Akrep Burcu 2019 Yorumları, 2019 Akrep Burcu Aşk ve Para

Akrep Burcu 2019 Yorumları

Akrep Burcu 2019 Yorumları ve 2019’da Bizi Neler Bekliyor?

2019 akrep burcu için nasıl bir yıl olacak? Akrep burcu aşk, para, iş hayatı ve ikili ilişkilerimizde bizi neler bekliyor? Aşk, evlilik ve para konusunda hangi günlerde karar vermemiz daha doğru olur? Akrep burcunu hangi ayda hangi gelişmeler bekliyor? Burç ve gezegen etkilerini nasıl değerlendirmeliyiz? Ay ay akrep burcu 2019 yılı yorumları.

Akrep Burcu 2019 Yorumları

2019 yılında akrep burcunu güzel günlerin beklediğini söyleyebiliriz. Sevgiye, mutluluğa, aşka ve başarıya kapılarınızı açarsanız güzel bir yıl geçirebilirsiniz. Akrep burcu olarak unutmamanız gereken en önemli şey astrolojik etkilerin irade ile şekillenmesi ve irade ile sonuçlanmasıdır.

2019 yılının özellikle ilk ayları akrep burcu açısından son derece önemli etkilerin olacağı aylardır. Ortaya çıkan olumlu enerjilerden sizde etkileneceksiniz. Bekar olan akrep burcu erkeği ve akrep burcu kadını bu etkileri değerlendirdikleri taktirde evlilik için önemli fırsatlar ortaya çıkacaktır.

2019’un ortalarına doğru özgürlük sizin için en çok ihtiyaç duyacağınız olgu olacaktır. Olumsuz etkilerle birlikte kendinizi kısıtlanmış ve bağlanmış hissedebilirsiniz. Etkilerin alacağınız kararlar ve düşünce yapınızla doğrudan ilgili olduğunu unutmayın.

Akrep burcu hayatı her zaman kendi oluşturduğu kurallara göre yaşamaya eğimli bir burçtur. Ancak zaman zaman ortaya çıkan şartlar birlikte yaşadığı insanlarla birlikte uyması gereken kuralların varlığını da kabullenmesini gerektirir.

Akrep Burcu 2019 Yılı Akrep Erkeği ve Akrep Kadını

Akrep burcu erkeği ve akrep burcu kadını için en zor anlar aynı zamanda sevgiye ve başkalarına kapılarını açmaya en yakın olduğu anlardır. İçindeki sevgiyi serbest bırakmayı ve sana yakınlaşmaya çalışan insanlara bir şans vermeye çalışmalısın.

İçine düşeceğin sıkıntılarla birlikte elini tutmak isteyeceğin özel bir insan karşına çıktığında O’na bir şans ver ve mutlu olmanın yollarını ara. Her insan mutluluğa giden yolda ayrı bir anahtar taşır. Eğer sen o anahtarı kullanmazsan bir işe yaramadan kalır. Kapılar açılmaz.

Sosyal yaşamınızı biraz geliştirmeye çalışın. Yalnız kalmayı seversin ama hayat birlikte eğleneceğin insanlar var oldukça daha güzeldir ve ayrı bir anlam kazanır.

Yaşamında yeni insanlara ve yeni fırsatlara yer açarsan yılın son aylarına doğru mutlu bir birliktelikle sonuçlanabilir. Bunu haketmiyor musun? Yalnızlık konusunda fazla ısrarcı olmamalısın.

Evli iseniz dikkatli olun, iletişimle ilgili sorunlar yaşanabilir. Bekarsanız fırsatları değerlendirin. Akrep burcu için 2019 yılı aşk yılı olabilir. Kapılarınızı biraz aralık bırakmayı ihmal etmeyin. İletişim konusunda öfkenize sahip olmaya çalışın.

Akrep Burcu 2019 Aylara Kısa Bakış

Akrep Burcu 2019 Ocak Ayı Yorumu

Akrep Burcu 2019 Ocak Ayında Bizi Neler Bekliyor?

