Akrep Burcu 2021 Yorumu

akrep burcu 2021 aşk hayatı, evlilik, iş hayatı ve kariyer

Akrep Burcu 2021 Yorumu

Akrep burcu 2021 yorumu. 2021 yılında akrep burcunu neler bekliyor? Akrep burcunun 2021 yılında aldığı astrolojik etkiler, 2021 yılı Akrep burcu için nasıl geçecek? Akrep erkeği ve Akrep kadını 2021 yılında,

  • Akrep burcu aşk
  • Akrep burcu evlilik
  • Akrep burcu para
  • Akrep burcu iş hayatı ve kariyer

Akrep Burcu Genel Özellikleri

Yönetici Gezegeni: Mars ve Pluto
Gurubunuz : Su, Negatif
Burcunuzun cinsiyeti: Dişi
Burcunuzun türü: Sabit
Üstün yeteneğiniz: Sezgi
Özelliğiniz : Kararlılık ve İnceleme.
Emeliniz : Zenginlik
Amacınız : Hayat boyu zenginlik
Yenmeniz gereken huyunuz : Acımamak, ihmal etmek
Uğurlu gününüz : Salı
Uğurlu taşınız : Topaz
Uğurlu renkleriniz : Kor kırmızısı, siyah
Uğurlu çiçekleriniz : Kırmızı karanfil, hanımeli, ateş çiçeği
Uğurlu kokularınız : Misk, manolya
Uğurlu müziğiniz : Marşlar ve canlı parçalar

Muhtemel hastalıklarınız : Boğaz, boyun, mesane, üretra, makat, böbrek ve üreme organları hastalıkları, tansiyon

Uygun olan eş : Yengeç ve Balık

Başarılı olacağınız Meslekler : Yönetici, organizatör, endüstri lideri, komutan, satış yöneticisi, müdür, operatör, dişçi, teknik mühendis, gazeteci, kimyacı, müzisyen, müzik aletleri yapımcısı, tamirci, yazarlık, denizci, havacı, sosyal hizmetler uzmanı

Olumlu yönleri : Güçlü duygular, gaye sahibi olma, düş yeteneği, durumları önceden sezme yeteneği, kararlılık.
Olumsuz yönleri : Kıskançlık, inatçılık, alınganlık, sinsilik, güvenmeme, kuşkuculuk.

Üç Akrep Tipi

  • Sürüngen Yılan Akrep,
  • Gece Akrebi,
  • Kartal Akrep.

Bir Akrep ile birlikte iseniz “hangi” Akrep ile birlikte olduğunuzu da öğrenmelisiniz. Ya onunla birlikte göklerdeki mutluluklara uçacaksınız, ya da yerlerde sürüneceksiniz.

Akreplere tavsiye: Bir Boğa ile tanıştığınızda dikkatli olun. Burcunuzun tam karşıtı olan Boğa burcu aslında Akrep’in tam bir tamamlayıcısıdır.

Akrep, bu yeni insana iki yanlı ve ezici bir ilgi duyar. Buna iki aşamalı bir ilişki de diyebiliriz. Özellikle başlangıçta Akrep, Boğa burcunun telaşsız sükunetinin üstesinden gelmek ve onu biraz sarsabilmek için, alışılmışın dışında ve sıcak bir yaklaşım takınmak isteyebilir. Ancak çoğu kez bunu başaramaz ve istemeden saldırganlaşır. Öte yandan Boğa ise bu ilk karşılaşmada vaziyeti kavrayıp duygularına hakim olursa, kısa sürede Akrep’i avucunun içine alır ve onun tüm benliğini yönetir.

Akrep Burcunun Karakteristik Özellikleri

Dışarıdan katı görünmelerine rağmen aslında aşırı derecede derindirler. Söylediğiniz en ufak bir şey onda çok büyük yaralar açabilir. Böyle bir olayla karşılaştıklarında saldırganlaşırlar. Hırslı, duygusal ve muhafazakardır. Bilgiyi uygulamaya, uygulamayı da düşünceye dönüştürme yeteneğine sahiptir. Kendinden çok emindir. Girdiği her tartışmada ezici bir üstünlüğü vardır. Titiz yapısıyla dikkat çeker. Rahatlatıcı her yalanı, yatıştırıcı her yarı-doğruyu, her sahte pembe tabloyu bozmaya, kendini tanımaya kesin bir şekilde kararlı ve keskin bir akıl. Bunlar Akrep’in kaynaklarıdır. İçgüdüsel olarak kuşkucudur.

Akrep Erkeği

Akrep burcu erkeği çok bakımdan ilgi çekicidir. Su grubu olduğu için çok derin hisleri vardır. Diğer taraftan da analizci bir kafaya sahiptir. Akrep burcu erkeği, kadınlar tarafından çok beğenilen bir tiptir. O analizci kafası sayesinde karşısındaki insanı çabucak inceler ve anlar. Kendince bir karara varır ve bu karar çoğunlukla doğrudur.

Aklına koyduğu şeyi muhakkak yapar. En kötü tarafları onunla yıllarınızı geçirip dostça ayrıldığınızda sakın onun için her zaman özel bir insan olacağınızı zannetmeyin. Çünkü ilişki bitince arkasına dönüp bakmaz.

Akrep Kadını

Akrep burcu kadını, daima dikkatli ,ihtiyatlı ve gururu konusunda son derece hassastır. O, dostları ve sevdikleri için pek çok şeye katlanabilir. Ama için için kendisinin üstün olduğunu hisseder. Alçak gönüllü gibi gözükse de zaman zaman kendini beğenmişliğini de hissedebilirsiniz.

Kafasının içinde sürekli hayata dair planlar kurar. Akrep burcu kadınının hayat görüşü başkalarından farklıdır. O ya hep ya hiç diye düşünür. Bir şeyin birazını elde etmenin değeri yoktur. Ya istediğine tamam ile kavuşur ya da uzaklaşır. Bu iş, dostluk ve sevgide kendisini gösterir. Akrep kadını karşısındakini (özellikle yengeç erkeklerini) elde etmek için her yolu dener.

Yükselen Akrep Burcu

Eğer Astroloji haritanızda Akrep Burcu yükseliyorsa o zaman lüzumlu gördüğünüz işlerde hemen hiç vakit kaybetmeyen ve elini çabuk tutan bir insansınız demektir. En önemli özelliklerinizden birisi de problemleri ana hatları ile değerlendirip esasa yönelmek ve konuların can alıcı noktaları ile uğraşmaktır. Sevmediğiniz bir durum ise başkalarının sizin özel işlerinize burunlarını sokmalarıdır. Ayrıca az ve kalıcı arkadaşlıkları vardır. Hoşlanmadığı insanlarla aynı ortamlarda bulunmamaya gayret gösterir.

Akrep Burcu 2021 Yorumu

Son Güncelleme 5 Eylül 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.