Akrep Burcu Terazi Burcu Uyumu, Akrep Terazi Uyumu

Akrep Burcu Terazi Burcu Uyumu Akrep Terazi Uyumu

Akrep Burcu Terazi Burcu Uyumu

Akrep burcu terazi burcu uyumu ne kadar iyidir? Akrep burcu ile terazi burcu ne kadar uyumludur? Akrep ile terazi anlaşabilir mi?

Akrep erkeği Terazi kadını uyumu veya Akrep kadını Terazi erkeği uyumu nasıldır?

Burçlar aleminin en zor ilişkilerinden birine hazır değilseniz gördüğünüz tüm cezbedici güzellikleri unutun. Uzun vadede iki burcun anlaşması gerçekten çok zordur. Hayatınızı mutlu ve uyumlu bir şekilde geçirmek istiyorsanız bu ilişkiyi başlamadan bitirseniz iyi olur. (Tam olarak akrep ve terazi etkisi altında olanlar için)

Akrep Terazi Uyum Grafiği

Akrep Burcu Terazi Burcu Uyumu Akrep Terazi Uyumu, akrep terazi uyum tablosu, uyum grafiği

Akrep burcu açısından Akrep Terazi Uyumu

Akrep Burcu Terazi Burcu Uyumu

Akrep burcu terazi burcu Uyum Analizi

Venüs’ün etkisinde olan Terazi burcu gözünüzü kamaştırabilir, sevimli ve renkli kişilikleri sizi büyüleyebilir ancak uzun süreli bir ilişki için başlangıcın yeterli olmadığını bilmelisiniz. Her iki tarafında ilişkinin devamlılığı için çok fazla tavizler vermesi gerekebilir ve bu aşırı yorucu olabilir.

Akrep burcu mistik, gizemli ve derin duygulara sahip, Terazi burcu ise entelektüel ve analitiktir. Bir süre sonra Terazi burcu sizin için aşırı sığ, kararsız, yanıltıcı ve belirsiz gelebilir. Bu da ilişkinizi derinden sarsacak derin yaraların açılmasına sebep olacaktır.

Akrep burcu terazi burcu uyumu “İletişim ve Sosyal İlişkiler”

İletişim, Akrep burcu terazi burcu uyumu grafiğinin en zayıf noktasıdır. Terazi burçları size göre aşırı ve gereksiz bir sosyaliteye sahiptir. Çok sayıda tanıdığı insan vardır ve sürekli onlarla ilişki halindedir. Bu onların doğası gereğidir ve bu durum sizin aşırı kıskanç ve tahammülsüz bir hale gelmenize sebep olabilir.

Siz Terazi burcunun sosyalitesini gereksiz bulduğunuz için bir süre sonra Terazi burcu bu yaşantısını tek başına sürdürmek isteyecek veya alternatifler arayacaktır. Teoride Terazinin sahip olduğu bu özellik sizin sosyalleşmenizi sağlayabilir ancak pratikte hiçbir zaman gerçeğe dönüşmeyecektir çünkü Terazi burcu bir süre sonra sizin için sığ bir su gibi önemsiz gelmeye başlayacaktır.

Akrep ve terazi burcu “Sosyal Anlaşmazlıklar”

Akrep burcu terazi burcu uyumu için sorunlu bölge diyebiliriz. Akrep burcu zor ve zorlayıcı olanı sever, Terazinin cazibesi ve büyüsü sizin için çok çabuk sönüp önemini yitirebilir. Bu da bir terazi eliyle sosyalleşmenizi zorlaştıracaktır. Bunun en büyük sebebi ise Terazinin sosyal ortamda sizin gibi tekil olamamasıdır. Siz her yerde sizinle ayrılmaz bir parça ararsınız Terazi burcu ise tüm parçalarla bir bütünü oluşturur.

Özetle aşırı rahat tavırlarınız ve soğukkanlı doğanız, terazi için her zaman bir bulmaca gibi çözülemez yapınız, Terazi burcunun değişken yapısı ve yerinde durmasına engel olan sosyal enerjisi birlikteliğinizi her zaman zora sokacaktır. Tıpkı terazi gibi sizin de bu ilişkide feda etmeniz gereken çok tavizler ortaya çıkaracaktır.

Akrep ve terazi burcunda “Cinsel Uyum”

Akrep ve terazi cinsellik uyumu nasıldır?

İlişkinin en güzel günleri her ikinizin de birbirinizi keşfe çıktığınız günlerdir. Bu süreç gerçekten güzel geçecektir. Tüm farklılıkları yaşayabileceğiniz güzel günler bu döneme denk gelir.

