gerçekleri söyler. Bu zaman zaman sizi yaralayabilir.

Siz Akrep burcunu haddinden fazla mütevazi, duygusal ve gizemli bulurken Akrep’te sizi fazlasıyla yüzeysel, sosyal ve kontrolcü bulacaktır. Sosyal yaşam ve iletişim konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Siz çok konuşursunuz ancak Akrep burcu sadece gerektiğinde konuşur. Bu size sıkıcı gelebilir.

Eğer ortak noktalarda buluşabilirseniz sürdürülebilir bir ilişkidir. Birlikteliğinizin negatif yönlerini değil pozitif yönlerini bulmaya çalışın. Akrep burcu ile bir hafta sonunu doğada başbaşa kampta geçirin. Onu fazla sıkmamaya çalışın.

Aslan burcu Akrep burcu uyumu “Cinsel Uyum”

Sıradışı bir birliktelik sizi bekliyor. Her dakika sevgi ve doyum, hemen ardından öfke ve nefret. Sizin için ilginç bir karışım olabilir. Eğer bir Akrep burcu ile birlikteliği seçmişseniz Fırtınalı bir denizde gemi batmak üzere iken dahi cinselliği yaşamayı göze almalısınız. Kesinlikle bu sizin çok sıcak bir ilişki olacaktır. Cinsel yaşamda durağanlığı sevmeyen Akrep burcu size güzel bir yaşam alanı oluşturacaktır.

Hemen belirtelim bu yazdıklarımız sadece güneş burcuna göredir ve herkes tümüyle güneş burcu etkisi altında değildir. Yazdıklarımızı buna göre değerlendirmenizi öneririm.

Unutmayın ki bu yorumlar Güneş Burcu özelliklerine göre yazılmıştır. Her insanın özellikleri farklı burçlar tarafından etkilenebilir. Bu etkilere göre bir aslan burcu da az konuşabilir, yalnızlığı sevebilir veya aşırı sosyal olmayabilir. Bunun tersi Akrep burcu için de geçerlidir. Konuları buna göre değerlendirmeniz sağlıklı ve uzun vadeli bir ilişki için çok önemlidir. Uzun vadeli bir ilişkiye başlamadan önce çıkartacağınız bir doğum haritası (horoskop) ile hangi yanlarınızın uyumlu hangi yanlarınızın uyumsuz olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

 

Aslan burcu erkeği ve Aslan burcu kadını

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Aslan Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Akrep burcu erkeği ve Akrep burcu kadını

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

“Akrep Burcu Aslan Burcu Uyumu” – “Aslan Burcu Akrep Burcu Uyumu”

www.akrepblog.com

Son Güncelleme 21 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Akrebimsi dedi ki:

    Aslan burcu kadınlarında beni çeken bir tatlılık var. Balık burcunda hissettiğim derinlik yok ama tarif edemediğim bir beğeni.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.