Akrep Blog

Boğa Burcu Çocuğu Özellikleri Onlara Nasıl Davranmalı

07.09.2018
290

Boğa Burcu Çocuğu Özellikleri Onlara Nasıl Davranmalı

Boğa Burcu Çocuğu Özellikleri

Boğa Burcu Çocuğuna Nasıl Davranmalı?

Burçlar kuşağının en inatçı çocuğuna hazırlıklı olmanızda yarar var. Görüp görebileceğiniz en inatçı çocuklardan biri ile karşı karşıya kalacaksınız. Eğer bu konuda kendinizi hazırlamamışsanız evin savaş alanına döneceğine, istediğini yaptırmak için tüm imkanlarını kullanacağına emin olabilirsiniz.

İhtiyaçları Yok Gibi Görünseler de İlgi Beklerler

Bir Boğa burcu çocuğu daha minicikken gelecekteki evini, arabasını şimdiden yapmaya başlayacaktır. İlk yıllarında çok sakin ve temel ihtiyaçları dışında nerede ise hiçbir şey karşısında ağladığını göremeyebilirsiniz. Yaklaşımınız olumlu ise Gürültücü olmayacaklardır. Boğa burcu çocukları ilgiye ve sevgiye çok fazla ihtiyaçları yokmuş gibi görünürler ancak ilgisiz duramazlar.

Özel Eşyalarını Yanlarını Yanınıza Almayı Unutmayın

Yapacak bir şeyleri olmadığı zaman bir yastık bulup sessiz bir köşede uykuya dalar ve sizi pek fazla uğraştırmazlar. Tabii evin dışında bir yerlere gidiyorsanız, o zaman iş değişir. Evlerinin güvenli ortamının dışına çıkıldığı zaman huysuz ve huzursuz olabilirler. Bu nedenle seyahate çıkarken mutlaka onun özel yastığını ve bir kaç parça oyuncağını yanınıza almanızı tavsiye ederiz.

Boğa Burcu Çocuğu Beklenmedik Değişimleri Sevmez

Toprak elementi bir burç olarak, Boğa burcu çocuğu, ayaklarının yere sağlam bastığını hissetmek ister ve bu onlar için oldukça önemlidir. Yaşamında bir altyapının olmaması, rutin ve düzen eksikliği, ani, beklenmedik değişimler Boğa burcu çocuğunun huzursuzluğunun en temel nedenleridir. Küçük Boğa da aynı erişkinler gibi, kendi yapabilirliklerini kendi hızında keşfetmeyi, “iteklenmeden” yaşamlarını devam ettirmeyi tercih eder.

Boğa burcu çocuğu, genellikle okulun rutinine ve disiplinine uyum sağlamakta hiç zorlanmaz. Kuralları bozmayı ya da kendi isteklerine göre değiştirmeyi tercih etmeyen Boğa çocuğu, tam tersine, yapabileceklerini ve yapamayacaklarını açıklayıcı olan kuralların varlığından memnuniyet duyar. Okul yaşamındaki düzen ve belirlilik kendini rahatlattığı ve güven duygusu oluşturduğu için, erişkin bir Boğa’nın hayatında bile, bu tür kurallar görmek mümkündür.

Ancak hiç beklemediği anda keyfini kaçıracak dayatmalar, nedeni açıklanmayan kurallar Boğa burcu çocuğunu öfkelendirebilir.

Boğa Burcu Çocuğu Hedeflerine Emin Adımlarla İlerlemeyi Sever

Boğa burcu Zodyak içindeki en sabırlı ve metanetli burçtur. Amacına ulaşıncaya kadar yılmadan, sabır ve inançla yoluna devam eder. Erken yaşlarda Boğa’nın bu özelliği kimi zaman insanlara karşı bağlılık ve sadakat, kimi zaman da inatçılık olarak tezahür eder.

Boğa burcu üyeleri, aslında materyal dünyada yaşayan realistlerdir. Soyut fikirlerden çok, duyuları ile algılayabildikleri somutlukları tercih ederler.

Boğa Burcu Çocuğu Nelerden Hoşlanır?

  • Boğa burcu çocukları, dokunma duyuları ile hissetmek isterler. Bir oyuncağı veya giysiyi dokunduğunda beğenilir.
  • Toprak elementi olduğu için doğada gezmeyi, çamurlara bulanıp oynamayı, yağan yağmur sonrası su gölcüklerine girip girip oynamayı, çiçekleri ve doğal ortamları sever.
  • Doğada kendi halinde bulunan herşeyle yakından ilgilidir. Hayvanat bahçelerini, doğal parkları dolaşmayı sever.
  • Boğa burcu çocukları enerjilerini atmak için toprakla iç içe olmalıdırlar. Onları sık sık doğal ortamlarda gezintiye çıkarabilirsiniz.

 

Aslı Temel

Boğa burcu hakkında diğer bilgiler

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Boğa Burcu Çocuğu ve Genel Özellikleri

www.akrepblog.com

BİR YORUM YAZIN

Bir Cevap Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!