Ancak Terazi burcu size göre daha az yoğunluk taşır, cinsel yaşam terazi için sizin kadar önemli değildir. Siz cinselliği yaşamın bir parçası olarak görürken Terazi için asıl önemli olan sosyal hayattır. Terazi burcu sadece sizinle kendini güvende hissedecektir ancak cinsel yaşamda tatmin olmanız için yeterli enerjiye sahip değildir.

Akrep burcu ve terazi burcu “İlişki Özeti”

Eğer tüm bunlara rağmen her iki tarafta birbirlerini seviyor ve uzun bir birliktelik düşünüyorsa vereceğiniz tavizlerin hayatınızı nasıl etkileyeceğini ve sizi nasıl bir dönüşüme uğratacağını da önceden hesaplamanız yararınıza olabilir.

Terazi burcu bakış açısına göre Terazi Akrep uyumu

Terazi Burcu Akrep Burcu Uyumu

Terazi burcu açısından Akrep Terazi Uyumu

Terazi erkeği Akrep kadını uyumu veya Terazi kadını Akrep erkeği uyumu nasıldır?

Terazi burcu Akrep burcu Uyum Analizi

Akrep Burcu insanları Terazilere her zaman çekici, seksi, gizemli ve karizmatik gelir. Bu nedenle başlangıç güzel olabilir, Akrep burcunun bu yanı ve terazinin sevimliliği iki farklı kutbu birbirine çeker ancak bu çekim gücü uzun vadede uyumsuz yönlerin fazlalığı nedeniyle uzun sürmeyebilir.

Terazi burcunun hayattaki en büyük amacı denge sağlamaktır ve Akrep burcunda gördüğü kararlılık ve sabitlik onu her zaman Akrebe hayran bırakır. Bu hayranlık duygusu Akrep burcunu da gizliden gizliye terazinin çekim alanına itebilir. Terazi tüm cazibesini kullanarak Akrep burcunun zayıf yönlerinden içeri girer ve onu en büyük ideallerinden biri olan evliliğe razı etmeye çalışır. Ancak Terazilerin hesaba katmadıkları uzun vadede anlaşamayacakları çok fazla uyumsuz özelliklerin bir arada bulunmasıdır. Evlilik ve sadakat konusu başlangıç için anlaşılabilir bir konudur ancak uzun vadeli bir birliktelik için ne yazık ki yeterli değildir.

Terazi ve Akrep uyumu “İletişim ve Sosyal İlişkiler”

Akrep burcu Terazi burcu uyumu ‘nda sizi en fazla zorlayacak konu iletişim ve sosyal yaşantı olacaktır. Terazi burcu hava grubu burcunda olduğu için sosyaldir ve konuşmayı, yeni insanlar tanımayı sever. Akrep burcu ise kendi başına bir dünya gibidir gerekli olmadıkça sosyal yaşantıya ihtiyaç duymaz, az ve öz konuşur. Bu iki tarafın eksiklerini tamamlayabilir ancak yeterli gelmeyebilir.

Terazi burçları estetik ve sanatsal yönleri ağır basan burçlardır. Girdikleri ortamı kendileri gibi güzelleştirmeyi iyi bilirler. Çok renkli ve hareketli bir yaşantıları vardır. Ancak kararsızlıkları, denge arayışları, hiç kimseyi kırmamak için hep kendilerini kırmaları onları kendilerinden daha güçlü bir kişilik arayışına iter.

Bu arayışın sonunda yolları bir akreple kesişirse güzel ve renkli geçen ilişkinin sonunda sular durulduğunda Akrep burcu, Terazi için kasvetli ve çözülemeyecek kadar derin gelebilir. Akrep burcunun neden yalnız kalması gerektiğini hiçbir zaman anlayamayabilirsiniz. Akrep burcu insanlarının sezgileri çok güçlü olduğu için sizin bu düşünceleriniz Akrep burcunu aşırı rahatsız edebilir. Sizin için yalnızlık, “başka birisi olabilir” düşüncesini tetiklerken Akrep burcu için yalnızlık bir gerekliliktir.

Terazi ve Akrep burcu “Sosyal ve Yalnız Ayrımı”

Akrep burcunun gizemli yapısı bir süre sonra sizin gibi aşırı sosyal bir burca sıkıcı gelebilir. Siz her gününüzü dışarıda ve farklı ortamlarda geçirmek isterken o evde ışıkları kapatıp bir mum ışığı ile farklılık peşinde koşabilir. Sosyal yaşantınızı yalnız sürdürmek istediğinizde ise Akrep büyük ihtimalle sizi kıskanmaya başlayacak ve bunu engellemek isteyecektir. Sizi kendisine bağlı hale getirmek için olmadık işler yapabilir. Sonuçta her iki tarafından kırılması kaçınılmazdır.

