Eylül Ayı Önemli Astrolojik Olayları ve Yorumları 2021

Eylül Ayı Önemli Astrolojik Olaylar

Eylül Ayı Önemli Astrolojik Olayları ve Yorumları 2021

Eylül Ayı önemli astrolojik enerji noktaları:

  • 6 Eylül Yeniay
  • 20 Eylül Dolunay
  • 22 Eylül Kuzey yarım kürede Sonbahar Ekinosku
  • 27 Eylül Terazi burcunda Merkür geri hareketi

Misty Kuseris ©2021
Çeviren: Belgin Avunduk

Eylül ayı Merkür’ün Terazi’deki enerjisiyle oldukça hareketli ve ilişkilerin test edileceği bir ay olacak. Merkür 27 Eylül’de geri gitmeye başlamadan önce beş üçlü açı dizi oluşturacak.

Ceres 1 Eylül ‘de geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında herhangi bir sorunu çözmenin en iyi yolunun tartışmak olduğunu düşünebilirsiniz. Bunun nedeni Ceres’in İkizler ve Satürn’nün Kova burcunda geri giderken normalde sahip olmadığınız birçok bakış açısını kazandırmasıdır. Geleceği anlamada geçmişin ne kadar önemli olduğu görülebilir.

Ayrıca her şeyin düzenli olması gerektiği de düşünülebilir. Kimseyi yabancılaştırmak istemediğiniz için olayları başkalarının anlayacağı şekilde açıklamaya çalışabilirsiniz. Bu sizin başkalarıyla birbirinizi anlayabileceğiniz güzel bir gündür. Bunu yaparak birçok sorunu çözebilirsiniz.

2 Eylül’de Enerjiniz Düşebilir

Fakat Mars’ın geri giden Neptün ile karşıt açı oluşturduğu 2 Eylül ‘de sorunları çözmek o kadar kolay olmayabilir. Çünkü enerjiniz düşük olabilir ve hiçbir şey yapmak istemeyebilirsiniz. Mars Başak’tayken genellikle ayrıntılara dikkat etseniz de bugün bunu yapamayabilirsiniz. Bu nedenle bugün mümkünse sadece rahatlamaya çalışın ve çok fazla bir şey yapmayın.

Gün içinde bir şeyler yapmanız gerekiyorsa ayrıntılara çok dikkat edin, böylece önemli bir şeyi gözden kaçırmamış olursunuz. Ya da mesela seyahat ederken yolunuzu kaybetmemeye dikkat edin.

4 Eylül ‘de Merkür geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında insanları çok daha iyi anlayabilirsiniz. Sağlıklı düşünebilir ve endişelerinizi başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Ve Satürn geri giderken bazı eski sorunları çözebilirsiniz. Bu geçmişten gelen eski problemleri gözden geçirmek ve onları temizlemek için de harika bir zamandır. Veya tamamlanmamış bazı evraklar varsa 27 Eylül’de Merkür geri gitmeye başlamadan önce bunları tamamlayın.

5 Eylül sadece ilişkiler ve iletişimle ilgili değil aynı zamanda kişisel gücünüzü anlamak ve değer vermediğiniz durumlara teslim olmamakla da ilgilidir. Bunun nedeni Merkür’ün Ceres ile üçgen açı ve birkaç saat sonra da Venüs’ün geri giden Plüto ile kare açı yapmasıdır.

Merkür Ceres ile Üçgen Açı ve İletişim

Merkür Ceres ile üçgen açı yaptığında başkalarıyla iletişim kurmak ön plana çıkabilir. Müzakereler yoluyla herhangi bir çatışmayı çözebileceğinizi düşünürsünüz. Gerekirse uzlaşmaya bile razı olursunuz. Ancak tartışmalarınızda biraz temkinli olmalısınız. Çünkü 27’sine kadar Merkür geri gitmeyecek olsa da gerileme enerjisi hissedilmeye başlanacak. Bunun nedeni Merkür Ceres ile üçgen açı yaptığında, beş Merkür üçlü açı dizisinin ilkini başlatmış olmasıdır.

(Hatırlatma olarak söylemek gerekirse, daha hızlı hareket eden gezegen, bu durumda Merkür, aynı gezegene üç kez aynı açıyı yaptığında üçlü açı dizisi oluşur. Ve bu açı ikinci kez oluştuğunda daha hızlı hareket eden gezegen geri hareket halinde olur.)