Aldığınız olumlu etkilerle birlikte doğru ve yerinde kararlar almışsanız 2019 yılının ilk ayı sizin için son derece verimli geçebilir. Maddi konularda 2019 sizin için olumlu bir yıl olabilir. Ancak alınan etkileri değerlendirmek ve fırsata dönüştürmek sizinle ilgili bir durumdur.

1 Ocak 14 Şubat tarihleri arasında Mars Koç burcunda etkilemeye devam edecek. Koç etkisi ile enerjimiz yüksek olacak. Enerji yüksekliği agrasif ve sert tutumlar sergilememize neden olabilir. Spor ve egzersiz yaparak enerjimizi dengeleyebiliriz. Koç etkisi herşeyin bir anda olmasını istememize neden olabilir. Sabırsız davranışlar sergileyebiliriz.

Aşkta şanslı olduğunuz günler 10 ve 11 Ocak tarihleri. Bu tarihleri iyi değerlendirmeye çalışın.

Parasal yönden olumlu enerjilerin olduğu günler 3, 30 ve 31 Ocak tarihleridir. Bu tarihler her zaman iyi veya kötü sonuçlar doğurmayabilir ama tereddütte kaldığınız zamanlarda karar alırken bu tarihleri değerlendirebilirsiniz. Mesela birine açılırken veya teklif ederken bu günleri değerlendirebilirsiniz. Eğer muhatabınız için bu tarihler olumsuz değilse sonuçlar olumlu yönde etkilenebilir.

Akrep Burcu 2019 Şubat Ayı Yorumu

Akrep Burcu 2019 Şubat Ayında Bizi Neler Bekliyor?

4 Şubat 1 Mart tarihleri arasında Venüs Oğlak burcunda yer alacak. İş disiplini, sorumluluk anlatışında artış, işkoliklik ve olgun insanlarla birlikte olma isteği görülebilir.

Şubat ayı aşk konusunda sizin için yoğun ve heyecanlı geçebilir. 6 ve 7 Şubat tarihleri aşk konusunda olumlu etkiler aldığınız tarihler. Bu günlerde aşk konusunda önemli kararlar alabilirsiniz. Sonucu her zaman tek başınıza değiştiremeyeceğinizi unutmadan hareket etmeye çalışın.

Şubat mevsimi akrep burcunun hassas olduğu üst solunum yollarını zorlayabilecek bir aydır. Bu ayda daha fazla egzersiz yapmaya ve soğuk almamaya dikkat edin.

Şubat ayı sizin için içe çekilme ve içteki birikimleri değerlendirme ayı olabilir. Çalıştığınız ortamlarda kendinizi ifade etme konusunda cesur davranmaya çalışın.

Şubat ayında parasal yönden şanslı olduğunuz günler 26 ve 27 Şubat tarihleridir. Ekonomi yönetimi ile ilgili kararlarınızı bu günlere sarkıtabilirsiniz. Bu günlerdeki alacağınız kararların çok sayıda etkene bağlı olarak olumlu veya olumsuz sonuçlanabileceğini unutmamalısınız.

4, 5, 11, 12 ve 18 Şubat tarihlerine dikkat edin. Genel olarak akrep burcu etkisi altında olanlar için düşük enerji günlerdir. Aldığınız etkinin derecesine göre bu tarihlerde etkilenebilirsiniz.

Akrep Burcu 2019 Mart Ayı Yorumu

Akrep Burcu 2019 Mart Ayında Bizi Neler Bekliyor?

1 Mart ve 26 Mart tarihleri arasında Venüs Kova burcunda yer alacağı için zeka, akıl ve estetik ön plana çıkabilir. Bekarlar için evlilik, sorunlu ilişkiler için ayrılık etkileri görülebilir. Ama unutmayın sonuçlar irade ile şekillenir.

