Yengeç Burcu 2019 Yorumları, 2019 Yengeç Burcu Aşk

Yengeç Burcu 2019 Yorumları, 2019 Yengeç Burcu Aşk, para ve evlilik

Yengeç Burcu 2019 Yorumları ve 2019’da Bizi Neler Bekliyor?

2019 Yengeç burcu için nasıl bir yıl olacak? Yengeç burcu aşk, para, iş hayatı ve ikili ilişkilerimizde bizi neler bekliyor? Aşk, evlilik ve para konusunda hangi günlerde karar vermemiz daha doğru olur? Yengeç burcunu hangi ayda hangi gelişmeler bekliyor? Burç ve gezegen etkilerini nasıl değerlendirmeliyiz? Ay ay Yengeç burcu 2019 yılı yorumları.

Yengeç Burcu 2019 Genel Değerlendirmesi

Aylara geçmeden önce genel olarak 2019 yılı yengeç burcu için nasıl geçecek ona bakalım. Mart 2019 tarihine kadar geçmiş birikimlerden yararlanma, yaşanan gecikmelerden kurtulma söz konusu olabilir. Bu süreçte yaşadıklarınıza verdiğiniz tepkilerle karakterinizin test edildiğine şahit olabilirsiniz. Eylül ayına kadar yaşadıklarınız ve iç değerlendirmelerinizle kendinizi bir gelişim evresinde bulabilirsiniz.

Sorumluluk duygunuzda yükselmeler ve bununla birlikte bulunduğunuz konuma göre değişimler yaşanabilir. Aile, iş hayatı ve yapmanız gereken diyetler bu sorumluluk duygusu ile sizi yapmak istemediğiniz halde birşeyleyi yapmak zorunda hissettirebilir.

2019 Yengeç Burcu Alınan Kararlar ve Fırsatlar

Karar alırken özellikle 3-20 Temmuz tarihleri arasında doğan yengeçlerin dikkat etmeleri gereken tarihler 15 Ocak ve 2 Şubat 2019 tarihleridir. Bu tarihlerde alacağınız kararlar 2019 yılının kalan diğer aylarını da etkileyebilir.

Dikkat Etmeniz Gereken Konular

Çevrenizde sizi acımasızca sorgulayan, eleştiren ve enerjinizi olumsuz etkileyen insanlardan uzak durmalısınız. Duygusal yönününüz bu gibi insanlardan büyük oranda olumsuz etkilenecektir. Kendinizi daha kötü hale getirmek için ısrarcı olmamalısınız.

2019 Yengeç Burcu Para

Oğlak burcu etkileri ile sorumluluklarınızdaki artış sizin para harcamalarınızı kısıtlayabilir. Sorumluluk kendinizden çok başkalarını ve geleceği düşünmenize neden olacaktır. Bu düşünce ile alacağınız ev, yapacağınız yatırımlar ve atacağınız adımlar daha çok ilerisi ve birlikte olduğunuz insanlara yönelik olacaktır. Her ayın incelemesinde para konusunda hangi günlerde kararlar alabileceğiniz belirtilmiştir. Alacağınız kararların iradenizle etkilendiğini unutmamalısınız.

Aslan burcu etkileri cömertçe para harcamanıza neden olabilir. Aslan burcunun etkin olduğu dönemlerde dikkat olmanızda yarar var. Birliktelik duygusu ve sorumluluk sizi, öncelikle birlikte yaşadığınız insanları güvence altına altına almaya zorlayacaktır.

2019 Yengeç Burcu Aşk

Geçmişten getirdiğiniz ancak tam olarak ne olacağına karar verilemeyen ilişkiler sorumluluk duygusunun etkisi ile sonuçlandırılabilir. 2019 yılında önceliğiniz sorumluluk sahibi olduğunuz alanlardır ve sorumluluklarınızı yerine getirmenize engel olan ayrıntıları ortadan kaldırmak isteyebilirsiniz.

