Mart Ayı Astrolojik Olaylar ve Burç Yorumları

Mart Ayı Astrolojik Olaylar ve Burç Yorumları

Mart Ayı Astrolojik Olaylar ve Burç Yorumları

2020 Mart Ayı önemli astrolojik enerji noktaları:

  • 9 Mart 2020’de Güneş Balık ve Ay Başak burcundayken Dolunay gerçekleşecek.
  • 9 Mart 2020’de Kova burcundaki Merkür ileri gitmeye başlayacak. Merkür 18 Şubat’ta Balık’ta geri gitmeye başladı ve 4 Mart’ta Kova’ya geri döndü.
  • 19 Mart 2020’de Güneş Koç burcuna girecek ve Kuzey Yarıkürede Bahar Ekinoksu meydana gelecek.
  • 21 Mart 2020’de Satürn Kova burcuna girecek ancak 1 Temmuz’da tekrar Oğlak burcuna dönecek. Satürn 17 Aralık 2020-7 Mart 2023 tarihleri arasında da Kova burcunda ilerliyor olacak.
  • 24 Mart 2020’de Güneş ve Ay Koç burcundayken Yeniay gerçekleşecek.

Misty Kuseris ©2020
Çeviren: Belgin Avunduk – Astroloji Dergisi

Mart ayı boyunca Jüpiter, Plüto ve Satürn’ün Oğlak burcundaki kavuşumu önemli bir odak noktasıdır. Ve bu durum Satürn 21 Mart 2020’de Kova burcuna girene kadar da devam edecektir. Bu enerji ile toplumdaki yerinizi bulmalı ve bu yerin size verebileceği itibarı alıp kabul etmelisiniz. Bu Oğlak enerjisine ek olarak, Neptün ay boyunca Jüpiter, Plüto ve Satürn’e geniş orblu bir 60’lık açı yapacağından hayallerinizi ve arzularınızı elde etmenin yollarını bulmaya çalışabilirsiniz.

Venüs Satürn Açısı ve Yalnızlık Hissi

Mart ayı başladığında Venüs 3 Mart‘ta Satürn’le bir kare açı oluşturacak. Bu kare açı nedeniyle bugün kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz ve aynı zamanda duygularınız sizi şaşırtabilir. Venüs Koç burcundayken normalde kendi başınıza bir şeyler yapmaktan hoşlanırsınız. Diğer insanların size engel olmasını istemezsiniz.

Ancak Satürn Oğlak’ta olduğundan toplumdaki yerinizi bulmak da sizin için önemlidir. Ve eğer hayatınızda sizi destekleyen insanlar yoksa kendinizi dünyada bir başınıza kalmış gibi hissedersiniz. Ait olduğunuz yeri görmeye çalışmak belirlemeniz gereken sınırları gözden kaçırmamanızı sağlar ve böylece bireyselliğinizi kaybetmemiş olursunuz.

4 Mart’ta Venüs Boğa burcuna ve geri giden Merkür de tekrar Kova burcuna girecek. Geri giden Merkür Kova burcuna tekrar girdiğinde artık bir şeylerden saklanmak istemediğinizi düşünürsünüz. Gelen yeni bilgileri değerlendirmek istersiniz. Ayrıca insanların sizinle paylaştıkları farklı bakış açılarını da dinlersiniz.

Geri giden Merkür Balık burcundan Kova’ya doğru hareket ettiğinden bilgisayar korsanlarına karşı dikkatli olmanız gerekir. Saldırıları birkaç ay sonrasına kadar veya Merkür ileri gitmeye başlayana kadar anlayamayabilirsiniz. Bilgisayarınızın güvenliğini korumak için elinizden gelen her şeyi yapmak akıllıca olacaktır.