5 Mart 28 Mart ve Merkür Balık burcunda gerilemeye başlar. Ruhsal dünyamızda hızlı bir derinleşme ve sorgulama yaşayabiliriz. 6 Mart tarihinde Balık burcunda doğacak yeniay bizi olumlu yönde etkileyecektir. Aşk hayatımız ön plana çıkabilir. Duygularımızı paylaşabileceğimiz özel bir insanın varlığına ihtiyaç duyabiliriz.

2019 Mart ayı sabrınızın sonuçlarını alabileceğiniz bir aydır. Tüm birikimlerinizi, çabalarınızı ve sonuçları bu ayda olumlu bir şekilde sergileyebilirsiniz.
Bahar rehaveti ve yorgunluğuna dikkat etmelisiniz. Uyku düzeninizi bozmadan bedeninizin ihtiyacı olan enerjiyi kaybetmemeye çalışın.

Mart ayın aşkta şanslı olduğunuz günler 6 ve 7 Mart günleridir. Aşk ve sevgi ile ilgili kararlarınızı bu günlere yoğunlaştırabilirsiniz. Ancak unutmayın bu günler sihirli ve tüm sonuçların olumlu olacağı günler değildir. Alınacak etkileri sizin nasıl değerlendireceğiniz ve muhatabınızın da bu günlerde nasıl etkileneceği son derece önemlidir. Kendinizi Venüs – Kova etkisi nedeniyle önemli hissetmek isteyebilirsiniz.

Para ve mali konularda 25 ve 26 Mart tarihleri önemlidir. Bu günlerde parasal alanlarda daha etkin olabilirsiniz.

Akrep Burcu 2019 Nisan Ayı Yorumu

Akrep Burcu 2019 Nisan Ayında Bizi Neler Bekliyor?

Mars ikizler burcunda ilerlediği için aşk konusunda hem iyi hem de kötü yönde etkileyebilir. Alacağınız kararlar, düşünceleriniz, geçmişten gelen birikimler ikili ilişkilerde ve aşk hayatınızda sizi olumlu veya olumsuz etkileyebilir. Son adımlarınıza dikkat etmeye çalışın.

Jüpiter Yay gerilemesinden dolayı Para konusuna fazla eğilmeye başlayabilirsiniz. Alacağınız etkiler sizi sadece ekonomi ile ilgili konulara yönlendirebilir. Paranın yaşamın tek gayesi olmadığını unutmamalısınız. Sevdiklerinize ve ailenize yeterli zaman ayırmaya çalışın.

Nisan ayında aşkta şanslı olacağınız gün sayısı daha fazla 2, 3, 29 ve 30 Nisan tarihleri aşk ve sevgi konusunda sizi olumlu etkileyebilecek günlerdir.

Para ve maddi konularda 22 ve 23 Nisan tarihleri olumlu kararlar alınabilecek tarihlerdir. Ancak bu tarihler sihirli tarihler değildir. Sonuçların nasıl etkileneceği tümüyle tecrübe ve birikimle ilgilidir. Alacağınız kararlar kolaylaşabilir veya bir iş görüşmesi daha iyi neticelenebilir. Sonuçlar sizin ne kadar iyi hazırlandığınızla ilgilidir.

Aşka, her şey durgunlaşır çünkü tüm enerjinizi işinize yatırıyorsunuz. Sadece 15’inden sonra, Venüs size sevgiye daha fazla iş verir. İşe tamamen dalmışsınız ve işe adadığınız tutku buna göre ödüllendirilecek. Aynı zamanda, ertelenemeyecek diş acil durumlarla başa çıkmak mümkün!

Akrep Burcu 2019 Mayıs Ayı Yorumu

Akrep Burcu 2019 Mayıs Ayında Bizi Neler Bekliyor?

Mayıs ayında boğa burcunda gerçekleşecek yeniay ilişkilerde ve maddi konularda olumlu sonuçlar alınmasını kolaylaştırabilir. Mayıs ortalarında Venüs Boğa burcunda olacak. Bu dönemde ilişkilerinde samimi ve içten olmanız ilişkilerinizin derinleşmesini güçlenmesini sağlayacaktır.