Bu açının ikinci kez meydana geldiği 13 Ekim’de hem Merkür hem de Ceres geri gidiyor olacak ve en son 22 Ekim’de Merkür ileri ve Ceres geri giderken meydana gelecek. Bunun anlamı bugün bir sorunu çözdüğünüze inanabilirsiniz ancak bu durum Ekim ayında tekrar ortaya çıkacak. Bu yüzden tartışmalarınızda dikkatli olun ve not alın. Bir günlük tutun ve bilgileri kaydedin. Böylece tekrar ortaya çıktıkları takdirde en azından bugün tartıştığınız konuları hatırlayabilirsiniz.

Merkür’ün Ceres ile üçgen açı yapmasından birkaç saat sonra Venüs geri giden Plüto ile kare açı yapacak. Şimdi söylediklerinize değer verilmesini ve saygıyla muamele edilmesini istersiniz. Eğer bunlar gerçekleşmezse diğer kişinin bunun onun yanına kar kalmayacağını da bilmesini istersiniz.

Bazı bilgileri kendinize saklamanız da önemli olabilir. Venüs Plüto ile kare açı yaptığında, özellikle de Plüto geri giderken, size karşı kullanılmaması için bazı sırları saklamanız gerekebilir. Ayrıca iletişim kurduğunuz kişi için uğraşmaya değmeyeceğine ve durumu geride bırakmanın zamanının geldiğine karar verebilirsiniz.

Mars Pluto – Venüs Jüpiter Üçgen Açıları

6 Eylül ‘de Başak burcundaki Yeniay gerçekleşmeden önce Mars geri giden Plüto ile ve Venüs de geri giden Jüpiter ile üçgen açı oluşturacak. Yeniay meydana geldikten sonra Mars geri giden Jüpiter ile 150°’lik açı yapacak.

Başak burcundaki Mars geri giden Plüto ile üçgen açı yaptığından gün iyimser bir şekilde başlayacak ve küçük ayrıntılara dikkat ederseniz çok şey başarabileceğiniz bir gün olacak. Bu gün önemli olanın ne olduğunu bulmaya odaklanabilirsiniz. Sizi görevlerinizden alıkoyacak pek önemli bir şey olmayacak.

Venüs Jüpiter’le üçgen açı yaptığında iyimserlik duygunuz odaklanma yeteneğinizle eşleşir. Diğer insanların sizi ihtiyaçlarınız konusunda desteklediklerini ve bunun da hedefleriniz üzerinde çalışmaya devam etmenizi kolaylaştırdığını görebilirsiniz.

Yeniay meydana gelirken çok fazla önemli olmayan detayları bırakmayı arzulayabilirsiniz. Bunun nedeni Güneş ve Ay’ın ikisinin de Başak burcunda olması ve Yeniay’ın hayatınıza nasıl devam etmek istediğinizi belirleyeceğiniz bir zaman dilimi olmasıdır.

Bu gün işleri hızlı bir şekilde yapma yeteneğinizi engelleyen şeylerden kurtulmak için de harika bir zamandır. Tüm detaylı işleri yapmanız gerekmez. Artık önemli olmayan ayrıntılar arasında sıkışıp kalmanıza gerek yok. Ayrıca geri giden Uranüs ile üçgen açı oluşturan bu Yeniay ile olaylara farklı bir perspektiften bakabilirsiniz.

Son olarak gün sona ererken Mars geri giden Jüpiter ile 150°’lik açı oluşturacak ve şimdi çok hızlı hareket edip etmediğinizi yeniden değerlendirebilirsiniz. Belki de yavaşlamaya ihtiyacınız var. Belki de tüm önemli detayları düşünmüyorsunuz. Bu nedenle hangi ayrıntıların önemli olduğunu ve hangilerinin artık önemli olmadığını gözden geçirmek iyi bir fikir olabilir.

Merkür Kayron Karşıt Açı

8 Eylül ‘de Merkür geri giden Kayron ile karşıt açı oluştururken kelimelerinizi dikkatli seçme konusu önem kazanacak. Başkalarına zarar verebilecek bir şey söylemek ve ayrıca sözlerinizin de size karşı kullanılmasını istemezsiniz. Bu karşıtlıkla ilgili ilginç olan şey Kayron’nun özellikle geri giderken ihtiyaçlarınıza dikkat etmezseniz, kendinize zarar verebilecek eylemlerde bulunabileceğinizi de göstermesidir. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı diğer insanlara sizden faydalanmalarını önleyecek şekilde iletmek çok önemli olacaktır.