Ayrıca belirli hedefler koymakta zorlanabilirsiniz. Bazı fikirleriniz olabilir ancak sonuç elde etmek için doğru adımları atamayabilirsiniz. Sorun yok çünkü muhtemelen 9 Mart’ta Merkür ileri gitmeye başladığında bu fikirlerinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Ancak bu arada hedeflerinizi yazmak iyi bir fikirdir.

Venüs Boğa burcuna girdiğinde hayatınızdaki değerleri bulmak istersiniz. Kendinizi sevmenin ne kadar önemli olduğunu anlarsınız ve böylece başkalarından gelen gerçek sevgiyi görürsünüz. Diğer insanların size saygı duymasını beklerken başkalarının size yapmanız gerekenleri söylemesini istemezsiniz. Ayrıca çevrenizde değerli şeylere sahip olduğunuzdan emin olmak istersiniz.

8 Mart Venüs Uranüs Kavuşumunda Enerji Yoğunluğu

8 Mart‘ta Venüs Uranüs ile kavuşacak. Ama bundan önce Güneş Neptün’le kavuşacak ve o enerjiyi gün boyunca hissedebilirsiniz. Bugün temkinli olmanız gereken bir gündür. Güneş Neptün ile kavuştuğunda diğer insanların söyledikleri aldatıcı olabilir. Venüs, Uranüs ile kavuştuğunda ise özellikle mali durumunuz ve ilişkilerinizle ilgili olarak beklenmedik bilgiler alabilirsiniz.

Duyduklarınıza inanmak isterken diğer insanların sizi aldatabileceğine inanmak istemezsiniz. Büyük kararlar vermeden önce beklemek daha iyidir. Başkalarının söylediklerini dinleyin ve bu bilgilerin olayları farklı bir şekilde görmenize yardımcı olup olmadığını değerlendirin. Ancak Kayron ‘un Ay Düğümleri Eksenine kare açı yaptığı 13 Mart’a kadar bu bilgilerle hareket etmeyin.

9 Mart Dolunay ve Merkür İleri Hareketi

Bu arada 9 Mart’ta Dolunay gerçekleşecek ve günün ilerleyen saatlerinde Kova burcundaki Merkür ileri gitmeye başlayacak. Bu Dolunay sırasında Güneş Balık ve Ay Başak burcunda olacak. Güneş’in Neptün ile olan kavuşum açısının enerjisi, bu dolunay zamanında hala etkili olacak. Ayrıca Başak’ta bulunan Ay da Neptün’le karşıt açı yapıyor olacak.

Hayallerinizi yaşamaya çalışırken gerçekçi şeyler yapmaya çalışmak arasında çatışma hissedebilirsiniz. Maddi ve manevi dünyalar arasındaki dengeyi bulmanız gerekir. Ayrıca kendi kimlik duygunuzu bulmanız ve diğer insanların sizi tanımlamasına izin vermemeniz gerekir.

Bu aldığınız bilgileri sorgulamak için iyi bir gündür. Gerçekleri öğrenmek için zaman ayırmanız gerekir. Başkalarının söylediklerini göründükleri gibi ele alamazsınız.

Dolunay zamanında genellikle enerjiyi serbest bırakmak ve hayatınıza devam etmek istersiniz. Bu Dolunayla ilgili iyi olan şey ise manevi ihtiyaçlarınıza odaklanabilmek, yolunuzda duran herhangi bir negatif enerjiyi serbest bırakabilmektir.

Merkür ileri harekete döndüğünde biraz rahatlamaya başlarsınız. Bazı fikirlerinizi uygulayabileceğinizi bilirsiniz. Eğer Merkür’ün geri gidişi sırasında sorun yaşadıysanız şimdi bu sorunları çözmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca Merkür Kova’da olduğu için gönüllü sorumluluk veya yükümlülüklere bakmak ve bunların çok fazla zaman alıp almadığını görmek için iyi bir zamandır. Bu çevrenizdeki kişilerin ihtiyaçlarınızı destekleyip desteklemediğini görmek ve bunları yeniden değerlendirmek için de iyidir.