Temmuz ayına kadar Mars yengeç burcunda ilerleyecek. Bu süreçte eksiklerinizi gözden geçirerek kararlar almalısınız.

Aşkta şanlı olacağınız günler 26 ve 27 Mayıs tarihleri. İlişkilerinizle ilgili kararları bu günlerde almak sonuçları olumlu yönde etkileyebilir. Ancak birlikte olduğunuz insan için bu tarihlerin geçerli olmayabileceğini göz önünde bulundurmanız gerekir.

Mali ve ekonomik konularda şanslı olduğunuz günler 19 ve 20 Mayıs tarihleri. Parasal konularda bu günlerdeki gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Akrep Burcu 2019 Haziran Ayı Yorumu

Akrep Burcu 2019 Haziran Ayında Bizi Neler Bekliyor?

3 Haziranla birlikte yeniay ikizler burcunda doğacak. İkizler burcu değişim, seyahat ve yeni insanlar demektir. Alacağımız kararlarda gerçekçi olmamız gerekmektedir. Merkürün Yengeç burcunda ilerlemesi ile birlikte sezgilerinizde artış ve hassasiyet görülebilir. Alacağınız kararlarda sezgilerinizi yorum katmadan alacağınız kararlarda kullanabilirsiniz.

9 Haziran tarihinden itibaren 3 Temmuz’a kadar Venüs İkizler burcunda kalacak. Bu süreçte miras, ikili ilişkiler ve harcamalar konusunda dikkatli olmakta yarar var.

Haziran ayı boyunca parasal konularda alacağınız kararlarda gerçekçi ve dikkatli olmakta yarar var. Boyunuzu aşan kararlar almamaya özen gösterin.

Haziran ayında aşkta şanslı olacağınız günler 23 ve 24 Haziran günleridir. Bu günlerde ilişkilerinizle ilgili kararlara ağırlık verebilirsiniz.

Parasal yönden
 16 Haziran tarihi şanslı olabileceğiniz tarihtir. Alacağınız kararlarda bugün daha rahat olabilirsiniz.

Akrep Burcu 2019 Temmuz Ayı Yorumu

Akrep Burcu 2019 Temmuz Ayında Bizi Neler Bekliyor?

2 Temmuz’dan itibaren Mars Aslan burcunda ilerlemeye başlayacak. Bu ilerleyiş 18 Ağustos’a kadar devam edecek. Bu süreçte kendinizi göstermek, başkalarına anlatmak, beğenilmek ve alkışlanmak isteyebilirsiniz. Aslan burcu etkisi sizde iç dünyanızı ve yaptıklarınızı diğer insanlara gösterme eğilimi ortaya çıkarabilir. Geçmişte birlikte olduğunuz insanlar bu süreçte sizinle temasa geçmek isteyebilirler.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek olan tam güneş tutulması olumlu gelişmelerin yaşanmasına neden olabilir. Yeni iş imkanları, evlilikler, tanışmalar, yeni fırsatlar ve kabiliyetlerimizi göstermek için olumlu gelişmelerin önü açılabilir. Ancak irademizle alacağımız kararların bu tür süreçlerde son derece önemli olduğu unutulmamalıdır. Astrolojik etkiler içimize dolan ilhamlar, düşünceler ve bizi bir şeyler yapmaya zorlayan dürtüler gibidir. Harekete geçmek ve bunları değerlendirmek bize kalır.

Aşkta şanslı olunan günler 20 ve 21 Temmuz tarihleridir. Aşk ve ilişkilerle ilgili kararlar ve atılacak adımlar bu tarihlerde daha olumlu sonuçlar verebilir. Bununla birlikte karşınızdaki insan için de benzer tarihlerin etkili olması gerektiğini göz önünde bulundurmanızda yarar vardır.