Henüz bekar Yengeç erkeği ve Yengeç kadını için Mayıs – Temmuz 2019 arası ilişkilerinizle ilgili alacağınız kararlar istediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Aşağıda her ayın incelemesinde aşk konusunda hangi günlerde kararlar alabileceğiniz belirtilmiştir. Alacağınız kararların iradenizle etkilendiğini unutmamalısınız. Burçlar veya gezegen etkileri sizde sadece içsel dürtü oluşturur ancak hiç bir etki doğrudan size karar aldırmaz. Kararları siz kendiniz verirsiniz.

Yengeç kadını veya Yengeç erkeği olarak, birlikte olmaktan mutlu olduğunuz insanlarla evlilik düşünüyorsanız veya ilk defa açılmayı düşünüyorsanız Ağustos – Eylül 2019 aralığı sizin için daha elverişli olabilir. Bu dönemde aşksevgi ve evlilik gibi konularda alacağınız kararlar sizin için olumlu sonuçlanabilir. Ancak olasılıklar ve iradenizle alacağınız kararlarda ayrıntıları gözden geçirmeyi ihmal etmemelisiniz. Sonuç sizi alacağınız kararlarla belirlenecektir.

2019 Yengeç Burcu Aylara Kısa Bakış

Yengeç Burcu 2019 Ocak Yorumu

2019 Ocak Ayında Bizi Neler Bekliyor?

1 Ocak – 14 Şubat tarihlerinde Mars Koç burcunda ilerleyecek. Bu dönemde kendinizi daha korkusuz ve cesur hissedebilirsiniz. İş ve sosyal yaşamınızda daha etkin olabilirsiniz.

6 Ocak‘ta Oğlak burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ile ilişkilerinizde gelişimler olabilir. Bekarllar için evlilik, evli olanlar için de birlikteliklerini sağlamlaştırmak için iyi bir dönem olacaktır. Ancak alınacak kararlarda etkin rolün irade olduğu unutulmamalıdır.

21 Ocak 2019 tarihinde Aslan burcunda tam ay tutulması meydana gelecek. Harcamalar ve kendinizi güvence altına alma düşüncesi hakim olabilir. Sabırsızlık ortaya çıkabilir. Bu dönemde sabretmeden acele ile alacağınız kararlar sizi uzun süre sıkıntı yaşayabileceğiniz harcamalara itebilir.

1, 27 ve 28 Ocak tarihleri aşk, sevgi ve evlilik konularında alacağınız kararların olumlu sonuçlanabileceği kararlar olabilir. Ancak bu tarihlerde dikkat etmeniz gereken nokta karşı taraf için de benzer etkileri barındırması gerektiğidir. Bu konularda daha rahat olabilirsiniz, alacağınız kararlarda daha net düşüncelere sahip olabilirsiniz, karşı tarafı etkilemek için daha pozitif bir enerjiye sahip olabilirsiniz ancak sonuçlar herkesin iradesi ile belirlenecektir.

Parasal konularda 21 ve 22 Ocak tarihleri sizin için pozitif etkiler doğurabilecek tarihlerdir. Alacağınız kararları, projeleri ve yatırımları bu tarihlerde dikkate alabilirsiniz. Ancak sonuçların çok sayıda etkene dayalı olarak değişebileceğini de unutmamalısınız. Bu etkiler sizin daha makul ve mantıklı yaklaşmanız, daha önce göremediğiniz ayrıntıları görmeniz ve muhataplarınızı istediğiniz yönde etkileyebileceğiniz tarihler olabilir. Ancak sonuçlar irade ile alınan kararlara ve değişkenlerin etkilerine bağlıdır.

4, 5, 6 ve 7 Ocak tarihlerinde dolunay etkisinin sizi olumsuz etkileyebileceğiniz unutmayın.

Yengeç Burcu 2019 Şubat Yorumu

2019 Şubat Ayında Bizi Neler Bekliyor?

