Akrep Erkeğini Süründürmek, Pişman Etmek

Akrep Erkeğini Süründürmek, Pişman Etmek, intikam almak

Akrep Erkeğini Süründürmek

Akrep erkeğini süründürmek mi istiyorsunuz? Bunu isteyecek kadar canınızı mı yaktı?

Canınızı yakan insanın akrep burcu olduğunu öğrendiniz ve O’nu süründürmek istiyorsunuz. Akrep erkeğini yaptıklarına pişman etmek, akrep erkeğinden intikam almak, haddini bildirmek istiyorsunuz. Canınızı yaktığı kadar siz de O’nun canını yakmak istiyorsunuz. Peki akrep erkeğini nasıl süründürebilirsiniz? Bu çok kolay olmayacaktır. Çünkü akrep insanları diğer tanıdığınız insanların aksine “sürekli dönüşüm” içerisinde olan bir insandır. Yani yok oluş – varoluş evrelerini sürekli tekrar ederler.

Atacağınız adımları akrep erkeğini tanımadan atarsanız sonuçta yaşayacağınız acıların katlanmasından öteye geçemezsiniz. O ise yaşadığı her acı ile dönüşümüne devam ederek “her şeyi unutur gider

Akrep Erkeği Dönüşüm ve Yalnızlık

Yalnızlığı sevmelerinin nedenlerinden biri de içsel dönüşümleridir. Yalnızlıkları küçük “yok oluş – varoluş” larıdır. Size yaşattıklarını yaşattığınızda eğer olgunlaşma evresinde olan bir akrepse bu onun için “gelişim evrelerinden” bir parça gibi gelecek ve size göre “sadistçe hazlar” alacaktır.

Akrep erkeğini süründürmek sandığınız kadar kolay olmayacak, öncelikle bunu bilmenizi isterim. Ama akreplerin “canını acıtanın canı da yanarkısasa kısas ilkesi gereği hak etmişse canınızı yaktığı kadar siz de canını yakmayı deneyin. Bunun için öncelikle hassas noktalarını tanıyarak başlayalım.

Akrep burcu erkeğinin hassas noktaları

Akrep erkeğini süründürmek için öncelikle O’nun hassas noktalarını bilmeniz gerekir.

 • Herşeyi kontrol etmeyi sever. Yaşamını ve etrafında olanları kontrol edemezse dönüşümün “yok oluş” evresine girer. Bu evre aslında sizin de başardığınızda üzüleceğiniz bir oyunun başlangıcını oluşturur.
 • Elindeki imkanları kaybetmeyi sevmez. Herşeyi kontrol edebilmesi için sahip olduğu imkanlara sıkıca bağlıdır. Ama işin kötü yanı maddi imkanları kaybettiğinde, ruhsal imkanlara sığınarak o yönünü güçlendirmeye çalışır.
 • Kıskançlık en hassas noktalarından biridir. Akrep burcu erkeğini süründürmek istiyorsanız üzerinden en fazla durmanız gereken noktalardan biri burasıdır. Ama bu durumda neler yapabileceğini de iyi hesap etmeniz gerekir. Yılan ve sürüngen akreplerin kontrolden çıktıklarında her şeyi yapabileceklerini de unutmamanız gerekir. Bu riski almaya ve her şeyi daha kötü hale getirmeye gerek var mı bilmiyorum.

Akrep Erkeğini Süründürmek ki? Hissettirmek mi?

Üç madde ile harekete geçmeden önce muhatap olduğunuz insanı tam olarak tanımıyorsanız iyi düşünmeniz gereken sonuçları da beraberinde getirir. Akrep burcu erkeğini süründürmek için çıktığınız yolda her şeyi daha kötü hale getirme risklerini de iyi hesap etmeniz gerekir.

Dilerseniz küçük ve keyifli yollarda deneyebilirsiniz. Bunun için “kontrol etme mekanizması” üzerinde küçük hamleler deneyebilirsiniz.

 • Geveze ve aklına gelen her şeyi konuşanlara tahammül edemezler. Düzenleyeceğiniz küçük bir oyunla O’nu geveze arkadaşlarınızdan biri ile muhatap hatta arkadaş olmak zorunda bırakabilirsiniz.
 • Grip olmak O’nun için yarı ölüm gibidir. Tüm sinir sistemleri altüst olur. Çünkü bu rahatsızlığı kontrol etmekte aciz kaldığı için sinir krizlerine girer.
 • Görüntüsünün bozulmasına dayanamaz. Yoldan geçen bir arabanın su birikintisindeki suyu üzerine sıçratıp üstünü başını batırmasına sinir olur. Aslında onu sinir eden üstünün başının batması değildir. Birinin böyle bir olaya cüret edebilmesi ve bu olayı kontrol edememesidir.