10 Eylül ‘de Merkür geri giden Uranüs ile 150°’lik açı oluşturduğu ve Venüs de birkaç saat sonra Akrep burcuna geçtiği için başkalarıyla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz.

Merkür geri giden Uranüs ile 150°’lik açı yaptığında bilgiler akmaya başlar. Ayrıca akan bilgi sürekli olarak değişir. Bu yüzden duyduklarınıza adapte olmak zorundasınız. Ve Uranüs Boğa burcunda olduğundan bu yeni bilgiler inanç sisteminizi bozabilir. Ya diğer insanlar sizin inançlarınızı kabul etmeye istekli değillerdir ya da yeni bilgiler inançlarınızı test ediyor olabilir.

Merkür’ün geri giden Uranüs ile 150°’lik açı oluşturması başka bir Merkür üçlü açı dizisi olduğu için bu sizin ya da hayatınızdaki birinin inanç sisteminizi ilk kez sorgulaması olmayacak. Bu açı 12 Ekim’de hem Merkür hem de Uranüs’ün geri harekette olduğu zaman tekrar meydana gelecek. Ve 24 Ekim’de Merkür’ün tekrar ileri gittiği ve Uranüs’ün geri harekette kaldığı son 150°’lik açıyı oluşturacak. Bu açı son olarak gerçekleştiğinde son sekiz haftadır duyduğunuz bilgilere dayanarak inanç sisteminizi nasıl yeniden yapılandırabileceğinizi anlamanız mümkündür.

Venüs’ün Akrep burcuna girmesi iletişimi kolaylaştırmıyor. Çünkü Venüs Akrep’teyken sırlara daha fazla değer verirsiniz ve bilgiyi kendinize saklamak istersiniz. Her şeyi başkalarıyla paylaşma konusunda çok meraklı olmazsınız. Tüm bunların tek faydası diğer insanların sırlarını sizinle paylaşırken kendilerini daha rahat hissetmeleridir. Bu nedenle bugün beklemediğiniz bir bilgi ortaya çıkarsa şaşırmayın.

Mars Terazi Burcunda

14 Eylül ‘de Mars Terazi burcuna girdiğinde diğer insanlarla ilişkilere daha fazla enerji harcamak söz konusu olabilir. Hem siz göz ardı edilmek istemezsiniz hem de diğer insanları görmezden gelmeye çalışmazsınız.

Astrolojik olarak ise Mars’la Venüs arasında karşılıklı ağırlama durumu vardır. Bu Mars’ın Venüs’ün yönettiği burçta olduğu ve Venüs’ün de Mars’ın yönettiği burçta olduğu anlamına gelir. Karşılıklı ağırlamada gezegenler sanki kavuşum yapıyormuş gibi birlikte çalışabilirler. Psikolojik düzeyde diğer insanlar durumlar hakkında sessiz kalmak istediklerinde onlara saygı göstermenin önemli olduğunu anlayabilirsiniz.

Onlara yardım edebilirsiniz. Ancak yardım perde arkasında kalabilir. Durumdan herhangi bir kredi alınamayabilir. Olumsuz olarak ise bu insanlar sizin lehinize çalışmıyorlarsa, arka planda sizi sabote etmeye çalışıyor olabilecekleri anlamına gelebilir. Bu nedenle şu anda hayatınızdaki tüm ilişkilere dikkat etmelisiniz.

Venüs Satürn Kare Açı

17 Eylül ‘de Venüs geri giden Satürn ile kare açı ve Merkür geri giden Neptün ile 150°’lik açı oluşturduğu için kendinizi ilişkilerinizde çok boğulmuş hissedebilirsiniz. Ayrıca mali durumunuzu koruyucu önlemler almanız gerekebilir.

Venüs’ün geri giden Satürn ile kare açı yapması her zaman kolay değildir. Diğer insanlar hareketlerinizi eleştirebilir. Veya siz şu anda başkalarıyla uğraşmak istemeyebilirsiniz çünkü yalnız kalma ihtiyacı duyabilirsiniz.

