Üzerlik Tohumu DMT Oranını Yükseltir mi?

Üzerlik Tohumu DMT Oranını Yükseltir mi?

Üzerlik Tohumu DMT Oranını Yükseltir mi?

Üzerlik tohumu Dmt oranını yükseltir mi? Üzerlik tohumu Dmt’yi artırır mı? Üzerlik Dmt oranının yükseltilmesinde etkili midir?

Bu yanılgı nereden kaynaklandı bilmiyorum ama Hayır üzerlik tohumu dmt oranını artırmaz, dmt’yi yükseltmez. Üzerlik tohumunun ruhsal derinleşme çalışmalarında kullanılmasının amacı Dmt oranının yükseltilmesi değildir. Bunun olabilmesi için üzerlik tohumunda yüksek oranda Dmt olması gerekirdi.

Üzerlik Tohumu Ne İşe Yarar?

Bir çoğu bilmeden veya yanlış bilerek kullanır. Üzerlik tohumu epifiz bezinin daha iyi çalışmasını ve aktif olmasını sağlar. Salgılanan hormonlar bizim madde boyut ile olan bağlarımızı koparmamızda yardımcı olur.

Üzerlik tohumunun Dmt ile olan bağına gelince, Üzerlik tohumu tıpkı ayahuasca çayında olduğu gibi bünyemizde varolan Dmt’nin normalden daha fazlasının serbest kullanımını sağlar. Yani üzerlik tohumu Dmt sağlamaz varolan veya ek bitkilerle alınan Dmt’nin kullanımına olanak sağlar.

Üzerlik Tohumu, Dmt ve Sağlık Boyutu

Ancak ortada çok büyük bir sorun var. Bünyemizde bulunan Dmt’nin kullanımı serbest kalır ancak bu çok sayıda toksinin de serbest kalması anlamına gelir. Yani üzerlik tohumu kullanacaksanız mutlaka yediğinize ve içtiğinize çok dikkat etmeniz gerekir. Aksi taktirde uzun vadede metabolizmanızda ve organlarınızda birikecek toksinlerin ne tür rahatsızlıklara sebep olacağını bilemezsiniz.

Kısa vadede ise ilk etkisi yüksek tansiyondur. Eğer abartıp yüksek miktarda üzerlik tohumu almış, önünüze gelen herşeyi de yemişseniz yüksek tansiyon beyin kanamasına neden olabilir. Üzerlik tohumu kullanmak istiyorsanız öncelikle ne kullandığınızı öğrenmeniz gerekir, çalışmalarına benimde katıldığım ve bir rapor halinde yayınlanan Üzerlik Tohumu konusunu mutlaka okuyun. İnternette yalan yanlış çok fazla bilgi var sağlığınızı riske atmayın.

Dmt Hangi Bitkilerde Bulunur?

DMT yaşam ve ölüm arasındaki bağı oluşturduğu için canlı tüm bitkilerde, hatta canlı tüm metabolizmalarda bulunur. Ancak bazı bitkilerde oranı daha yüksektir. ABD gibi ülkelerde DMT oranı yüksek bitki ve meyveler yasaktır. Bu konuda portakala bile yasak getirilmiş. Nasıl uyguluyorlar bilmiyorum. Dmt’nin bulunduğu bitkilerin bazıları zehirlidir o yüzden çok dikkatli olmak gerekir. Formülleri gram cinsinden hesaplanır ve hepsinin kullanım şekli, kaynama oranları farklıdır.

DMT Oranı Yüksek Bitkiler

  • Bataklık Yem Kanyaşı
  • Yem Kanyaşı
  • Akasya
  • Kuş Otu
  • Kargı Kamışı

Bunlar içerisinde Psychotria Viridis olarak ta bilinen Yem kanyaşı Banisteriopsis Caapi adı verilen sarmaşıkla birlikte uzun süre kaynatılarak Ayahuasca çayı elde edilir. Ayahuasca konusu da ayrı bir yanlış algılama. Ayahuasca diye bir bitki yok. Ayahuasca çayı var. Psychotria Viridis ve Banisteriopsis Caapi birlikte çok uzun süreler kaynatılarak Ayahuasca çayı elde edilir.

Dmt Oranını Artırmak İçin Bitkiler Nasıl Kullanılır?

Bitkilerin tamamı uzun süre kaynatılarak özleri çıkarılır. Her birinin kaynatma süreleri farklıdır. Bir formül başka biri için uygulanmaz çünkü herkesin metabolizma hızları farklıdır. Genel formüllerde de sıkı bir diyet şarttır.

DMT ve Zararları

Ağacın üst dalına çıkmadan elma toplama hevesi.

Zihinsel ve ruhsal yönden belli bir noktaya gelmeyen egosu yüksek bir insanın, başkalarına gösteriş yapmak, kendisini anlatmak için dmt seviyesini artırması kısa süreli bir rahatlama sağlayabilir ama uzun dönemde zararla sonuçlanacaktır. Dmt oranı yükselip epifiz aktivitesi artırıldığında kişi hazır değilse yaşayacakları ve karşılaşacakları ile baş etmesi mümkün değildir.

Kısa süreli zararları

  • Algılama güçlüğü
  • Gerçek yaşamdan kopuş
  • Algı değişimleri
  • Unutkanlık
  • Düşünceler arası bağ kuramama

Tüm bunlar ve fazlası zahmet etmeden yüksek noktalara çıkma isteğinin olumsuz sonuçlarıdır. Bilgi, meditasyon, derin trans, ibadetler, zihinsel gelişim ve ruhsal olgunluk yaşamadan dmt oranının yükseltilmesi belki uzmanları ile deneyim yaşanabilir ama hayatın merkezine oturtulması olumlu sonuçlar doğurmayacaktır.

 

Üzerlik Tohumu ile İlgili Diğer Konular

Üzerlik Tohumu ve Genel Özellikleri

Üzerlik Tohumu ve Sirke Birlikte Kullanılabilir mi?

Üzerlik Tohumu Turşu ile Birlikte Kullanılır mı?

Üzerlik Tohumu Çiğneyerek Yutulur mu?

Florür sorununu aşmak için

Doğal Ev Yapımı Diş Macunu Tarifi

 

www.akrepblog.com
28 Mayıs 2020

Son Güncelleme 5 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.