Şubat sonu ve Mart ayının ilk gününde Venüs Oğlak burcunda ilerleyeceği için olgun insanlarla birlikte olmak isteyebilirsiniz. Yaşamınızı paylaştığınız insanların tutumları size karşı daha ciddi bir seviyede olabilir. Bekar olan yengeç burçları olgun insanlara yönelebilir. Venüsün Oğlak burcunda olması ilişkilerinde var olan sorunların açığa çıkmasına neden olabilir. Yaşanabilecek sorunları sabırla karşılamanız sorunların büyümesini engelleyecektir.

Şubat ayının 5’inde yeniay Kova burcunda doğuyor. Kova gelecek ve yeniliklerle ilgilidir. Akıl ön plana çıkar. Fırsatları değerlendirmek için çaba sarfedebilirsiniz. Para ile ilgili konularda olumlu sonuçlar alabilirsiniz ancak Kova etkisinin vereceği enerjinin size katacağı hareketliliğin yanlış kararlar almanıza fırsat vermemeye çalışın. Önünüze çıkan tüm fırsatları ayrıntılı bir şekilde inceleyin. Son kararı vermede aceleci olmamaya çalışın.

10 Şubat 5 Mart arasında Merkür Balık burcunda olacak. Bu süreçte aşina olduğunuz özelliklere aynı grupta yer aldığınız balık burcunun etkileri de dahil olabilir. Duygularınızda derinlik ve karşınızdaki insanları anlamaya çalışmak, rusal hassasiyetler ve doğa üstü olaylara karşı ilginiz artabilir. Etrafınızdaki insanlara karşılık beklemeden yardımcı olmak isteyebilirsiniz.

Aşk yaşamınızda olumlu sonuçlar alabileceğiniz tarihler 24 ve 25 Şubat tarihleridir. Bu tarihlerde alacağınız kararlar sizin için olumlu sonuçlanabilir ancak iradenin ve karşı tarafın da etkili olacağı unutulmamalıdır.

Mali konularda şanslı olacağınız tarih 18 Şubattır. Sizin için yeni başlangıçları temsil eden yeniay tarihleri 15, 16 ve 17 Şubat tarihleridir. Bu tarihlerde yeni yaklaşımlar, olumlu enerjiler ve uyumlu bir süreç yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu 2019 Mart Yorumu

2019 Mart Ayında Bizi Neler Bekliyor?

Mart ayında 26 Mart tarihine kadar sürecek olan Kova burcunun Venüste’te ilerlemesinin etkisi görülecek. Kendinizi daha değerli hissedebileceğiniz bu dönemde beklentilerinizi yükseltmeniz doğal olacaktır. Hareketlilik, ben duygusunda artış, estetik ve aklın ön plana çıkması ile umulmadık gelişmeler ortaya çıkabilir.

Merkür Balık burcundaki geri hareketine 5 – 28 Mart tarihinde başlayacak. Gözden kaçan eksikler bu dönemde görülerek giderilmeye çalışılabilir. Geri hareketin sonuçları kişinin algılayış biçimi ve hayatı nasıl sorguladığı ile ilgilidir. Yaşanabilecek olsumsuzlukları tecrübe ve ilerisi için eksik yönlerimizi giderme fırsatı olarak gördüğünüzde olumlu sonuçlar alınabilir.

6 Marttaki Yeniayın balık burcunda doğacak olması Merkür geri hareketini ruhsal bir derinlikle karşılamamızı sağlayabilir. Hayal dünyamızı daha verimli bir şekilde kullanabiliriz.

21 Mart 20 Nisan tarihleri arasında Koç Güneş burcunda ilerleyecek. İş ve sosyal yaşamınızda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Kendinizi her zamankinden daha fazla önemsemeye ve düşünmeye başlayabilirsiniz.

Aşk hayatınızda 23 ve 24 Mart tarihleri sizin için olumlu sonuçlanabilecek gelişmeler için ideal günler olabilir. Para ve ekonomi ile ilgili konularda 17-18 Mart tarihleri olumlu sonuç alınabilecek tarihlerdir. Ancak kararların dikkatle incelenmesi ve tüm olasılıkların iyi değerlendirilmesi gerekir.

Yeni başlangıçları temsil eden Yeniay günleri 14, 15, 16 ve 17 Mart tarihlerini kapsayacak. Bu günlerde kendinizi yeniden programlayarak yenilenme gerçekleştirebilirsiniz.