Bu arada Merkür geri giden Neptün ile 150°’lik açı yaptığı için ihtiyacınız olan bilgiyi alamayabilirsiniz. Diğer insanlar size karşı pek dürüst olmayabilirler ve siz bunu hissedebilirsiniz. Düpedüz yalan söyleyerek sahtekârlık yapabilirler veya ihmalkâr davranabilirler. Bu konuda sezgilerinizle hareket edin. Bir şeyin tam olarak doğru olmadığını düşünüyorsanız buna dikkat edin. Ayrıca yatırımlar veya diğer finansal işlemler söz konusu olduğunda kimseye güvenmeyin. Venüs geri giden Satürn’le kare açı ve Merkür geri giden Neptün ile 150°’lik açı yaparken bir dolandırıcılık operasyonunun hedefi olabilirsiniz.

Ayrıca bir tür mali yardım için sizinle iletişime geçen insanlar söz konusu olduğunda bu günü not etmek önemlidir. Merkür’ün geri giden Neptün ile 150°’lik açı oluşturması, Merkür’ün başka bir üçlü açı dizisidir. Bugün herhangi bir aldatmacaya maruz kalmayabilirsiniz. Ancak birileri 5 Ekim’de hem Merkür hem de Neptün geri giderken veya 30 Ekim’de Merkür ileri ve Neptün hala geri giderken sizi aldatmaya çalışabilir.

20 Eylül Dolunay

20 Eylül ‘de Dolunay gerçekleşiyor. Ancak bu gerçekleşmeden önce Venüs hem Ceres hem de geri giden Kayron ile 150°’lik açılar yaparak bir yod açı kalıbını oluşturacak ve Merkür geri giden Jüpiter ile üçgen açı oluşturarak başka bir Merkür üçlü açı dizisini meydana getirecek.

Yod açı kalıbına genellikle Tanrı’nın kararsız parmağı denir. Bu ne yapmak istediğinizi veya yapmanız gerektiğini bildiğinizi sanıyorsunuz ancak kontrolünüz dışında durumlar ortaya çıkıyor ve bu konuda hiçbir şey yapamıyorsunuz.

Venüs Ceres ile 150°’lik açı yaptığında sorunları çözmenin bir yolunu bulmak istersiniz. Ama ne kadar denerseniz deneyin herhangi bir sonuca varamazsınız. Siz uzlaşmaya istekli olsanız bile diğerleri uzlaşmak için çok fazla şey isteyebilir ancak hiçbir şey verme taraftarı olmayabilir.

Venüs geri giden Kayron ile 150°’lik açıyı oluştururken çok fazla şeyden vazgeçebileceğinizi düşünebilirsiniz. Fakat bunlar hem kendinizi engelleyebilecek hem de size zarar verebilecek şeyler olabilir. Bu nedenle mevcut durumunuzla ilgili olarak ne istediğinizi tam anlayana kadar geri çekilmeniz gerekir.

Merkür Jüpiter Üçgen Açı

Merkür’ün geri giden Jüpiter ile üçgen açı oluşturması bu konuda çok yardımcı olabilir. Geçmiş hedeflerinizi gözden geçirerek neyin sizin için önemli olduğunu anlamaya çalışabilirsiniz. Hatta bu hedeflerden kaçının hayatınızda hala önemli olduğunu tespit edebilirsiniz. Şu anda başkalarıyla çalışırken çözüm bulamıyorsanız belki de farklı bir yaklaşım geliştirmeniz gerekiyordur.

Merkür’ün geri giden Jüpiter ile üçgen açı oluşturması Merkür’ün üçlü açı dizisinin bir parçası olduğu için bugün ihtiyacınız olan tüm bilgileri alamayacağınızı anlamak önemlidir. Bu açı 3 Ekim’de ikinci kez gerçekleştiğinde ve her iki gezegen de geri hareket halindeyken yine hedeflerinize nasıl yaklaştığınızı değerlendirmeniz gerekecek. Ve 1 Kasım’da bu açı son kez gerçekleştiğinde ve hem Merkür hem de Jüpiter ileri hareket ediyor olduğunda nihayet bu yeni hedeflere ulaşabileceksiniz.