Kayron’un Ay Düğümleri Eksenine Kare Açısı

13 Mart‘ta Kayron, Ay Düğümleri Eksenine kare açı yaptığında öğrendiğiniz dersleri uygulayarak hayatınıza daha fazla şifa getirebilirsiniz. Gitmek istediğiniz yeri bilirsiniz. Yengeç burcunda bulunan Kuzey Ay Düğümü ile hayatınızda güvenliği sağlama konusuyla ilgilenebilirsiniz.

Aynı zamanda önceliğinizi ailenizden ziyade iş hayatınıza verebilirsiniz ve bu durum da hayatınızda strese neden olabilir. Bugün iş ve ailenizin ihtiyaçları arasında bir denge kurmanın günüdür. 8 Mart’ta Güneş Neptün’le ve Venüs Uranüs’le kavuştuğunda aldığınız herhangi bir bilgi aniden sizin için mantıklı olacaktır. Ancak bu bilgilere göre hareket edip etmeyeceğinizi veya bunları bırakarak ilerlemenizin gerekip gerekmediğini bileceksiniz.

Mars Oğlak burcundayken işi ciddiye alırsınız. Doğru şeyleri yapmak için elinizden geleni yapın. 14 Mart‘ta Mars’ın Neptün’le 60’lık açı oluşturmasıyla çok ciddi olarak çalışmadan da hala istediklerinizi başarabilirsiniz. Hayata daha orijinal fikirlerle yaklaşabilirsiniz. Bir şeyler yapmanın farklı yollarını bulabilirsiniz. Olanaklarınızdan ilham alabilir ve başarılı olabilirsiniz.

16 Mart‘ta Merkür Balık burcuna tekrar girecek. Merkür ilk önce 3 Şubat’ta Balık burcuna geçti ve geri giderek tekrar Kova burcuna girerek 4 Mart’a kadar da Kova burcunda kaldı. Artık Merkür Balık burcunda ileri harekette olduğu için merhametin önemi daha iyi anlaşılabilir. Her şey göründüğü gibi olmasa da dünyada pozitif bir manevi tutumun devreye sokulmasının dünyaya daha fazla ışık getirebileceği fark edilebilir. Ayrıca başkalarıyla iletişim kurarken bu ışık paylaşılabilir.

19 Mart Bahar Ekinoksunun Başlangıcı

19 Mart‘ta Güneş Koç’a girdiğinde Bahar Ekinoksu Kuzey Yarımküre ‘de başlar. Havanın daha sıcak bir iklime geldiği ve kış aylarının sona ermesi nedeniyle bu astrolojik yıla hazırlanmak için iyi bir dönemdir. Güney Yarımküre için ise bunun tersi doğrudur. Bu hasat mevsimini ve kış aylarına hazırlanılmasını gösterir.

Oğlak burcundaki büyük stelyum nedeniyle bu önemli bir ekinoks olacaktır. İlgili gezegenler; Mars, Jüpiter, Plüto ve Satürn’dür. Aralarındaki açı orbu sadece 7º 15’dır. Bu arada Güneş, Yengeç ve Oğlak burcundaki Ay Düğümleri eksenine kare açı ve Kayron’la da kavuşum yapmak üzere ilerleyecek.

Mars harekete geçme ihtiyacını temsil ederken, Jüpiter sınırların ötesine geçme baskısını temsil eder. Plüto yeraltı dünyasını ve diğer insanların istediği ancak her zaman söylemediği şeyleri temsil eder. Bu arada Satürn geleceği inşa etmek için bir temel olarak geçmişi koruma ihtiyacını temsil eder.

Bu bazı insanlar geleceğe doğru ilerlemeye çalışırken diğerlerinin statükoyu korumak için ellerinden gelen her şeyi yaptığı ve kutupların arttığı bir zaman olabilir. Bazı insanlar değişikliklerin sonuçlarını dikkate almadan bunları gerçekleştirmeyi isteyebilir. Diğer insanlar olumlu değişikliklerin daha iyi bir gelecek yaratabileceğine bakmadan aynı kalmak isteyebilirler. İnsanlar bir kez daha bölücü olabilirler.

