Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları, Ücretsiz Günlük Burç Analizi ve Yorumları, Kişiye Özel Günlük Burç Analizi ve Yorumu

Günlük Burç Yorumları

Ücretsiz kişiye özel günlük burç yorumları. Genel değil sadece kişiye özel günlük burç analizler.

Aylık olarak talep edenler için düzenlenecek günlük burç yorumları. Genele hitap eden günlük burç yorumları değil, sizin doğum bilgilerinize dayalı günlük burç yorumları. Dolayısı ile isabet oranları yüksek ve gerçek bilgiler olacak. Böylece 3-4 günlük sürelerde hangi etkilere maruz kalacağınızı öğrenebileceksiniz.

Önemli olan başta doğum saatiniz olmak üzere doğum tarihinizin ve doğum yerinizin doğru olması.

Günlük Burç Yorumları Neleri Kapsayacak?

– Günlük alacağınız etkiler,
– Olumsuz açı etkileri,
– Olumlu açı etkileri,
– İlişkileriniz ile ilgili etkiler,
– Parasal konulardaki gelişmeler,
– Kariyer, meslek, eğitim, seyahat, aile, ilişkiler…

Tüm bunlarla ilgili günlük burç analizleri ile bilgi sahibi olacaksınız. Günlük belli sayıda analiz alınacak ve sadece bu arkadaşların doğum haritaları baz alınarak etkilere bakılacak.

İnternet sitelerinde ve gazetelerde merak edip günlük burçları okumuşsunuzdur. Bu yorumları bireysel olarak size yansıması ne kadar doğru olabilir? Sadece genel burçlar, gezegenler ve açılar gözönüne alınarak bu yorumlar hazırlandığı için isabet oranları sadece güneş burcunuzla ilgilidir ve başarı oranları da çok düşüktür.

Her gün belli sayılarda arkadaşın doğum verileri ile sadece o kişiye ait günlük etkileri aktarılacak. Günlük burç yorumu ve analizi sadece size özel olacak. Göreceksiniz ki yaşamda aldığımız çoğu etki aslında doğduğumuz andaki ve günlük yorumun yapıldığı andaki burç, ev konumu, gezegen ve açılarla ilgili.

Bazı etkileri bizzat kendi hayatımda test ederek işaretledim. Ne zaman para geleceği, ne zaman huzurlu olacağınız, ilişkilerinizin ne zaman daha iyi olacağı, ne zaman hangi konularda sorunlar yaşayacağınızı ücretsiz günlük burç yorumlarıyla siz de görebilirsiniz.

Katılımları talep edenler arasında çekilecek kura ile günlük belirlemeyi düşünüyorum. Ama vaktim elverirse sayıları artırırım. Veya zaman bulduğumda bu etkinlikleri yaparım.

Günlük Burç Yorumları Nasıl Değerlendirilebilir?

Günlük burç yorumları nasıl değerlendirilebilir?

Günlük burç yorumları, genellikle astrolojik bir perspektiften her burcun o günkü olası etkileri hakkında bilgi verir. Ancak bu yorumların doğruluğu ya da kişinin hayatında gerçekten bir etkiye sahip olup olmadığı tartışmalıdır. Tartışmanın kaynağı ise olasılıkların fazlalığıdır. Mesela siz aldığınız bir etkiden dolayı bir işe start vermek için yola çıkarsınız ancak arkadaşlarınız o gün sizin yanınıza gelip futbol maçına götürürler. Etki ortaya çıkmıştır, bilinç düzeyinizi etkilemiştir ancak dış etkenler bu düşüncenin gerçek hayata yansımasına engel olmuştur.

Burada 11. evinizde alacağınız olumsuz bir açı etkisi bu olaya neden olabilir. Bunun gibi çok farklı etkiler nedeniyle günlük burç yorumu ve değerlendirmelere sadece astrolojik etkiler olarak bakın. Bazı etkiler de var ki çok güçlüdür mutlaka gerçek hayata yansır. Hangi etkinin gerçek hayata yansıyacağı ise gene farklı etkenlere bağlıdır.

Günlük Burç Yorumları Şu Alanlarda İşinize Yarayabilir

İş Hayatı: Günlük burç yorumları iş hayatınızda sizi motive edebilir veya güçlü bir şekilde hareket etmenize yardımcı olabilir. Ancak, iş hayatınızda başarılı olmanızı sağlayacak en önemli faktörler arasında çalışma disiplininiz, becerileriniz, motivasyonunuz, işletmenizin durumu ve hedefleriniz gibi faktörler de vardır. Dolayısıyla, burç yorumlarının iş hayatınıza olan etkisini doğru değerlendirmek için, diğer faktörleri de göz önünde bulundurmanız gerekir.