Dolunay meydana geldiğinde hayallerinize gerçekçi bir şekilde nasıl yaklaşacağınızı düşünmenin zamanı gelmiş demektir. Bunun nedeni Güneş’in Başak’ta ve Ay’ın Balık’ta olmasıdır. Yod açı kalıbı günün erken saatlerinde meydana geldiğinde hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız, çok fazla şeyden vazgeçme durumu söz konusu olabilir ve bu vazgeçeceğiniz şeyler sadece çalışma şekli ile ilgili olmaya-bilir. Ya da belki Merkür geri giden Jüpiter ile ilk üçgen açıyı yaptığında başkalarıyla farklı bir şekilde çalışmanın artık önemli olduğunu idrak edebilirsiniz. Dolunay bir bırakma zamanı olduğundan hayallerinizi paylaşan yeni arkadaşlar ve dostlar bulmanız gerekebilir. Ve ilaveten hedeflerinizi desteklemeyen her türlü illüzyonu bırakmanın zamanı gelmiş demektir.

Ceres Kayron 60’lık Açı

21 Eylül ‘de Ceres’in geri giden Kayron ile 60°’lık açı oluşturması şifa için harika bir fırsattır. Ceres İkizlerdeyken diğer insanlarla iletişim kurabileceğinizi ve bazı önemli sorunları çözebileceğinizi görecek-siniz. Ve şifayı hayatınıza getiren Koç burcundaki geri giden Kayron ile eski sorunları çözmek için kimliğinizi kaybetmeniz gerekmeyecektir.

22 Eylül ‘de Güneş Terazi burcuna girerken ve ekinoks gerçekleşmeden önce Merkür geri giden Plüto ile kare açı yapacak. Güneş’in Terazi’ye girmesi astrolojik yılın yarısının bittiğini sembolize etmektedir.

Başkalarının size yapacaklarınızı söylemesinden hoşlanmayabilir-siniz. Merkür Terazi’de olduğu için başkalarıyla iyi ilişkiler kurmak isteyebilirsiniz ancak herkesin sizin çıkarlarınızı düşünmediğini de fark edebilirsiniz. Sizden işleri onların kendi yöntemleriyle yapmanızı isteyebilirler ve sizin tarzınıza saygı duymayabilirler. Saygı duymak önemlidir. Ve başkalarıyla bir ilişki geliştirirken bunu hatırlamanız gerekir. Bu başka bir Merkür üçlü açı dizisi olduğundan şu anda başkalarıyla olan ilişkilerinizi gözden geçirmeye başlayabilirsiniz.

Ve bu açı 1 Ekim’de hem Merkür hem de geri giden Plüto ile ikinci kez gerçekleştiğinde, bazı insanların hayatınızda yer almaya değmeyeceğine karar verebilirsiniz. Veya 2 Kasım’da bu açı üçüncü kez gerçekleştiğinde her iki gezegen de ileri hareket halindeyken haklarınızı savunmanın düşündüğünüzden çok daha kolay olduğunu görebilirsiniz.

Birçok yönden Güneş’in Terazi burcuna girmesiyle meydana gelen ekinoksta son altı ayda neler yaptığınızı veya olayların hayatınızı nasıl etkilediğini ve buradan nereye gitmek istediğinizi gözden geçirmek için iyi bir zaman dilimidir. Bu durum özellikle Güneş Mars ile kavuşum ve geri giden Satürn ile üçgen açı oluşturacağından bu yıl için daha çok geçerlidir.

Herhangi bir eylem yapmadan önce son birkaç ayda ne yaptığınızı gözden geçirebilirsiniz. Özellikle başkalarıyla olan ilişkilerinizde yapmanız gereken herhangi bir değişiklik olup olmadığını belirlemek isteyebilirsiniz. Duygusal olarak diğer insanları anlamanın ve onlarla iletişim kurmanın yollarını bulmaya çalışabilirsiniz. Aynı zamanda başka biri istiyor diye hayatınızdaki önemli şeylerden vazgeçmek istemeyebilirsiniz.

Bu ekinoks gerçekleştiğinde hala havada kalan çok şey olduğundan neyi bırakacağınızı ve neye tutunacağınızı bilemeyebilirsiniz. En iyisi bekleyip gidişatı görmektir. Aslında devam etmek için ne gerektiğini gerçekten anlamanız 2022 yılının Ocak veya Şubat ayına kadar olamayacaktır. Bu nedenle bu ekinoksun enerjisini kullanmanın en iyi yolu hayatınızdaki önemli ilişkilere tutunmak ve bir sonraki adımda ne yapmanız gerektiği konusunda biraz esnek davranmaktır.