Kişisel Bazda Ekinoskun Önemi

Kişisel düzeyde bu ekinoks geçmişten gelen dersleri unutmadan gelecekteki hedeflere yönelmenin önemini temsil eder. Bu değişiklik daha önceki olanları temel alıyorsa, değişim olumlu bir şey olabilir. Ancak güvenliği sağladığı için geçmişe tutunmak o kadar da iyi bir şey olmayabilir. Eski bir deyişe göre, tanıdığın düşman tanımadığın dosttan yeğdir, çünkü bilmediğin daha fazla zorluğa yol açabilir.

Amerika Birleşik Devletleri’nde bütün ingress (Ingress: Bir burca giriş anının haritası) haritalarında Akrep burcu yükselmektedir. Bu demektir ki astrolojik yıl boyunca (Mart 2020’den Şubat 2021’e kadar) ne olursa olsun halk üzerinde kalıcı bir etkiye sahip olacaktır. Oğlak stelyumunun bir parçası olan hem Mars hem de Plüto Akrep burcunun yöneticisidir. Yani herhangi bir askeri harekât söz konusuysa bu harekâtın çözüme kavuşturulması yıllar alacaktır. Herhangi bir finansal sorun varsa çözümü birkaç yıl sürecektir. Borcunuzun miktarını düşürmenin yanı sıra tasarruflarınızı artırarak herhangi bir potansiyel finansal duruma karşı kendinizi hazırlamaya çalışın.

Ekinoksun ülkenizi nasıl etkilediğini öğrenmek için ülkenizin başkenti için bir Koç ekinoks haritası çıkarabilirsiniz. Haritada Ay’ın bulunduğu ev size halkın koşullara nasıl tepki verdiğini söyleyecektir. Ingress haritanın Yükseleni (veya Yükselen burç) küresel olayların ülkenizi nasıl etkileyebileceğini gösterecektir.

20 Mart‘ta Mars Jüpiter’le bir kavuşum yaptığında sanki her şeyi yapabilirmişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Enerjiniz çok yüksek olabilir. Hayat konusunda iyimsersinizdir. Sadece dünyadaki yerinizi bulmak ve bunun tadını çıkarmak isteyebilirsiniz.

Satürn’ün Kova Burcuna Girişi ve Değişimin Başlangıcı

21 Mart‘ta Satürn Kova burcuna girerken büyük bir paradigma değişiminin başlangıcı yaşanacaktır. Satürn şu anda Kova burcuna sadece kısa bir yolculuk yapacak, çünkü 1º7’dayken geri gitmeye başlayacak ve 1 Temmuz’da Oğlak burcuna tekrar girecek. Satürn bu yıl kısa bir süre Kova burcunda olduğu için Satürn’ün Kova burcuna tekrar girdiği 17 Aralık’a kadar paradigma kaymaları yaşamayabilirsiniz. Ancak Kova burcuna yeniden girdiğinde 7 Mart 2023’e kadar bu burçta kalacaktır.

Hatta fikir edinmek açısından Satürn’ün daha önce Kova burcunda olduğu 6 Şubat 1991’den 21 Mayıs 1993’e ve yine 30 Haziran 1993’ten 28 Ocak 1994’e kadar olan olaylara bakabilirsiniz.

Satürn toplumda işlev görmeniz açısından oluşturmanız gereken yapıyı temsil eder. Devamlılığı sağlayabilmeniz için önemli olan kurallar ve düzenlemelerdir. Dünyasal astrolojide Satürn hükümetin idari organının yanı sıra şirketlerin ve diğer kurumların kolektif tarihini de yönetir.