2019 yengeç burcu yorumu

Yengeç Burcu 2019 Nisan Yorumu

2019 Nisan Ayında Bizi Neler Bekliyor?

5 Nisan‘da Koç burcunda doğacak olan Yeniayla birlikte uzun zamandır yapmak isteyipte yapamadıklarınızı yapma çabası içerisine girebilirsiniz. Yaptığınız çalışmaların başkaları tarafından görülmesini arzulayabilirsiniz.

Jüpiter Yay burcundaki geri hareketini 10 Nisan 11 Ağustos tarihleri arasında yapacak. Bu evrede bir çok alanda sorgulamalar yapabiliriz. Yaşamımızdaki eksikleri gözden geçirerek onları gidermeye çalışabiliriz. Göreceğimiz eksikleri gidermek için yenilik yapmak, yeni iş fırsatları, yeni yaşam alanları gündeme gelebilir.

17 Nisan 6 Mayıs tarihleri arasında Merkü Koç burcunda ilerleyecek. Merkür ve Koç etkisi hayatımıza ve düşüncelerimize hız katabilir. Hız olumlu sonuçlar almamıza neden olabileceği gibi yanlış yapmamıza veya üzerinde ayrıntılı düşünmediğimiz kararlar almamıza da neden olabilir. Bu konuda dikkatli olmakta yarar var.

19 Nisan‘da meydana gelecek Dolunay içinde bulunduğumuz koşulları kabullenmemize neden olarak bizi iç dünyamızda sıkıştırabilir.

Satürn 30 Nisan 18 Eylül tarihleri arasında gerileyecek. Birlikteliklerimizi gözden geçireceğimiz ve sağlam temellere oturmamış her konunun sorun yaşanabilecek alan olarak karşımıza çıkacağı bir dönem olacaktır. Alınacak kararlarda dikkatli olmakta yarar vardır. Acele ile alınacak kararların bizi zor durumda bırakabileceği unutulmamalıdır.

Bu gibi dönemler ileride bize tecrübe olarak yansıyacaktır. Bir önceki dönemi iyi değerlendirmemiş ve olumsuzluklar yaşamışsak bu dönemde yaşadıklarımız karşımıza tecrübe olarak çıkacaktır. Bu gibi süreçlerin birikimi olgunluk ve tecrübe olarak ilerki yıllarda karşımıza verimlilik olarak çıkacaktır.

20 Nisan tarihi aşkta şanlı gününüzdür. Bu aşk ve sevgi konusunda olumlu sonuçlanabilecek kararlar alınabilir. 13 ve 14 Nisan tarihleri ise para ve finans konularında olumlu sonuç alınabilecek konulardır.

Yeniay fırsatları 11, 12 ve 13 Nisan tarihleridir.

Yengeç Burcu 2019 Mayıs Yorumu

2019 Mayıs Ayında Bizi Neler Bekliyor?

Yeniay, yani yenilenme ve yeni fırsatlar dönemi 5 Mayıs tarihinde Boğa burcunda doğacak. Süregelen projeleriniz varsa verimli sonuçlar alabilirsiniz. Maddi anlamda olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Geleceğe yönelik projeler için önemli fikirler ortaya çıkabilir. Bekar olan yengeçler karşılarına çıkabilecek fırsatları iyi değerlendirebilirler.

Merkür Boğa burcundaki ilerleyişi 6 Mayıs 21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Merkür etkisi maddi konularda size hızlı karar alma ve uygulama yeteneği kazandırabilir. Kendinizi geleğe yönelik güvence altına almak isteyeceğiniz faaliyetlere yönlendirme isteyebilirsiniz.

Mars, Yegeç burcunda 16 Mayıs ve 2 Temmuz tarihleri arasında ilerleyecek. Mars etkisinden dolayı yoğun bir enerji hissedebilirsiniz. Eğer bu enerji olumlu şekilde değerlendiremezseniz sinirlilir ve öfkeye neden olabilir. İkili ilişkilerde ve iş ortamında çok çabuk sinirlenebilirsiniz.