İki burçta evlenmeden önce burç analizlerini okur ve Terazilerin hep şöyle dedikleri duyulur “Ben onu sosyal bir kelebeğe dönüştürmesini bilirim” Ancak bu sözün gerçekleştiği şu ana kadar görülememiştir. Bir süre sonra ya Terazi Akrepleşir ya da yollar ayrılır. Terazinin Akrebi sosyal bir kelebeğe dönüştürme düşüncesi Akrebin doğasına aykırıdır ve buna başta sizi kırmamak adına katlansa da sonraları size anlamsız gelecek şekilde şiddetle karşı çıkar.

Eğer onu gerçekten seviyorsanız gizemli ve mistik halini bozmamaya özen göstermelisiniz. Her burcun tabiatı ve yapısı farklıdır. Eğer herşeye rağmen bu düşüncenizde ısrar ederseniz yanınızda bir tutam tuz bulundurmayı ihmal etmeyin çünkü ilk fırsatta Akrebin kuyruğunda nasıl bir zehir taşıdığını ve mistik dünyasına yapılacak saldırılara karşı nasıl bir tavır takınacağını acı da olsa görebilirsiniz. O tuzu yaralarınıza basmak için kullanabilirsiniz.

Terazi burcu Akrep burcu “Beklentiler”

Akrebinizi gerçekten seviyorsanız onların gereksiz formalitelerden, konuşmalardan ve yapmacık davranışlardan hoşlanmayacaklarını da bilmelisiniz.

Akrep burcu insanları çok pratik insanlardır ve herşeyi kısa yoldan halletmeye çalışırlar. Aynı pratikliği sizden de bekleyeceği muhakkaktır. Eğer bunu başaramazsanız size karşı öfkeli olabilirler çünkü onu yavaşlattığınızı düşünecektir.

İki burcun ilişkisi hakkında yazılan bu yazıyı acımasızca bulabilirsiniz özellikle sevdiğiniz bir Akrep burcu insanı varsa ancak şunu unutmayın ki Teraziler Venüs’ün Akrepler Mars’ın etkisi altındadırlar. Bu çelişki cinsel çekimi artıracak ancak diğer bir çok yönünüz uyumunuzu zorlaştıracaktır. Eğer uzun ve mutlu bir birliktelik istiyorsanız yüksek bir toleransa, sabıra ve anlayışa ihtiyacınız olabilir.

Terazi ve Akrep burcunda “Cinsel Uyum”

Bu konuda yatak odanız için güllük gülistanlık bir oda tabirini kullanabiliriz. Ancak bir süre sonra Akrebin bitmek bilmeyen enerjisi karşısında siz daha çok romantik bir kelebek gibi kalabilirsiniz. Bu sizin için yetersizlik, Akrep burcu içinse tatminsizlik demektir.

Akrebin yoğun ve derin duygularına karşın sizin duygularınız hava burcu olmanız dolayısı ile daha yüzeysel kalabilir. Ancak genel itibari ile yatak odasında güzel vakitler geçirebileceğinizi söyleyebiliriz. Uyum tablonuza baktığımızda en uyumlu yönünüzün de bu olacağını görebilirsiniz.

Unutmayın ki bu yorumlar Güneş Burcu özelliklerine göre yazılmıştır. Her insanın özellikleri farklı burçlar tarafından etkilenebilir. Bu etkilere göre bir terazi burcu da az konuşabilir, yalnızlığı sevebilir veya aşırı sosyal olmayabilir. Bunun tersi Akrep burcu için de geçerlidir. Konuları buna göre değerlendirmeniz sağlıklı ve uzun vadeli bir ilişki için çok önemlidir. Uzun vadeli bir ilişkiye başlamadan önce çıkartacağınız bir doğum haritası (horoskop) ile hangi yanlarınızın uyumlu hangi yanlarınızın uyumsuz olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

 

Terazi burcu erkeği ve Terazi burcu kadını

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Akrep burcu erkeği ve Akrep burcu kadını

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

“Akrep Burcu Terazi Burcu Uyumu” – “Terazi Burcu Akrep Burcu Uyumu”

www.akrepblog.com

Son Güncelleme 21 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yalniz dedi ki:

    akrep ve terazi uzun süre bir arada aynı uyumu sağlamaları çok zor. iyi arkadaş olabilirler ama iyi çift olmaları için ya benzer yanlarının çok olması yada çok sabırlı olmaları gerekir.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.