Kova arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı temsil eder. Bunlar hayatınızda ilişkiniz olan ancak mutlaka samimi olunmayan insanlardır. Dünyasal astrolojide Kova toplumun göz önünde bulundurması gereken icatları ve yeni kavramları temsil eder. Aynı zamanda siyasi astrolojideki Temsilciler Meclisi’ni de temsil eder. Veya ülkenizde bir Temsilciler Meclisi yoksa halkı temsil etmesi gereken hükümetin idari organını temsil eder.

Satürn hem Oğlak hem de Kova burcunu yönetir, ancak birçok insan Satürn’ün Kova burcunu yönettiğini unutur. Çoğu zaman Kova burcunun yönetimini sadece Uranüs’e verir. Ancak Kova’daki Satürn yeni buluşlar ve fikirler etrafında bir yapı oluşturma ve yeni kavramlara toplumsal yaklaşımlar getirme ihtiyacını temsil eder. Kova’daki Satürn toplumsal yelpazede başkalarıyla iletişim kurma ihtiyacını da temsil eder. Son olarak ve en önemlisi, Kova’daki Satürn hükümet liderlerinin ve bireylerin zenginlik söz konusu olduğunda herkese aynı fırsatı verme arzusunu temsil eder.

Satürn Oğlak ve Kova Burcunda Etkileri

Satürn Oğlak‘ta olduğunda yaşama yaklaşımınızda muhafazakâr olma eğilimi söz konusudur. Çok fazla risk almak istemezsiniz. Toplumda bir yer edinmek istersiniz. Ancak Satürn Kova burcuna girdiğinde hayata farklı yaklaşmaya başlarsınız. Çoğu zaman herkesin beklentilerini karşılamaya çalışmaktan bıkmış olabilirsiniz. Kendi yolunuzu bulmak ve hayatınızın sizin için daha iyi olmasını sağlayacak değişiklikleri yapmak istersiniz. Yenilikçi fikirler edinmenin ve onları daha geleneksel hale getirmenin yollarını bulmaya çalışırsınız. Bu yenilikçi fikirlerin pratik bir tarafa sahip olmasını istediğiniz anlamına gelir.

Ama Kova’daki Satürn de karanlık bir taraf vardır. Yaşamınızda değişiklik yapma ihtiyacınızı bastırdığınız yeri veya başkalarının değişiklikleri dikte etmesine izin verdiğiniz yeri temsil edebilir. Bu nedenle Kova’daki Satürn diktatörlükleri de yönetebilir, çünkü yenilikçi görünen liderleri arayabilirsiniz. Ancak hepsi şov yapıyor olabilir.

Satürn Kova’dayken görebileceğiniz bazı değişiklikler sizi şaşırtabilir. Sanat söz konusu olduğunda, Kova’daki Satürn, cesur renkleri içerebilir. Ancak optik bozulmalar ve akan görüntüler de söz konusu olabilir. Bu genel kanının aksiymiş gibi görünebilir, ancak değildir. Zihninizin görüntüyü tamamladığı yerde sanat yaratmaya ihtiyaç vardır. Bu şekilde sanatçı boşluğu doldurmanızı istiyor olabilir.

Bu durum reklamcılıkta da geçerli olabilir. Yalnızca kısmi bir görselin bulunduğu durumların resimlerini görürsünüz. Görseli tamamlamaya çalışmak aslında ayrıntıları tamamlamak için zihninizin kavramları ve belki de önyargılarını kullanmasıdır.

Bu memlerin (kısa sözlerle görselleri birleştirip günlük durumları yorumlayan bir internet paylaşım biçimi) arttığı ve görüntülerin kullanımının incelenmesi gereken teknolojide de rol oynayabilir. Piyasada insanların fark edemeyecekleri şekilde, onların söylediklerini değiştirebilecek çok fazla yazılımın olduğunu görebilirsiniz.