19 Mayıs Dolunay Akrep burcunda gerçekleşecek. Aşkı ve arzuları ruhunuzun derinliklerinden zirvelerine tırmanırken hissedebilirsiniz. Akrep etkisi her konuyu uç noktalara taşır. Seviyorsanız aşık olursunuz. Üzgünsezi ağlarsınız. Tebessüm ediyorsanız gülersiniz. İçinde bulunduğunuz tüm duygular bir anda zirve yapacaktır.

17 ve 18 Mayıs tarihleri aşk yaşamınız için fırsat ve şans demek olabilir. Seviyorsanız söyleyin, konuşmak istiyorsanız gibi konuşun, hazırsanız evlilik teklif edin. Sonuçların karşı tarafla da ilgili olduğunu unutmayın.

Para ve ekonomi ile ilgili olumlu sonuçlar alabileceğiniz tarih 11 Mayıstır. Eğer birikimleri ve seçenekleri iyi bir şekilde değerlendirebilirseniz olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Sonuçların çok sayıda değişkenle bağlantılı olduğunu unutmayın.

Kendinizi yeniden programlamak için Yeniay fırsatlarınız 8, 9 ve 10 Mayıs tarihleridir.

Yengeç Burcu 2019 Haziran Yorumu

2019 Haziran Ayında Bizi Neler Bekliyor?

Yeniay 3 Haziran tarihinde bu kez İkizler burcunda doğacak. Sosyal anlamda aktivitelerde artış gözlemlenebilir. Yeni arkadaşlıklar, yakın dostlarımızla birlikte olma ve eğlenceli günler yaşayabilirsiniz. İkizler burcu deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle bekar olanlar bu konuda daha aktif olma ihtiyacı hissedebilirler. Okumayı ertelediğimiz kitaplar varsa onlara yönelebiliriz. İkizler enerjisi sizi evinizden dışarı çıkarıp biraz hava almanızı sağlayacaktır.

4 ve 27 Haziran tarihlerinde Merkür Yengeç burcunda ilerleyecek. Özgürlük ve herkesten bağımsız hareket etme çabası içerisine girebilirsiniz. Yaşamınızda gözden geçirilmesi gereken konları tekrar gözden geçirerek karar alma eğilimine yönelebilirsiniz.

Güneş 21 Haziran ve 23 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek. Geride bıraktığınız bir yılın değerlendirmesini yaparak geleceğe taşıyacağınız tecrübeleri gözden geçirin. İçinizde seslendirilmeyi bekleyen sözlerin dışarı çıkmasına izin verin.

13 ve 14 Haziran tarihleri aşk ile ilgili konularda olumlu olduğunuz tarihlerdir. Bu tarihlerde ertelediğiniz kararlar varsa tekrar gözden geçirin. 7-8 Haziran tarihleri para ve ekonomi ile ilgili konularda olumlu sonuçlar alabileceğiniz tarihlerdir. Sonuçların olumlu olabilmesi için tek etkenin siz olmadığınızı sadece pozitif düşünme ve karar almadan kolaylık olabileceğini unutmayın.

Kendinizi yeniden programlayıp yenilenme fırsatı sunan Yeniay günleri 4, 5 ve 6 Haziran tarihleridir. Alacağınız olumlu etkileri en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın.

Yengeç Burcu 2019 Temmuz Yorumu

2019 Temmuz Ayında Bizi Neler Bekliyor?

2 Temmuz 18 Ağustos tarihlerinde Mars Aslan burcunda ilerleyecek. Kendinizi göstermenin tam zamanı. Yaptıklarınızın taktirle karşılanmasını bekleyip beğebilme düşüncesi ortaya çıkabilir. Mars Aslan burcunda sizi harekete geçmeye zorlayabilir. İçinizde bir şeyler yama ve uygulama isteği hissederseniz daha önce planladığınız projeleri uygulamaya geçirebilirsiniz.