Akrep erkeğini süründürmek veya kulağına küpe etmek

Akrep erkeğini süründürmek yerine kulağına küpe edin. Ne yaptığını anlarsa, diğer yapacağınız hiçbir şeyle veremeyeceğiniz bir azabı yaşatırsınız. “Vicdan azabı

Yapacağınız her ne olursa olsun olayların büyümemesi için sonunda özür dilemeyi ihmal etmeyin. Çünkü atacağınız adımların adli bir süreci de beraberinde getireceğini unutmayın. Amacınız gerçek manada süründürmek değil sadece “kulağına küpe” bırakmak olmalı.

Bir şeyden emin olabilirsiniz. Eğer olgun bir akrep erkeğine karşı bu gibi hareketlerde bulunacaksanız, hatasını anladığında yaptıklarınızdan dolayı gidip özür dilediğinizde çok etkilenecektir. Bu onda size karşı “her şeyi yapabilecek güçlü bir insanmış” izlenimi bırakır ve size saygı duyar. Aslında ruhsal olarak çıkardığı anlam çok daha derindir. “Hiç kimse gerçekten önemsemediği bir insana karşı bunu yapmazdı

Seviyorsanız Beraber Sürünün Daha Etkili Olur

Bir insan gerçekten sevdiğinde, incinebileceği tüm duygusal kozları karşısındaki insana verdiğinde kırılabilir. Önemsemediğiniz bir insan sizi kırabilir mi? Belki sadece küçük bir atışma olabilir. Sonrasında unutulur. Ama muhatabınız gerçekten sevdiğiniz bir insansa bu sizi derinden yaralar. İşte tam da bu noktada atacağınız küçük bir çelme akrep burcu erkeğini süründürmek değil ama “ne yaptığının farkına varmasını sağlamak” olarak değerlendirilebilir.

Hissettiğinde, hissettiklerinizi anlayabilecek seviyeye çıkabilir.

 

Akrep erkeğini yakından tanıyın

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Akrep Erkeği Neden Aramaz? Neden İlgilenmez?

Akrep Erkeği Neden Soğuk Davranır?

Akrep Erkeği Neden Susar? Neden Konuşmaz?

Akrep Erkeğini Etkilemenin Yolları Nasıl Etkilerim

Akrep Erkeği Neden Kaçar? Neden Uzaklaşır?

 

Akrep Erkeğini Süründürmek, Pişman Etmek

Sude Sezer Engin

Son Güncelleme 20 Şubat 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Selma dedi ki:

  Süründürmek tabiri ağır olur, çektirdiği kadarını çektirmek gerekir.

 2. kelep dedi ki:

  akrep erkeği nasıl pişman edilir? çok kolay. kıskanması yeterli. tabi artık umurunda ise.

 3. nazlı dedi ki:

  Aşık olan bir insan daha sonra nasıl bu kadar ruhsuz olabilir? onunda canı yansın istiyorum. sürünüp sürünmemesi ona kalsın ama canı yansız istiyorum hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam etmesine katlanamıyorum.

 4. firuze dedi ki:

  akrep burcu erkeğini pişman etmek istiyorum, başka önerisi olan varmı? bunlar yeterli mi?

  1. Akrep dedi ki:

   Ne için pişman etmek istediğinize ve ne kadar haklı olduğunuza bağlı.

   1. firuze dedi ki:

    başka bir kızla gördüm asla kabullenemeyeceğim bir şey bu.

    1. Akrep dedi ki:

     Konuşun. Gerçeği öğrenin. Amacı ne ise ona göre hareket edin. Kimseye katlanmak zorunda değilsiniz.

 5. Tolga dedi ki:

  Başka bir konuya bakarken denk geldim ve şaşırdım. Konu ironi olsun diye yazılmış ama bir akrep burcu erkeği olarak başlığı görmek bile beni öfkelendirmeye yetti. Bu yönde niyeti olanlar sakın bu niyetle hareket etmesinler hiç bir akrep erkeği kendisine yapılanı karşılıksız bırakmaz. Saçmalık ne gerek var ki bu tür şeylere. Bir ilişki yürümüyorsa veya anlaşılmıyorsa ayrılırsın. Bu noktaya getirecek kadar psikopat olmaya ne gerek var.

 6. Kemali dedi ki:

  Bu çok acımasızca. Sevmeyen insan uzak dursun süründürmek ne demek. İnsanın en hassas noktalarına vurmak onun hayatla olan bağlarının kesilmesine neden olur. Böyle merhametsiz insanlarla birlikte olmayın.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.