Ekonomik ve Finansal Etkiler

Ekonomik olarak her zaman herkes için fırsat eşitliği sağlama arzusu vardır. İnsanlar toplumun bir parçası olmak istedikleri için tıpkı başkaları gibi toplumun ödüllerinden pay almak isteyebilirler. Ya da finansal zorluklar nedeniyle dışarıda kalmak isteyebilirler. Bu nedenle daha fazla firmanın dahili çeşitlilik yöneticilerini işe aldığını görebilirsiniz. Veya daha fazla firmanın farklı grupların birlikte çalışabileceği alanları tespit etmek için onların kültürlerini gözden geçirdiğini görebilirsiniz. Ayrıca bir şirkette çalışmanın faydalarından biri olarak gündüz bakım merkezlerinin arttığını da görebilirsiniz.

Bankacılık sektöründe gerçekte bankalar olmadan ve bankacılık endüstrisinde bulunan bazı kurallarla düzenlenmeksizin bankacılık görevlerini üstlenecek ticari girişimlerin kurulması sorunlara neden olabilir. Ayrıca yöresel bankalar uluslararası bankaya dönüşmek istediği için daha fazla banka birleşmeleri görülebilir. Ve zaten trend olduğu gibi, arkadaşlar arasında bile elektronik para transferlerinin kullanımı artabilir. Para toplamak için çek hesaplarını ortadan kaldırma konusunda baskı yapılabilir.

İletişim alanında bekleyebileceğiniz adımlar çok fazladır. Ancak Yapay Zekâ (AI) kullanmaya yönelik baskı da devam edecektir. Algoritmalar hayatınıza girmeye başlayacaktır. Aynı zamanda insanlar algoritmalara karşı önyargılı davranabilecek ve her şeyin doğru şekilde yorumlanmadığını fark etmeye başladığında ise bir tepki doğacaktır.

Altyapı ve Ulaşım Sistemleri

Ancak en büyük endişe altyapı konusunda olacaktır. Kanalizasyon ve su hatlarının değiştirilmesi gerekebilir. Veya ulaşım sistemleri söz konusu olabilir. Sistemlerin eski olduğu ve güncellenmediği yerlerde çökmeler meydana gelebilir. Bu alanlara dikkat edilmelidir.

Ancak altyapı konusu sadece su ve kanalizasyon hatlarından veya ulaşım sistemlerinden oluşmamaktadır. Daha fazla konu mevcuttur. Tüm gezegen birlikte çalışan bir altyapıdır. Dünyanın bir yerinde olan şey gezegenin diğer bölgelerinde de hissedilir. Birçok insan özellikle plastik ve diğer atıklardan kaynaklanan su kirliliği ile ilgilenecektir. Pestisitinin (haşere ilacı) gıda ürünlerinde kullanımı daha fazla mercek altına alınacaktır. Evde başlayan ve dışarıda devam eden daha temiz ve daha güvenli bir çevre isteği doğacaktır.

Uzun vadede Satürn Kova’dayken el üstünde tutulmak ve bu davranış biçimini özellikle insanlarla ilişkilerinizde görmek isteyebilirsiniz. Güvenli bir yaşam alanına sahip olduğunuzu ve güvenli yiyecekler tüketebileceğinizi düşündüğünüz bir dünyada yaşamayı hedefleyebilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştırmak için yeni fikirleri değerlendirmeyi düşünebilirsiniz. Otorite figürlerine güvenemeyebilir ve hayatınızda netliği olmayan bu alanları sorgulamaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda topluma uyum sağlamaya ve toplumunuzun sunduğu avantajlardan yararlanmaya çalışabilirsiniz.