Mars enerjisi ile birleşen Aslan burcu etkisi sizi daha cömert bir şekilde para harcamaya yönlendirebilir. Uzun zamandır almak isteyip te kendinizi zora sokmamak için erteledikleriniz bu süreçte bir anda kolayca alınabilir gözükebilir. Harcamalarınıza dikkat etmenizde yarar var.

3 Temmuz 28 Temmuz tarihleri arasında Venüs Yengeç burcunda ilerleyecek. Sevdiğiniz insanlara olan duygusal yöneliminiz artacaktır. Onlara karşı hisleriniz her zamankinden daha yoğun olabilir. Ailenizi, çocuklarınızı. anne ve babanızı, akrabalarınızı daha derin duygularla sevebilirsiniz.

19 Temmuz 1 Ağustos tarihleri arasında Merkür Yengeç burcunda gerilemeye başlayacak. Hem düşünce hem de ruhsal yönden yüksek bir hassasiyet yaşayabilirsiniz. Alacağınız kararlar daha çok duygusal yönü ağırlık basan kararlar olabilir. Bir konuda karar vermeden önce dikkatli davranmakta yarar var.

Aşk hayatınızı ilgilendirecek konularda olumlu neticeler alabileceğiniz gün 11 Temmuzdur. Alacağınız kararlarda tek faktörün siz olmadığını karşı tarafında etkin olduğunu unutmayın. Parasal yönden olumlu neticeler alabileceğiniz günler 4 ve 5 Temmuz tarihleridir.

2, 3, 4, 29, 30 ve 31 Temmuz tarihleri sizin için yenilenme ve yeni başlangıçlar için olumlu sayılabilecek günlerdir.

Yengeç Burcu 2019 Ağustos Yorumu

2019 Ağustos Ayında Bizi Neler Bekliyor?

Yeniay 1 Ağustosta Aslan burcunda doğacak. Aslan burcu etkisi ile bireyselliğiniz ön plana çıkabilir. Beğenilme ve cömertlik duyguları sizde hakim olabilir. Özellikle parasal konularda yapacağınız cömertliklerin sonuçlarını iyi düşünmelisiniz. Yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz.

Merkür Yengeç burcunda 1 Ağustos 11 Ağustos tarihleri arasında ilerleyecek. Yaşamınızın kontrolünü ele almak isteyebilirsiniz. Etkisi altında kaldığınız enerji canlanmanızı ve daha aktif olmanızı sağlayabilir.

18 Ağustos 4 Ekim tarihlerinde Mars Başak burcunda ilerleyecek. Önceliklerinize daha fazla enerji ve zaman ayrımaya çalışabilirisiniz. İş yamanız, aileniz ve arkadaşlarınızı elbetteki önemlidir ancak unutulmaması gereken nokta yaşamınızın merkezinde siz olduğunuzdur. Kendinizi fazla yıpratmamaya çalışmalısınız.

29 Ağustos 14 Eylül tarihlerinde Merkür Başak burcunda ilerleyecek. Yaşamımızın Merkür etkisi ile hızlandığını Başak etkisi ile ayrıntılara indiğini görebilirsiniz. Eleştirel yaklaşımlarımızdaki artışlar bizi kırıcı hale getirebilir. Ayrıntılarda fazla oyalanmadan mümkün olduğunda olumlu yönleri görmeye çalışmalıyız.

Aşk yaşamımızda şanlı sayılabileceğimiz günler 7 ve 8 Ağustos tarihleridir. Bu tarihlerde aşkla ilgili konularda olumlu sonuçlar alabileceğimiz ortamlar oluşturabiliriz. 28 ve 29 Ağustos tarihleri ise para ile ilgili konularda şanslı olabileceğimiz günlerdir.

26, 27 ve 28 Ağustos tarihleri ise yaşamımızı yenileyebileceğimiz olumlu programlamalar yapılabilecek yeniay tarihleridir.