Para konusunda 13 ve 14 Temmuz tarihleri önemli kararlar alırken işimizi kolaylaştırabilecek enerjilerin olduğu tarihlerdir. Önemli kararlarımızda bu tarihleri göz önünde bulundurabiliriz. Ancak sonuçların çok sayıda etkene bağlı olduğunu unutmamalısınız.

Akrep Burcu 2019 Ağustos Ayı Yorumu

Akrep Burcu 2019 Ağustos Ayında Bizi Neler Bekliyor?

Yeniay 1 Ağustos tarihinde Aslan burcunda doğacak. Aslan burcu kendisini topluma ve insanlara kabul ettirme, becerilerini gösterme ve beğenilme arzusu verir. İçimizdekileri dışa burmak için güçlü bir arzu duyabiliriz. Gösterdiğimiz her beceri karşısında taktir edilme ve beğeni bekleyebiliriz. Bu durum akrep burcu için garip gelebilir. Bu dürtüleri uygulamak veya içte saklamak irademizle alacağımız kararlara bağlıdır. Ancak dışa yönelim konusunda bir istek ve eğilimle karşılaşabilirsiniz.

11-29 Ağustos tarihleri arasında Merkür Aslan burcunda yer alacak. Zekanız ve kendinizi ifade etmeniz iş yaşamınızda önem kazanabilir. Merkür size hız katarken yaptıklarınızı gösterme ve karşılığında beğeni beklentisi içerisine girebilirsiniz. 15 Ağustos’ta Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay size sıradışı yaklaşımlar ve orijinal fikirler katabilir. Sınırlarınızı ve olağan bakış açınızı zorlayabilirsiniz.

16 ve 17 Ağustos tarihleri aşk yaşamınızda şanslı olacağınız tarihlerdir. Bu tarihlerde aşk yaşamınızla ilgili olumlu gelişmeler için adım atabilirsiniz. Sonuçların çok sayıda değişkenle bağlantılı olduğunu unutmayın.

Para ve Maddi konularda 9 ve 10 Ağustos tarihleri uygun olan günlerdir. Bu tarihlerde önemli kararlarınızı gözden geçirirken daha rahat olabilirsiniz. Sezgilerinize göz atmayı unutmayın.

Akrep Burcu 2019 Eylül Ayı Yorumu

Akrep Burcu 2019 Eylül Ayında Bizi Neler Bekliyor?

14 Eylül tarihinde Balık burcunda dolunay var. Balık burcu iç dünyamıza yönelişi ve duygularda derinliği ifade eder. Ruhsal yönden kendinizi daha derin hissedebilirsiniz. Kendinizi mistik bir atmosferde bulabilirsiniz. Rüyalarınızda derinlik artabilir. Bununla birlikte kendinizi daha duygusal ve yufka yürekli hissedebilirsiniz. Empati yeteneğiniz gelişebilir. Başkalarına yardım ederek kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

14 Eylül 3 Ekim Tarihleri arasında Merkür Terazi burcunda yer alacak. Terazi burcu deneyimi ile birlikte denge sorunu, kararsızlık ve uzlaşı sorunları yaşayabilirsiniz. Merkür etkisi sizi hızlı kararlar almaya zorlarken Terazi etkisi kararlarınızı alırken ikilem yaşamanıza neden olabilir. Ancak karar alma aşamasında geçmiş birikimleriniz ve tecrübeleriniz size yardımcı olacaktır. Estetik anlayışınızda değişimler yaşayabilirsiniz.

Satürn 18 Eylül 22 Mart tarihleri arasında Oğlak burcunda bulunacak. Oğlak burcu disiplin, kararlılık, soğuk ve donuk mimikler, iş alanında sıkı bir çalışma ile size yansıyabilir. Bu süreçte arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi koparmamaya, sevdiklerinizi ve ailenizi ihmal etmemeye çalışın.