Merkür Uranüs ve Venüs Neptün Açıları

22 Mart‘ta Merkür Uranüs’le ve Venüs Neptün’le 60’lık açı oluşturacaklar. Merkür Uranüs’le 60’lık açı yaptığında bu üçlü dizide meydana gelen üçüncü ve son açı olacaktır. Bu açı ilk kez Merkür’ün ileri gittiği 5 Şubat’ta gerçekleşmişti. İkinci kez ise 28 Şubat’ta Merkür’ün geri gitmeye başladığı zaman meydana gelmişti. Şimdi Merkür tekrar ileri gitmeye başlayacak. Şubat ayında aldığınız yeni bilgiler nihayet bugün anlam kazanabilir ve bu bilgileri nasıl kullanacağınızı da şimdi anlayabilirsiniz.

Venüs Neptün’le 60’lık açı oluşturduğunda günün erken saatlerinde yeni bilgileri alabilir ve yaratıcı çözümler üretebilirsiniz. Hayata yaklaşımınızda çok yaratıcı olduğunuzu düşünebilirsiniz. Hatta hayatınıza heyecan getirebilecek yeni biriyle de tanışabilirsiniz.

23 Mart‘ta Mars Plüto’yla kavuştuğunda enerjiniz çok yüksek olabilir. Konulara kolayca odaklanabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Hiçbir iş size çok zor görünmeyebilir. Yalnızca başarılarınıza çok fazla odaklanarak yaşamın neşesini kaçırmamaya dikkat edin.

Koç Burcunda Yeniay ve Harekete Geçme Arzusu

24 Mart‘ta Koç burcunda meydana gelecek olan Yeniay’da harekete geçmek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda bu Yeniay Kayron’la da kavuşacağından çok dikkatli olmak gerekebilir. Bu size veya sevdiğiniz kişilere zarar verebilecek hiçbir şeyi yapmak istemediğiniz anlamına da gelebilir.

Bu Yeniay’ın ilginç yanı Ay Düğümleri Eksenine kare açı oluşturmasıdır. Yeniay yeni projelere başlamanın önemli olduğunu gösterirken geçmişte yaşanan pek çok şey hayatınızda tekrar gündeme gelmeye başlarsa hiç şaşırmayın. Bu yüzden yeni bir ilerleme kaydetmek isteseniz de hayatınıza devam edebilmek için geçmişte yaşanan bazı anlaşmazlıkları çözmeniz gerekebilir.

Venüs Jüpiter ve Pluto Üçgeninde Şans Faktörü

28 Mart’ta Venüs Jüpiter’le ve Plüto’yla üçgen açı oluşturduğunda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Ne isterseniz başarabileceğinizi düşünürsünüz. Bugün karizmanız da yüksek olabilir. Çevrenizdeki insanlar projeleriniz ve ihtiyaçlarınız konusunda size destek verebilirler. Hayatta güvenle ilerleyebilirsiniz. Ayrıca başkalarının ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi desteklediğini gördüğünüzde daha hırslı olabilirsiniz.

30 Mart‘ta Mars Kova burcuna girdiğinde sosyal aktivitelere daha fazla dahil olmak istediğinizi görebilirsiniz. Hatta bazı kuruluşlar da gönüllü çalışmaya bile karar verebilirsiniz. Burada dünyadaki önemli şeylerle ilgilendiğinizi hissetmeniz çok önemlidir.

Mars Kova burcuna girdikten sonraki gün yani 31 Mart‘ta Satürn ile kavuşacaktır. Katılım faaliyetlerini şimdi daha ciddiye aldığınızı görebilirsiniz. Sizinle oyun oynadığını düşündüğünüz hiç kimseye katlanmak istemeyebilirsiniz. Kendi dünyanızda her şeyin güvenli olduğundan emin olmak sizin için çok önemli hale gelebilir. Ve şimdi sadece Jüpiter ve Plüto Oğlak burcunda kavuşurken hala bu dünyaya aidiyeti ve toplumun bir parçası olduğunuzu hissetmenin yollarını arayabilirsiniz.

 

Misty Kuseris ©2020

mistykuceris.com
www.astrolojidergisi.com

Çeviren: Belgin Avunduk

Son Güncelleme 1 Nisan 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.