Yengeç burcu 2019 yorumu, yengeç burcu 2019 aylar

Yengeç Burcu 2019 Eylül Yorumu

2019 Eylül Ayında Bizi Neler Bekliyor?

Merkür Terazi burcunda 14 Eylül 3 Ekim tarihleri arasında ilerleyecek. Kararsızlığın ne demek olduğunu yaşayacağınız günler olabilir. Denge arayışınızın yaşamınızın her alanına yayılabilir.

18 Eylül 22 Mart tarihlerinde Satürn Oğlak burcunda ilerleyecek. Olgun, ciddi ve mantıklı hareket edebileceğiniz günlerdir. Duygusallık arka planda kalabilir.

28 Eylül tarihinde meydana gelecek olan yeni bu kez bize Terazi burcu deneyimi yaşatacak. Yaşamımızın her alanında uzlaşı içerisinde olmaya ve denge sağlamaya çalışabiliriz.

Aşkta şanslı olduğumuz günler 3 ve 4 Eylül tarihleridir. Bu tarihlerde aşk konusunda alacağımız kararların isabetli olma ihtimali daha yüksektir. Ancak sonuçların ortaya çıkmasında tek etkenin biz olmadığımızı da unutmamak gerekir.

Para ve finans konularında 23 Eylül tarihi alacağımız kararların olumlu sonuçlanabileceği tarihtir. Ancak alınacak kararlara göre ortaya çıkan sonucun çok sayıda etkene bağlı olacağı da unutulmamalıdır.

Kendimizi olumlu yönde programlayabileceğimiz ve yenilenebileceğimiz Yeniay tarihleri 22, 23 ve 24 Eylül tarihleridir.

Yengeç Burcu 2019 Ekim Yorumu

2019 Ekim Ayında Bizi Neler Bekliyor?

3 Ekim 31 Ekim tarihlerinde Merkür Akrep burcunda bulunacak. Normalde zamanda dışa yönelttiğimi duygular bu dönemde içe yönelebilir. Gizlenme ve açığa çıkmama isteği ortaya çıkabilir.

Mars Terazi burcundaki ilerleyişini 4 Ekim 19 Kasım tarihleri arasında sürdürecek. Uzlaşı ve denge arayışınızın sizi zor durumlarda bırakabilir. Mars etkisi ile yükselen enerji Terazinin dengeleme aruzu ile sizi sıkıntıya sokabilir. Estetik ve sanatla ilgili alanlara yönelmeniz iç dünyanızı rahatlatmanız açısından yararlı olabilir.

8 Ekim 1 Kasım tarihlerinde Venüs Akrep burcunda ilerleyecek. Akrep etkisi ile duygularınız uç noktalara çıkabilir. Etrafınızda bulunan insanlar ve ailenize karşı daha yoğun duygular besleyebilirsiniz. Daha tutkulu olabilirsiniz.

23 Ekim 22 Kasım tarihlerinde Güneş Akrep burcunda yer alacak. Bu dönemde kendinizi daha kararlı ve hırslı hissedebilirsiniz. Bununla birlikte kararlılık ve hırs sizde rekabet halinde bulunduğunuz insanlara karşı kıskançlıkların ortaya çıkmasına neden olabilir.

31 Ekim 20 Kasım tarihleri arasında Merkür Akrep burcunda gerileyecek. İç dünyanızda gözden geçirmeyi unuttuğunuz ve saklamaya çalıştığınız özel yaşamınızla ilgili konuları gözden geçirebileceğiniz bir dönemdir.

1, 28 ve 29 Ekim tarihleri aşk yaşamınızda şanslı olabileceğiniz tarihlerdir. Para ve kazançlarla ilgili konularda ise 22 ve 23 Ekim tarihleri önemlidir.

19, 20 e 21 Ekim tarihlerinde doğacak Yeniay kendimizi yenilememiz için önemli tarihlerdir.

Yengeç Burcu 2019 Kasım Yorumu

2019 Kasım Ayında Bizi Neler Bekliyor?

1 Kasım ve 26 Kasım tarihlerinde Venüs Yay burcunda ilerlemeye başlayacak. Yaşamımızda yenilik yapmayı istediğimiz alanlar bu dönemde yeniden gündeme gelebilir.