Venüs Uranüs Karşıt Açı

23 Eylül ‘de Venüs geri giden Uranüs ile karşıt açı oluştururken hala pek çok şeyin bilinmediğini fark edebilirsiniz. Aldığınız bilgiler kafa karıştırıcı olabilir. Değer verdiğiniz şeylerin şu anda o kadar önemli olmadığını görebilirsiniz. Hatta hayatınızdaki insanlar sizinle aynı değer sistemine sahip değilse onlarla ilişki kurmaya değmeyeceğine bile karar verebilirsiniz.

Aynı zamanda Venüs geri giden Uranüs ile karşıt açı oluşturduğunda bir süredir görmediğiniz insanlarla karşılaşırsanız hiç şaşırmayın. Bu ne kadar değiştiğinizi ve iş ilişkileriniz söz konusu olduğunda nelerin önemli olduğunu değerlendirmenize yardımcı olacaktır.

25 Eylül ‘de Mars geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında hayatınıza devam edebileceğinizi göreceksiniz. Önemli olmayan ilişkilere tutunmanıza gerek yok. Aynı zamanda sizinle aynı değer sistemine sahip olmasalar bile insanlarla daha kolay çalışabilirsiniz. Müttefiklerin ve başkalarıyla birlikte çalışmanın önemini kavrayabilirsiniz.

Muhtemelen Merkür’ün ilk üçlü açı dizisi sırasında yani 5 Eylül’de geri hareket enerjisini hissetmiş olsanız da Merkür aslında 27 Eylül ‘de geri hareket etmeye başlayacak. Ve 18 Ekim 2021 tarihine kadar de geri hareket ediyor olacak.

Eylül Ayının Odak Noktası, İletişim

Eylül ayının tüm odak noktası diğer insanlarla olan ilişkiniz ve onlarla iletişim kurma yeteneğinizdir. Ya da çok önemli olmayan bazı ilişkilerden uzaklaşabilme beceriniz. Terazi burcunda geri giden Merkür ile hayatınızdaki ilişkileri düşünmeye devam edebilirsiniz. İnsanlara ya dost, müttefik ya da düşman olarak bakabilirsiniz. Ancak gerçek şu ki hayatınızdaki insanları yeniden değerlendirmeye ve hatta bu ilişkileri test etmeye devam edeceksiniz.

Başkalarının söylediklerini dinleyecek ve konuşmalarının ne kadarının doğruyu içerdiğini sorgulayacaksınız. Takip etmeye değer olup olmadığını belirlemek için yaptığınız taahhütlere bakacaksınız. Belirli sosyal medya platformlarının devam etmeye değer olup olmadığını değerlendireceksiniz. Ayrıca artan dolandırıcılık operasyonlarından kendinizi korumaya çalışacaksınız.

Başkalarıyla dürüst ilişkiler kurmaya çalışmak Venüs’ün geri giden Neptün ile üçgen açı yaptığı 29 Eylül ‘de önemlidir. Ruh eşinizi bulmak isteyebilirsiniz. Ya da ruh eşini bulmuş gibi hissediyorsanız, onlarla daha fazla zaman geçirmeye çalışabilirsiniz. Venüs’ün Akrep burcunda olmasına rağmen yalnız kalmak istemediğinizi hissedebilirsiniz. Yine de dikkatli olun çünkü Venüs’ün açı yaptığı gezegen geri giden Neptün’dür. Başkalarında mükemmelliği arıyor olabilirsiniz. Ancak temkinli olmalısınız çünkü tam bir mükemmellik mevcut değildir. Ve gerçekte orada olanı görmek yerine kendi istediğinizi duyuyor, görüyor olabilirsiniz.

İyi haber şu ki yaratıcı yönünüz artık çok aktif ve olaylara yaratıcı bir şekilde bakmak çok kolay. Bu aynı zamanda ruha yakın hissetmek ve manevi yönünüzün ne kadar önemli olduğunu anlamak için de iyi bir gün.

Eylül ayı sona ererken Venüs 30 Eylül’de geri giden Jüpiter ile kare açı yapacak. Jüpiter ile kare açılar her zaman negatif değildir. Her şeyi yapabileceğinize dair bir hissiyatınız olabilir. Kendinizi çok iyimser hissedebilirsiniz. Testinizi geçtiği için hangi ilişkilerin devam etmeye değer olduğunu da görebilirsiniz.

Misty Kuceris ©2021
https://mistykuceris.com
Çeviren: Belgin Avunduk

Son Güncelleme 1 Nisan 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.