23 Eylül 23 Ekim tarihlerinde Güneş Terazi burcunda olacak. Bu dönemde ikilem yaşamamak, iç dengemizin korunması ve kararlı davranmak çok önemlidir. Düşüncelerimizde yaşayabileceğimiz kararsızlıklar zihnimizi yorabilir. Zaman zaman iç dünyamıza yönelip derin bir nefes alarak dinlenmeye çalışalım.

Aşk konusunda 13 ve 14 Eylül tarihleri olumlu sonuçlar alabileceğimiz tarihlerdir. Bu tarihlerde atacağımız adımlar bizi olumlu yönde etkileyebilir.

Maddi konularda ise 5 ve 6 Eylül tarihleri alacağımız kararlarda ve atacağımız adımlarda doğru sonuçlara ulaşmamız için uygun günler olabilir

Akrep Burcu 2019 Ekim Ayı Yorumu

Akrep Burcu 2019 Ekim Ayında Bizi Neler Bekliyor?

3 ve 31 Ekim tarihleri arasında Merkür Akrep burcunda olacak. Alacağımız kararlarda ve yaptığımız işlerde dikkatli olmakta yarar var. 4 Ekim 19 Kasım tarihleri arasında Mars Terazi burcunda bulunacak. Bu tarihlerde içsel enerjiniz sizi sanatsal ve estetik yönden etkileyebilir. Enerjinizi dışa vurmakta zorlandığınızda resim yaparak, şiir yazarak veya müzikle ilgilenerek rahatlayabilirsiniz.

8 Ekim 1 Kasım tarihleri arasında Venüs Akrep burcunda bulunacak. Bu süreçteki etkiler ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmenize neden olabilir. Eşinizle sürtüşmeler veya aşkta derinlik, sevdiğiniz insanlarla ayrılıklar veya mutlu olduğunuz insanlarla birlikte olmak gibi yoğunluklar yaşayabilirsiniz.

23 Ekim 22 Kasım tarihleri arasında Güneş Akrep burcunda yer alacak. Bu sizin için yeni bir dönemin başlangıcı anlamına gelir. Burç takvimine göre bir yılı daha geride bırakmış ve yeni bir yıla adım atmış olursunuz. Yenilenme, olgunluk ve canlanma döneminizdir. Enerjinizin yükseldiği, gözlerinizin ışıldadığı bir süreci yaşarsınız.

31 Ekim 20 Kasım tarihleri arasında Merkür Akrep burcunda geriler. Bu süreçte sezgilerinizde artış olur. Araştırma, gözlem yapma, derinlere inme ve ayrıntıları gözden geçirme dönemidir.

Aşkta şanslı olduğunuz günler 10 ve 11 Ekim tarihleridir. Bu tarihlerde kalbinizin sesini dinlemeye çalışın. Alacağınız ve uygulayacağınız kararlarda hislerinize kulak vermeye çalışın.

Maddi konularda 3, 30 ve 31 Ekim tarihleri önemlidir. Parasal konularda bu tarihlere önem verebilirsiniz.

Akrep Burcu 2019 Kasım Ayı Yorumu

Akrep Burcu 2019 Kasım Ayında Bizi Neler Bekliyor?

1 Kasım tarihinde Venüs Yay burcundadır ve iş hayatınıza, parasal konulara hız katabilir. Bu konulara ayırdığınız zamanı artırabilirsiniz. Tabi tüm bunlarla birlikte harcamalarınızda da artışlar olabilir veya bu yönde eğiliminiz olabilir. Seyahatler, yeni insanlarla tanışma ve sosyal aktivitelerinizde artış eğilimleri artabilir.

19 Kasım 3 Ocak tarihleri arasında Mars’ın Akrep burcunda ilerleyişi enerjinizi artırır. Karar almakta zorlandığınız konularda olumlu etkiler alabilirsiniz. Atım atmakta zorlandığınız, yapmaktan çekindiğiniz konularda bu dönemde daha etkili ve cesur olabilirsiniz.