 • Hangi gün yatırım için daha uygundur?
 • Hangi etkilerde yatırım yapmak riskli olur?
 • Aktif olunduğunda yüksek kazanç getirecek etkiler

Evlilik ve İlişkiler: Günlük burç yorumları, ilişkilerinizdeki olası etkiler hakkında size ipuçları verebilir. Ancak, her ilişki farklıdır ve yorumlar sadece genel bir bakış açısı sunabilir. İlişkinizde başarılı olmanız için, dürüstlük, saygı, anlayış ve karşılıklı uyum gibi önemli faktörleri de göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

 • Aşk ve ilişki ile ilgili alacağınız olumlu ve olumsuz etkiler
 • Sert açılarda yaşayabileceğiniz sıkıntılar
 • İlişkilerin çıkmaza girmesine neden olacak durumlar

Başarı, Meslek ve Kariyer: Günlük burç yorumları, mesleki başarınızı ve kariyerinizdeki olası etkileri hakkında size fikirler verebilir. Ancak, gerçek başarı, disiplinli çalışma, yetenek, deneyim ve stratejik planlama gibi faktörlere dayanır. Dolayısıyla, burç yorumlarının mesleki başarınızı ve kariyerinizi etkileyeceğine dair güçlü bir kanıt yoktur. Çünkü tek etken astrolojik etkiler değildir. Biz etkileri alırız onu değerlendirmek irademize çevre etkilerine de bağlıdır.

 • Kariyer hayatımız için alacağımız olumlu etkiler
 • Değerlendirilebilecek fırsatlar
 • Riskli zamanlar veya dikkat edilmesi gereken günler

Eğitim: Günlük burç yorumları, eğitim hayatınızda sizi motive edebilir ve derslerinizdeki olası etkileri hakkında size fikirler verebilir. Ancak, eğitimdeki başarınızın temelinde çalışma disiplini, öğrenme yeteneği, tutku ve hedefleriniz gibi faktörler yatar.

 • Eğitim hayatımızı etkileyecek astrolojik açı ve etkiler
 • Başarı getirecek etkiler
 • Dikkat edilmesi gereken zamanlar

Olumlu ve Olumsuz Etkiler: Günlük burç yorumları, olumlu ve olumsuz etkiler hakkında size ipuçları verebilir. Ancak, burç yorumları yalnızca bir bakış açısı sunar ve gerçek hayatta olumlu ya da olumsuz etkiler yaşamanızın birçok nedeni olabilir.

 • Yaşamımızı olumlu ve olumsuz yönde etkileyecek etkiler
 • Olumlu gelişmeler ve etkiler
 • Huzurlu anlar ve huzursuzluğa neden olacak etkiler

Günlük Astrolojik Etkiler

Günlük astrolojik verilerin değerlendirilmesi ve günlük burç yorumları özellikle şu durumlarda çok yararlıdır,

“Bugün hiç keyfim yok” nedeni sadece astrolojik bir etki ise bunu büyütmezsiniz.

“Bugün neden böyleyim hiç keyfim yok” sebebini bilirseniz farklı sebepler aramaz zorunda kalmasınız.

“Bugün hiç şansım yok”

“Bugün sevmek ve sevilmek istiyorum” Venüs etkin olmasın!

“Hiç beklemediğim yerde para geldi” Venüs Jüpiter uygun açıları..

“Hiç moralim yok”

“Bugün kendimi çok iyi hissediyorum”

Bu ve benzeri çok fazla etkinin yaşamımıza yansımaları olur. Bu etkilerin önceden bilinmesi sizi bu tür etkilere karşı hazırlıklı hale getirir. Olası etkilerin sizi tümüyle olumsuz etkilemesini ve yıkıma sürüklemesini önlemiş olursunuz. Bu durum başarı için de başarısızlık için de geçerlidir.

Özellikle ilişki çatışmalarında günlük astrolojik değişimler çoğu insan hiç farkında dahi olmasa da çok etkilidir O gün sevdiğiniz insanın kalbini kıracak kadar gergin olursunuz. Ama bunu neden yaptığınızı veya bunun sebebinin ne olduğunu bilmezsiniz. Bu etkinin önceden oluşacağını bilmek ona göre hareket etmenizi sağlar. Aranızın bozulması veya çok iyi olmanız, ilişkinizi ciddi boyutlara taşımanız, alternatiflerin ortaya çıkması vb. ilişkilerimizi etkileyen çoğu etkiden etki bizi kuşatmadan haberdar olmak büyük avantaj sağlar.

Hayatımızı tümüyle astrolojik verilere göre düzenlemek doğru mudur? Tabiki hayır. İmkanım olduğu halde ben her gün bakmıyorum. Bu insanın şeyi astrolojik etkilere bağlayarak yaşamda varolan diğer etkileri ve iradeyi gözardı etmesine neden olabilir.

