Akrep Blog

Balık Burcu Çocuğu Özellikleri Onlara Nasıl Davranmalı

14.09.2018
307

Balık Burcu Çocuğu Özellikleri Onlara Nasıl Davranmalı nasıl eğitilir, kişiliği, hangi hediyeler alınır, neden çok ağlar

Balık Burcu Çocuğu Özellikleri

Balık Burcu Çocuğuna Nasıl Davranmalı?

Balık Burcu Çocuğu Kişiliği

Balık burcu çocuğu, kırılgan ve saf yapılarıyla göze çarpar. İncindikleri zaman çok kolay içlerine kapanırlar. Hassas yapıları nedeniyle en ufak bir sorun olduğunda ağlayabilirler. Bu, dış dünyadan kendini korumak için bir kabuk içine saklanmasına benzer. Yani bir çeşit savunma mekanizması geliştirir. Bu durumdayken onu bir süre kendi haline bırakmanız gerekebilir. Zengin bir hayal dünyası vardır. Onu, bu hayal gücünü harekete geçirecek oyunlarla desteklemelisiniz.

Bir balık burcu çocuğuna hayal güçlerini destekleyecek oyuncaklar verdiğiniz zaman o oyuncaklarla uzun süreli meşgul olabilir. Çok nazik çevrelerini incitmek istemeyen ve buna göre davranışlarda bulunan Balık çocukları kendisine de böyle davranılmasını ister.

Balık Burcu Çocuğu Karşı Koymak Yerine Uyum Sağlar

Balık burcu çocuğu, olaylara ve çevresine karşı gelmek yerine uyum sağlamayı tercih eder. Çevresindekileri olduğu gibi kabullenen ve iyi yönlerini gören Balık çocukları, insanlara yardım eden ve her türlü sorunlarında yanında olan bir yapıya sahiptirler.

Su elementinden olan Balık burcu çocuğu, yaşam sularında da akmayı doğallıkla ve kolaylıkla becerir. Değişen durumlara ve şartlara direnç göstermektense, gerekli değişimleri yaparak, farklı yollara girmeyi tercih eder. Yaşama ve evrene karşı güveni olduğu için, zorlukları da kolaylıklar kadar rahat kabul eder.

Kendisini Diğer İnsanlarla Özdeşleştirebilir

Zodyak’ın son burcu olması nedeniyle, diğer insanlarla kendini özdeşleştirme yeteneği kuvvetlidir. Genellikle insanları yargılamaksızın, onlardaki iyi yanları görmeyi tercih eden küçük Balık’ın, insanları derinden anlamasına yardım eden, çok kuvvetli bir empati mekanizması vardır. Diğer insanları her zaman önde tutan yapısıyla, ihtiyacı olanlara destek vermeye ve yardım etmeye doğal bir şekilde gönüllüdür.

Hisleri ve Hayal Dünyası Çok Gelişmiştir

Balık çocuklarının zengin hayal dünyası, yaşamı çok farklı bir boyuttan algılamalarına neden olur. Çok sıradan konular ya da olaylar bile onlar için “tılsımlı” olarak nitelendirilebilir. Şiirsel düşünceleri, duygusallığı ve sevecenliğiyle küçük Balık hisler dünyasında yaşar.

Yaşamının hiç bir alanına engeller koymayı sevmeyen Balık burcu çocuğu, erken yaşlarda bile, kendi içsel sesine, bilgeliğine ve sezgilerine her zaman şans tanır ve kullanır. Hassas bir yapısı olduğu için, diğer insanlarla her zaman naziktir ve onları incitmemek için maksimum dikkat gösterir. İnsanları, ihtiyaçlarını hiç bir şey söylenmeden anlayabilen bir yapısı vardır.

 

Aslı Temel

 

Balık burcu hakkında diğer bilgiler

Balık Burcu Erkeği Nasıl Bir Erkektir? Tüm Özellikleri

Balık Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

 

Balık Burcu Çocuğu ve Genel Özellikleri

www.akrepblog.com

BİR YORUM YAZIN

Bir Cevap Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.
error: Korumalı İçerik!