26 Kasım 20 Aralık tarihlerinde Venüs Oğlak burcunda yer alırken yaşamınıza disiplin ve işlerinizde atılım getirebilir. Bu dönemde sizden daha olgun insanlarla görüşmek ve birlikte olmak, onların tecrübelerinden yararlanmak isteyebilirsiniz.

Aşk ve ilişkiler konusunda 6 ve 7 Kasım tarihleri olumlu kararlar alabileceğiniz tarihlerdir. Bu tarihlerde aşk ve sevgi ile konularda aldığınız enerjiler daha yoğun olduğu için atacağınız adımlarda daha cesur ve samimi hareket edebilirsiniz. Bu tarihlerin doğrudan sonuçlar üzerinde etkisi yoktur sadece sizi olumlu yönde etkileyecektir.

Maddi konularda 27 Kasım tarihi olumlu yönde etkilenebileceğiniz tarihtir. Parasal konularda veya iş hayatınızla ilgili konularda bu tarihlerde daha net düşüncelere sahip olabilirsiniz.

Akrep Burcu 2019 Aralık Ayı Yorumu

Akrep Burcu 2019 Aralık Ayında Bizi Neler Bekliyor?

2 ve 19 Aralık tarihleri arasında Jüpiter Oğlak burcunda ilerleyecek. Bu süreçte düzenli ve organize bir şekilde hareket edebilirsiniz. Disiplinli çalışmalarınız kimsenin gözünden kaçmaz. Yaptığınız çalışmalar ve sonuçlarından dolayı saygı görürsünüz. Etrafa yayacağınız enerjiden dolayı danışılan, güvenilen ve değer verilen bir insan olabilirsiniz.

9 – 29 Aralık tarihleri arasında Merkür Yay burcunda bulunacak. Bu tarihlerde yapmak istediklerinizi cesaret ve kararlılıkla yapabilirsiniz. Yeni fikirlerimizi ve ortaya koyduklarımızı sergileme isteği oluşabilir.

12 Aralık’ta ikizler burcunda gerçekleşecek dolunay sürecinde çeneniz biraz düşebilir. Konulara, olaylara ve insanlara yaklaşımınız daha yüzeysel olabilir. Ayrıntılardan uzakta kalacağınız için alacağınız kararlara dikkat etmenizde yarar var. Sosyal alanda ve ilişkilerinizde daha aktif olabilirsiniz. Duygusal yönden içinizde bir rüzgar estiği hissine kapılabilirsiniz.

26 Aralık tarihinde Oğlak burcunda meydana gelecek halkalı güneş tutulması 6 ay sürecek değişim ve yeniliklerin önünü açabilir. Tutulma Satürn yönetiminde gerçekleşir. Jüpiter ve Uranüsle olumlu etkiler ortaya çıkarır. İş hayatında gelişim, ciddi projelere başlanması, iş yaşamınızda disiplin, bekar olan akrep erkekleri için yeni fırsatlar veya tanışmalar, iş seyahatleri gibi farklı alanlarda maddi ve manevi olumlu gelişmeler olabilir.

Aşkta ve ikili ilişkilerinizde olumlu olabileceğiniz tarihler 4, 5 ve 31 Aralık tarihleridir. Bu tarihlerde duygusal yönde alacağınız kararlar daha olumlu olabilir.

Maddi ve parasal konularda 24 ve 25 Aralık tarihleri olumlu kararlar almanız için gerekli enerjileri bulabileceğiniz günler olabilir.

Akrep burcu erkeği ve akrep burcu kadını için içsel yönlerimizi keşfedeceğimiz, fırsatları ve imkanları en güzel bir şekilde değerlendirebileceğimiz güzel bir yıl olmasını dilerim.

 

Tüm yönleriyle Akrep Burcu Erkeği

Tüm Yönleriyle Akrep Burcu Kadını

Tüm Yönleriyle Ay Akrep Burcunda

Tüm Yönleriyle Akrep Burcu Sağlık

Tüm Burçlarla Akrep Burcu Burç Uyumları

Son Güncelleme 23 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.