Bazı etkileri engellememiz mümkün değil, burçları ve burç etkilerini kendimiz etkileyecek noktaya gelinceye kadar bilmek ve öğrenmek evrenin kuralları ile yaşamaktır.

Açı etkilerini öğrenmek istediğiniz günün tarihini belirtmeniz yeterli.

Tarihlere doğum haritanıza göre bakılacağı için

Doğum tarihi:
Doğum yeri:
Doğum saati:

Açı etkilerini öğrenmek istediğiniz günün tarihini yazmanız yeterli. Gerçek adınızı lütfen kullanmayın. Mail ile geri dönüş istiyorsanız yazarken mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun.

Son Güncelleme 11 Mayıs 2023 Akrep

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. hieroja suomi dedi ki:

  19.05.1987
  Saat 01.11 Bursa
  Bilgilendirme için şimdiden teşekkür ederim 2023 haziran için bilgilendirirseniz sevinirim.

  1. Akrep dedi ki:

   Haziran ayı için gün belirtmeniz mümkün mü? Günlük ayrıntı verdiğim için tüm ay uzun zaman alır. Kısa sürede çıkartacağım içerikte de tüm ayı kapsayan içerikte ayrıntı yer almaz.

 2. nemesis dedi ki:

  Teşekkürler çok faydalı bir çalışma bende katılmak istiyorum

  1. Akrep dedi ki:

   Rica ederim.

   Dikkat etmeniz gerekenler, olumlu ve olumsuz etkilerler ilgili bilgileri mail adresinize gönderdim.

 3. Sefita dedi ki:

  Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim maili aldım ilginize ayrıca teşeklürler sağlıcakla kalın

  1. Akrep dedi ki:

   Rica ederim. Faydalı olmasını dilerim. Bu sayfa ileride yoğunlaşabilir. İhtiyacınız olan her zaman yazabilirsiniz.

 4. Sefita dedi ki:

  Tekrar merhaba yorumunz için sağolun ama mail gelmedi tekrar tekrar kontrol ettim bir aksama oldu sanırım. Teşekkürler.

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba. Kusura bakmayın. Kontrol bir yanlışlık olmuş. Tekrar bakıp birazdan gönderiyorum. Birden fazla gönderi yapmışsanız onlarla da karışmış olabilir.

  2. Akrep dedi ki:

   Transit Mercury Square Jupiter – Mercury at 09 Tau 59′ 42″
   Transit Venus Opposite Saturn – Venus at 29 Tau 37′ 24″
   Transit Mars Square Mars – Mars at 08 Can 13′ 51″

   Çok dikkatli olmanız gereken bir dönem. Özellikle 16 Nisan’a kadar kendinize dikkat edin. Özellikle 12 Nisan günü Ateş, keskin nesneler ve mekanik nesnelerin yakınında dikkatli olun veya uzak durun. Bu etki özellikle 12 Nisan 2023 Çarşamba 13:59:12 anında etkili. Bu saat dilimine dikkat edin.

   Diğer ayrıntıları mail adresinize gönderdim. Sorun olursa yazarsınız. Sizi zorlayacak etkiler üst üste gelmiş. Bu dönemde düşünmeden adım atmayın, karar vermeyin. Bu etkilerin geçmesini bekleyin.

 5. Sefita dedi ki:

  Katılmak istiyorum 👌🏻

 6. muazzez dedi ki:

  katılmak istiyorum, umarım faydalanabilirim

  1. Akrep dedi ki:

   Sadece siz varsınız o yüzden sizinle devam ediyoruz : ) Günlük etkilere bakmak doğum analizi yapmaktan daha az uğraştırıcı.

   İşte yarın sizin için ayrıntılar,

   Transit Sun Trine Pluto – Sun at 18 Ari 46′ 01″
   Transit Mercury Sextile Sun – Mercury at 07 Tau 40′ 08″
   Transit Mercury Square Neptune – Mercury at 07 Tau 40′ 08″
   Transit Venus Square Uranus – Venus at 27 Tau 17′ 22″
   Transit Mars Trine Sun – Mars at 07 Can 11′ 55″
   Transit Mars Conjunct Jupiter – Mars at 07 Can 11′ 55″

   Bunların ne anlama geldiğini mail adresinize gönderiyorum.

   10 Nisana kadar güzel etkiler var.

   8-12 Nisan arası dikkatli olun sebeplerini mail adresinize yazıyorum.
   Özellikle 10 Nisan etkili. 10 Nisan 2023 Pazartesi 09:37 (iletişim, sinirsel durumlar ile ilgili)

   9 Nisana kadar duygularınıza dikkat!

Site içeriği izin alınmadan sesli, görsel veya yazılı olarak kullanılamaz. Kaynağı belirsiz yazılar belirtildiğinde siteden silinir veya kaynak bilgisi eklenir. İçerikler sadece RSS özeti makalelere link verilerek kullanılabilir.