19 Kasım 3 Ocak tarihleri arasında Mars Akrep burcunda bulunacak. Cinsel enerjilerin yükseleceği bir dönemdir. Bekar olan Yengeç burçları bu dönemde kendilerini karşı cinse daha yakın hissedebilirler. İç dünyanızda dışa yansıtmak isteyeceğiniz coşkulu bir enerji hissedebilirsiniz.

26 Kasım ve 20 Aralık tarihleri arasında Venüs Oğlak burcunda ilerleyecek. Ciddiyet, olgunluk ve yaşça bizden daha büyük olanlarla birlikte olma isteği ve iş yaşamımıza yoğunlaşma görülebilir. Venüs etkisi ile sanat ve estetik konuları yaşamımızı renklendirebilir.

24 ve 25 Kasım tarihleri aşk konusunda olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdir. Ancak sonuçların sadece bize bağlı olmadığı da unutulmamalıdır. 18 ve 19 Kasım tarihleri ise Para ve yatırım konularında olumlu sonuçlar alınabilecek tarihlerdir. Bu tarihlerin çok sayıda değişkenle de ilgili olduğunu unutmamakta yarar vardır.

15, 16, 17 ve 18 Kasım tarihleri kendimizi yenileyebileceğimiz ve olumlu yönde programlayabileceğimi tarihlerdir.

Yengeç Burcu 2019 Aralık Yorumu

2019 Aralık Ayında Bizi Neler Bekliyor?

Jüpiter 2 Aralık 19 Aralık tarihlerinde Oğlak burcunda ilerleyecek. Özgürlük, sorumluluk, ciddiyet ve iş alanında yoğunlaşma görülebilir. Bu dönemde yapılacak faaliyetlerde sorumluluk duygusu tüm ayrıntıları ele almayı gerektirir. Ufak tefek sorunlar büyütülmemelidir.

9 ve 29 Aralık tarihleri arasında Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Yoğun çalışma temposu yorucu olabilir. Yay etkisi size emin olduğunuz konularda da kesin ve net konuşturabilir. Bu durum sonuçlarına katlanmanız gereken sonuçları beraberinde getirebilir.

20 Aralık ve 13 Ocak tarihleri arasında Venüs Kova burcunda ilerleyecek. Akıl ve zerafet yaşamınızı renklendirebilir ancak para ile ilgili konularda sorunlar yaşanabilir.

26 Aralık‘ta meydana gelecek olan halkalı güneş tutulması 6 ay boyunca etkili olacak. Satürn bu tutulmanın yönetisici olacağı için hiç bir noktayı hafife almamamıza neden olacak bir ciddiyet getirecektir. Uzun zamandır sorun yaşanılan ilişkiler bu süreçte tüm ayrıntıların tekrar gün yüzüne çıkması ile çalkantılı bir dönem yaşayabilir. Bu süreçte çok dikkatli olunmasında yarar vardır.

Bekar olan yengeçler bu 6 aylık dönemde olgun insanlara karşı daha yatkın olabilirler. Birliktelikler tüm ayrıntıları ile ele alınır. Sonuç evililikle bitebilir. Tüm ayrıntılar gözden geçirildiği için sağlam bir evlilik olabilir.

Aşkta şanlı olunan gün 22 Aralıktır. Bu gün ele alınacak konular daha sağlıklı bir şekilde değerlendirilebilir. Para konusunda ise 15 ve 16 Aralıktarihleri finansal konularda olumlu bakış açısına sahip olunabilecek tarihlerdir. Ancak sonuçların kesinlikle çok sayıda etkenle ortaya çıkacağı unutulmamalıdır.

13, 14 ve 15 Aralık tarihleri ise yenilenme ve yeniden programlamanın yapılabileceği yeniay tarihleridir.

 

Tüm yönleriyle Yengeç Burcu Erkeği

Tüm Yönleriyle Yengeç Burcu Kadını

Tüm Yönleriyle Ay Yengeç Burcunda

Tüm Yönleriyle Yengeç Burcu Sağlık

Son Güncelleme 31 Mart 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.