3. Ev Boğa Burcu

3. ev boğa burcu, 3. evde boğa burcu, 3. Ev boğa Burcunda, boğa 3. evde, 3. ev boğa, 3. ev boğada nasıl etkiler?

3. Ev Boğa Burcu

3. ev boğa burcu nasıl etkiler? Boğa burcu üçüncü evde iletişimimizi ve sosyal yaşamımızı nasıl etkiler? 3. ev koç burcu hangi konuları ele alır?

Doğum haritasında 3. ev Sosyal yaşamımız, zihnimizin işleyiş yapısı ve iletişimimizi konu alan evdir.

Arkadaşlarımız, çevremiz, kardeşlerimizle olan ilişkilerimiz, diğer insanlarla olan iletişimimiz, kısa yolculuklar, yaptığımız kısa vadeli planlar yabancı dil eğitimi, zekamızı nasıl kullandığımız, haberleşme, konuşma, sahip olduğumuz fikirler, bilgiyi aktarmamız, medya, temel eğitim, öğrenme ve iletişim kanallarımız bu evin etki alanına girmektedir.

Evde bulunan burcun ne kadar aktif olacağı doğum haritasındaki açılar, evin yöneticisi ve element unsurları ile bağlantılıdır. Eğer bu konumda bulunan burç özellikleri tam olarak yaşamımıza yansımıyorsa etkiyi kısıtlayan açılar var demektir. Bu etkileri kırmak için mücadele etmek gerekir. Kısıtlayan açılar yoksa özellikler büyük oranda hayatımıza yansıyacaktır.

3. Evin Sahibi: İkizler Burcu

Yönetici Gezegeni: Merkür’dür.

Boğa Burcu: Yöneticisi Venüs, Toprak Elementi, Sabit Burç

3. Ev Boğa Burcu Genel Özellikleri

3. ev boğa burcunda kısaca bize neler katar, yaşamımızı ve 3. evin konu edindiği alanları nasıl etkiler?

  • İletişimde sempatik ve çekici
  • Konuşurken acele etmez
  • Sezgilere önem verir
  • Sahiplenicidir
  • Ev yaşamına önem verir
  • Etkileyici bir ses tonu ve anlatım

3. ev boğa burcu olanlar çevresi ile iyi iletişim kurarlar. Sosyal yaşamda tanınır ve sevilirler. Sempatik ve çekici bir yanları vardır. İletişimde samimi ve içten oldukları için diğer insanlar tarafından desteklenirler. Çevrelerindeki insanlar tarafından güvenilir bulunurlar. Sözlerinde sadıktırlar, manipülatif değillerdir. Sözleri kolay algılar ve verdikleri sözlere sadık kalırlar. Yakın çevresinde tanıştığı insanlarla evlenebilirler. Evleneceği insanlar komşusu ve sınıf arkadaşı olabilir. Evlilik olmasa bile unutulmazları arasına giren birileri olabilir.

3. ev boğa burcu olanlar için evleri dünyanın küçük bir minyatürü gibidir. Kendilerini evde hissettikleri kadar hiçbir yerde iyi hissetmezler. Evde kendilerine ait bir yaşam kurarlar ve en çok orada mutlu olurlar.

Karşılaştıkları olaylar karşısında çoğunlukla soğukkanlıdırlar. 3. ev boğa burcu olanların sevimli ve sempatik yapıları onların hiçbir zaman kızmayacakları izlenimi doğurabilir ancak üzerine fazla gelindiğinde veya inatlaşıldığında ani tepkiler verebilirler. Birlikte olduğu insanlara ve sevdiklerine karşı aşırı korumacı bir yaklaşım sergileyebilirler.

Üçüncü Ev Boğa Burcunda Venüs Etkisi

Hayatta hiçbir şey için aceleleri yokmuş gibi davranabilirler. İletişimde boğa burcu gibi ağırkanlı olabilirler. 3. ev boğa burcu olanlar emin adımlarla ilerlemeyi tercih ederler. Yumuşak ve kadifemsi bir ses tonuyla hitap ederler. Doğum haritalarında uyumlu konumlar varsa Venüs etkisinden dolayı etkileyici bir ses tonları olur. Nasıl ki akrep burcu, bakışları ile insanı hipnotize eder; boğa burcu etkisi de ses tonuyla insanları derin bir etki altına alabilir.

3. ev boğa burcu çok fazla seyahat etmeyi sevmez. Ancak doğayla içe içe olmak söz konusu olduğunda tabiatındaki toprak unsuru onu toprağa çekecektir. Diğer insanlarla iletişiminde tutarlıdır, iletişim kurması gerektiğinde kelimeleri ve cümleleri özenle seçer ve anlatmak istedikleri anlatırken acele etmez. Konuşurken kelimeleri incitmekten kaçınıyormuş hissi verebilir.

Boğa burcu sabit nitelikte ve toprak grubuna mensuptur. 3. ev boğa burcu olduğunda düşünce ve iletişim hızı yavaş olacaktır. Düşünmekten çok hissetmeye önem verir. Dokunarak algılamak, tatmak, işitmek ve hissetmek onun için daha değerlidir.

Kardeşleri, ailesi ve çevresi ile olan birlikteliklerinde kıskanç ve sahiplenicidir. Duygusal bir yaklaşıma sahiptir.

 

3. Ev Boğa Burcu
www.akrepblog.com
10 Temmuz 2020

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.